Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Alnoria.eu "World of Magic" - #1 intro by Feisty Graphics


Alnoria.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiamy Wam pierwsze intro dla serwera stworzone przez Feisty Graphics !


 


 



 


Serdecznie Dziękujemy !


Pozdrawiamy Alnoria.eu Team


Opublikowano

Nie widzę tutaj nic specjalnego, lepsze robiłem w sony vegasie :P

 

Bardzo się cieszymy z tego powodu.

Więc chętnie zobaczymy i Twoje prace :) 

 

PS. Jak tam Taurios ? Padł już ?

Opublikowano

Nie widzę tutaj nic specjalnego, lepsze robiłem w sony vegasie :P

A od kiedy to intro musi składać się z wymyślnych, różnych, czy nawet trudnych efektów, skoro tak naprawdę liczy się tylko spójność i zastosowanie odpowiedniego klimatu? :)

Opublikowano

Bardzo się cieszymy z tego powodu.

Więc chętnie zobaczymy i Twoje prace :)

 

PS. Jak tam Taurios ? Padł już ?

Dostałeś krytyke za intro i juz mu dogryzasz, bo server nie wypalil w danym terminie? troszke bekowy jestes. xD 

 

A od kiedy to intro musi składać się z wymyślnych, różnych, czy nawet trudnych efektów, skoro tak naprawdę liczy się tylko spójność i zastosowanie odpowiedniego klimatu? :)

Szczerze mówiąc, w grafice jesteś mistrzynią ale jezeli chodzi o intro to nie powiedzialbym tego.

Opublikowano

Coś nie mruga ten smok. Dym słaby wybuch też dziwny. Syf

Dodatkowo nazwa serwera potem zasłania oczy tego smoka tak bez powodu a mogłaby na takiej drewnianej tabliczce powieszonej wyświetlić się. Czy coś w tym stylu.

wHgO0WT.gif

Opublikowano

Zrobisz smoka to się przypierdolą, że nie zieje ogniem.

Zrobisz smoka ziejącego ogniem to się przypierdolą, że dym leci.

Zrobisz smoka nie ziejącego ogniem, oraz bez dymów to się przypierdolą, że mruga oczami.

Zrobisz smoka bez oczu to się przypierdolą, że ślepy.

Logic.

 

Ten biały dym to jakaś kpina.  xD

Naid napiszesz kiedyś pozytywny komentarz :P?

 

Coś nie mruga ten smok. Dym słaby wybuch też dziwny. Syf

Dodatkowo nazwa serwera potem zasłania oczy tego smoka tak bez powodu a mogłaby na takiej drewnianej tabliczce powieszonej wyświetlić się. Czy coś w tym stylu.

Najlepiej niech ci oczko puści.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Zrobisz smoka to się przypierdolą, że nie zieje ogniem.

Zrobisz smoka ziejącego ogniem to się przypierdolą, że dym leci.

Zrobisz smoka nie ziejącego ogniem, oraz bez dymów to się przypierdolą, że mruga oczami.

Zrobisz smoka bez oczu to się przypierdolą, że ślepy.

Logic.

 

Naid napiszesz kiedyś pozytywny komentarz :P?

 
 

Najlepiej niech ci oczko puści.

 

Dziękujemy za podsumowanie :)

 

Chcemy zaznaczyć że @Wredna (Feisty Graphics) jak sama napisała na swoim FanPage jest to jej pierwsze intro tego rodzaju.

Więc według Nas intro jest dobrze wykonane i jesteśmy z niego zadowoleni.

Opublikowano

Zrobisz smoka to się przypierdolą, że nie zieje ogniem.

Zrobisz smoka ziejącego ogniem to się przypierdolą, że dym leci.

Zrobisz smoka nie ziejącego ogniem, oraz bez dymów to się przypierdolą, że mruga oczami.

Zrobisz smoka bez oczu to się przypierdolą, że ślepy.

