Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Wakacyjny Turniej HaxBalla!


rogo_aka_uefa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

miszczu jest tylko technikiem i chyba nie może wyrażać zgody na konkursy, a w dodatku coś mało tych drużyn  B)

Jest wystarczająco drużyn, a pozwolenie mamy nie tylko od miszcza.

1357577137-U262310.png

Opublikowano

w temacie wyraźnie piszę od miszcza, a więc do tego się ustosunkowałem, w dodatku moim zdaniem twórcy turnieju nie powinni brać w nim udziału tak jak w innych konkursach jury ;)

Twoje zdanie sie nie liczy, widać, że dupka cie boli bo gram z mandarynką.

Pisz w temacie do dyskusji bo polecą raporty.

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Chciałbym nadmienić ze nazwa Avengers zostala zmieniona na The Gunners, byłbym wdzieczny gdyby zostało to potwierdzone w  rozpisce druzyn. Co do ciebie alpen szukaj  partnera (botek chociazby) i startuj w turnieju a nie pierd.olisz jak rozkapryszona panna. :)

Opublikowano

Ponieważ licze na poziom odsylam wszystkich tych którzy uwazaja ze potrzebuja doszkolenia do mojego poradnika ktory ok jest o 1v1 ale w 2v2 tez sie przydaje, sporo trikow na classicu i ogolne podstawy dotyczace zachowania. Licze na poziom na turnieju powtarzam :D

 

PS: I nie, nie umniejszam nikomu w ten sposob.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1093410-poradnik-jak-grac-1v1/

w sumie ten tez sie przyda http://www.mpcforum.pl/topic/1128200-podstawy-mechanika-gry-jak-i-porady-big-tutorial-for-haxballers/

Opublikowano

Co to za turniej w którym udział bierze 8 ekip... :/

Apeluje o przedłużenie czasu składania zapisów, powiększenie liczby uczestników, oraz umieszczenie linku do turnieju na stronie głównej w części przeznaczonej na konkursy. Momentalnie znajdzie się wielu chętnych.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji.

 

Pozdrawiam.

UncleAo

Opublikowano

Co to za turniej w którym udział bierze 8 ekip... :/

Apeluje o przedłużenie czasu składania zapisów, powiększenie liczby uczestników, oraz umieszczenie linku do turnieju na stronie głównej w części przeznaczonej na konkursy. Momentalnie znajdzie się wielu chętnych.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji.

 

Pozdrawiam.

UncleAo

Jeśli będzie więcej chetnych to powiększymy tabele..

Link na główną strone sie przyda.

Jeśli nie zgłosi się więcej drużyn niż 12 to pewnie nie powiększymy.

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Szukam kogoś do teamu, byle jakiś ogar. Mozemy 1v1 jak coś dla sprawdzenia ;x

Opublikowano

A jak nie bedzie mozliwosci powiekszenia a wciąż będą osoby ktore chcialy grać to dostaną nagrode pocieszenia czyli lajki.

Jaka nagroda pocieszenia :P

Po prostu nie zdążyli na czas.

1357577137-U262310.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...