Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ALLIANCE vs FNATIC ! Jak sądzicie, który zespół okaże się lepszy ?


James Rodríguez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Jutro tj 17.08.2014r (Niedziela) godz 3PM - 15 czasu Polskiego odbędzie się mecz pomiędzy dwiema najlepszymi drużynami w EU mowa tutaj oczywiście o ALLIANCE oraz FNATIC. Jak myślicie, który z zespołów jest Faworytem ? Który już jutro okaże się lepszy według was ? Złote dziecko Fnaticów, a może Froggen

 

Moim zdaniem to ALLIANC będzie zespołem, który zwycięży, a dużą zasługą tego zwycięztwa będzie oczywiście najlepszy midlaner niejaki Froggen <33 

 

 

 

2756214082063121214706.jpg

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 pomiędzy dwiema najlepszymi drużynami w League of Legends

ok? to już są worldsy?

imo alliance, froggen bije na glowe peke tak samo jak shook cyanide, reszta lini to to samo

­

Opublikowano

ok? to już są worldsy?

imo alliance, froggen bije na glowe peke tak samo jak shook cyanide, reszta lini to to samo

Dokładnie ciekawe czy w którymś z meczy zobaczymy Froggena z jego legendarną Anivią :)

Opublikowano

Alliance all the way

Jinx3.gif


"Very very soon the terror will begin,no place to hide, no way to survive,you can't escape it's time to die"


“Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof.”


>>SKIN KID<<

Opublikowano

Moim zdaniem #FNCWIN. Rekkles im to wygra.  :rolleyes:

Też się właśnie obawiam tego Rekklesa :D jeżeli dostanie w swoje ręce Kog'a to może być miazga xD ew jeżeli znowu zagra Vayne :P

Opublikowano

Już widziałem Throw Rekklesa jeden i przykro będzie zobaczyć kolejny.

Jinx3.gif


"Very very soon the terror will begin,no place to hide, no way to survive,you can't escape it's time to die"


“Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof.”


>>SKIN KID<<

Opublikowano

Froggen ostatnio gra mniej Anivią. Jak zbanują Anivie to inne mocne pick'i zostaną i też mogą nie dać rady. Ori/Ahri i farm lane dla Froggena i pozamiatane.

Jinx3.gif


"Very very soon the terror will begin,no place to hide, no way to survive,you can't escape it's time to die"


“Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof.”


>>SKIN KID<<

Opublikowano

Też się właśnie obawiam tego Rekklesa :D jeżeli dostanie w swoje ręce Kog'a to może być miazga xD ew jeżeli znowu zagra Vayne :P

Bardziej bym się bał Jinx. :D

Opublikowano

^ Boże -.-

Jinx3.gif


"Very very soon the terror will begin,no place to hide, no way to survive,you can't escape it's time to die"


“Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof.”


>>SKIN KID<<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...