Logic.

 

 

Naid napiszesz kiedyś pozytywny komentarz :P?

 

Najlepiej niech ci oczko puści.

Napiszę gdy jakaś praca nie będzie miała błędów.

0LsM05U.png

Opublikowano

Zrobisz smoka to się przypierdolą, że nie zieje ogniem.

Zrobisz smoka ziejącego ogniem to się przypierdolą, że dym leci.

Zrobisz smoka nie ziejącego ogniem, oraz bez dymów to się przypierdolą, że mruga oczami.

Zrobisz smoka bez oczu to się przypierdolą, że ślepy.

Logic.

Oczywiście, wszyscy będziemy chwalić każdą pracę a później będziemy się zastanawiać dlaczego w porównaniu do choćby niemców jesteśmy nikim, krytyka jest potrzebna, zwłaszcza że to pierwsza taka praca Sandry i chyba warto wspomnieć co powinna zmienić, poprawić, na co zwracać uwagę, niż lukrować oczy i chwalić jakie to piękne kiedy nie jest.

Specjalista
Opublikowano

Mógłbym prosić o link do filmu w spojlerze czy też code,bo mi wgl nie wyświetla go ;/

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Oczywiście, wszyscy będziemy chwalić każdą pracę a później będziemy się zastanawiać dlaczego w porównaniu do choćby niemców jesteśmy nikim, krytyka jest potrzebna, zwłaszcza że to pierwsza taka praca Sandry i chyba warto wspomnieć co powinna zmienić, poprawić, na co zwracać uwagę, niż lukrować oczy i chwalić jakie to piękne kiedy nie jest.

Tylko problem w tym, że nie otrzymuje żadnych konkretnych wskazówek, takich chociażby technicznych :)

 

Tak teraz sobie na to patrzę...

Czy dałoby radę zrobić porównanie z szerszym rozstawem oczu smoka?

Jeżeli Alnoria sobie tego życzy, to czemu nie. W sumie nawet by było chyba lepiej, logo by powędrowało wtedy na środek, nie zasłaniając oczu.

Opublikowano

Tylko problem w tym, że nie otrzymuje żadnych konkretnych wskazówek, takich chociażby technicznych :)

 

Jeżeli Alnoria sobie tego życzy, to czemu nie. W sumie nawet by było chyba lepiej, logo by powędrowało wtedy na środek, nie zasłaniając oczu.

 

No właśnie tak mi się wydaje, że oczy są zbyt blisko siebie jak na smoka, taki rozstaw bardziej pasuje do krokodyla.

0LsM05U.png

Opublikowano

No właśnie tak mi się wydaje, że oczy są zbyt blisko siebie jak na smoka, taki rozstaw bardziej pasuje do krokodyla.

Jeszcze jakieś rady? Poza oczywiście usunięciem tego dymu? :P Myślałam, by logo na koniec "zapłonęło" i zniknęło tym samym, ewentualnie w taki sposób się pojawiło.

Opublikowano

Jeszcze jakieś rady? Poza oczywiście usunięciem tego dymu? :P Myślałam, by logo na koniec "zapłonęło" i zniknęło tym samym, ewentualnie w taki sposób się pojawiło.

 

Dym trzeba zmienić na nie usunąć.

Logo nie może spłonąć i zniknąć ponieważ to może nawiązywać do działania serwera (Jak szybko wystartował tak szybko padł)

Oczywiście może być pokryte ogniem ale nie może przez ogień zniknąć.

0LsM05U.png

Opublikowano

Tylko problem w tym, że nie otrzymuje żadnych konkretnych wskazówek, takich chociażby technicznych :)

Nie jesteśmy na forum graficznym gdzie wszyscy powiedzą Ci jak to poprawić, Ty jesteś Twórcą, ludzie Ci mówią co im się nie podoba i sama powinnaś mieć koncepcję na poprawę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...