Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Nowy serwer - nowa fabuła ! WASZ GŁOS SIE LICZY!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka wszystkim bardzo serdecznie, po długim namyśle, wymyśliłem aby zrobić serwer RPG + SURVIVAL + GILDIE + HARD, mianowicie serwer jest bardzo ale to bardzo trudny! Wszystko bedzie dobrze obmyślane i tworzone, lecz zapraszam do przeczytania dalszych informacji! Ps: pisze aktualnie z telefonu!

 

 

Możliwości/Pluginy:

- Możliwość stworzenia własnej gildi/klanu

- Możliwość tworzenia grupy z graczami (PT)

- Możliwość otworzenia własnego sklepu na środku miasta.

- Questy dla graczy jak i gildi i grup.

- Wieża potworów z której dropią itemy

- wszystkie itemy sa x4 razy ciezsze do zrobienia jak i zdobycia

- ulepszony system walk

- ulepszony system wojn gildi

- mapy do expa

- system ulepszania

- system petów

- system wierzchowciw priv

- kazdy klan ma swoj skarbiec

- umiejetnosci

- aktualnie tyle mam pomyslow lecz bedzie wiecej i dopisze

 

Prosze oceniac ! Jestem otwarty na wszystkie propozycje ! I wszelkie krytyki :)

Pozdrawiam Kamil :)

 

PS: Proszę o wasze pomysły na serwer !

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Jestem na NIE. Nic mi się z tych propozycji nie podoba zbytnio, może kilka :). Zagrałbym sobie na serwerze np. metin - tylko żeby to jakoś fajnie i miło wyglądało.. :)




Opublikowano

Czy ja wiem , niektóre z pomysłów nie kolidują ze sobą i nie pasują do tego trybu (jak kto woli). Może i bym zagrał ale zawsze liczy się wykonanie a nie tylko pomysł ;)

00768247823007970726.jpg

Opublikowano

"Pety" - chodzi o papierosy? Mogę Ci napisać jakiś plugin na serwera jak chcesz pw, bo pomysł nawet fajny :)

Pety to inaczej zwierzęta w znaczeniu twojego pupila :P

;-) ;-)

Opublikowano

Hard Człowieki zrozumcie jedyne serwery hard jakie teraz mogą przetrwać to skkf/mchc inne takie serwery padają bo nikt na nich nie gra może i pomysł dobry ale to dyskfalifikuje poprostu nikomu nie będzie się chciało poświęcać całego dnia na założenie klanu i tak dalej dalej dalej taka moja opinia.

Opublikowano

Zastanawiam się jeszcze nad tym :)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Oczywiście :)

System walki bedzie taki że będą krytyki/skille itp

System wojny gildi na każdej wojnie bedzie mozliwosc przejeia zamku/łupu itp

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Troche pokręcona rozgrywka - stanowczo na NIE 

No sorki :/ ale wszyscy maja dosc nudnej gry w zwykłe survival :/

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Ooo bozee

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...