Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomysł na serwer? Wypał czy nie ?


Corvn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie .

 

Ma takie nietypowe pytanie :P  co myślicie jakby sie zrobiło serwa w stylu stalego pl ? 

może nie każdy ale co 2-3 osoba co grała na pl , bardzo dobrze wspomina te czasy , gdzie latało sie na metki w m2 aby kupić sobie fms'a

 

Byłby to serwer trochę łatwiejszy niż dawny pl . exp zwiększony nie dużo . 

parę dungeonów ale tez nie łatwych , i przepustki z bossów . 

 

 

czy miałby taki serwer jakiś sens ? czy było by to jedno wielkie gó ... . .:D '

 

Pozdrawiam :D  wypowiadać sie jakiego serwa brakuje :D 

56928084622805469272.png

Opublikowano

Brakuje takiego serwera jak stary, dobry imetin, czyli easy.

Dlaczego?

 

Każdy ma tam szanse, bo to easy. Można byłoby go troszeczkę polepszyć - dodać więcej dungeonów, więcej mapek, ale bronie podobne i standardowe. Lepsze bronie do isu za kupę pieniążków i możliwość zdobycia ich na eventach. Coś jeszcze? Tak! Niech będą te 7 bony, ale troszeczkę można wartości zmniejszyć, czyli typowy do expa 6/7b wyglądałby tak - 5 potwory 25 wartość ataku, żeby znowu nie było tak łatwo. Hm, klasowe eq? Ale tylko po 5% silny i 5% odporność. Dlaczego? Żeby każdy miał szanse, bo jeżeli będzie po 15, to nikt z nikim nie będzie chciał brać pvp. :) Na takim serwerze można byłoby dużo zarobić (IS), ponieważ każdy chciałby mieć dodanie 6/7 bonu w eq, albo zmiankę tych bonusów... :)

 

Myślę, że na takim serwerze grałyby tłumy, to taki odświeżony iMetin, a jak wiadomo czasy jego świetności minęły.

Opublikowano

Brakuje takiego serwera jak stary, dobry imetin, czyli easy.

Dlaczego?

 

Każdy ma tam szanse, bo to easy. Można byłoby go troszeczkę polepszyć - dodać więcej dungeonów, więcej mapek, ale bronie podobne i standardowe. Lepsze bronie do isu za kupę pieniążków i możliwość zdobycia ich na eventach. Coś jeszcze? Tak! Niech będą te 7 bony, ale troszeczkę można wartości zmniejszyć, czyli typowy do expa 6/7b wyglądałby tak - 5 potwory 25 wartość ataku, żeby znowu nie było tak łatwo. Hm, klasowe eq? Ale tylko po 5% silny i 5% odporność. Dlaczego? Żeby każdy miał szanse, bo jeżeli będzie po 15, to nikt z nikim nie będzie chciał brać pvp. :) Na takim serwerze można byłoby dużo zarobić (IS), ponieważ każdy chciałby mieć dodanie 6/7 bonu w eq, albo zmiankę tych bonusów... :)

 

Myślę, że na takim serwerze grałyby tłumy, to taki odświeżony iMetin, a jak wiadomo czasy jego świetności minęły.

 

wiesz bronie do is czy zbr to nie za dobry pomysł  :P 

 

a po 2 jakbym robił serwer to nie pod is , bo na hajsie mi nie zależy a na tym aby pokazać innym ze serwer może stać 

z dużo liczbą graczy i aby gracze czuli sie jak najlepiej :P 

56928084622805469272.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...