Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Was najbardziej irytuje w prywatnych serwerach?


Gość LAIK KRUL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieuczciwość administracji danego serwera, która objawia się w faworyzowaniu poszczególnych graczy.Zazwyczaj to są ludzie, którzy siedzą na TS i sobie po przyjacielsku rozmawiają z adminami.

 

To, że ludzie robiąc serwery dodają masę nowości typu mounty, pety, kostium a potem okazuje się, że podstawowe rzeczy są niedopracowane np. exp, drop, jakieś bugi, wywalanie channeli.To, że ludzie robią "mieszane" serwery typu hard/medium zamiast po prostu hard albo medium.Easy/medium zamiast easy albo medium i robią takie serwery "ni pies, ni wydra".Patrzę w tytule jest napisane "Easy", a wchodzę w prezentacje i okazuje się, że trzeba dropić KU i Kamyki.Potem patrzę kolejna prezentacja tym razem w tytule "medium" i co? Skille od razu dostaje się na P.Jak tu nie zwariować?

 

A no i zachowanie niektórych graczy, którzy ksują metiny, bossy, nie dają wstać, nie umieją robić dt itd.

Opublikowano

Serwery Hard - Zbroje i bronie z wowa, wyglądają jak easy a nie hardy

Serwery Hard/medium - najebane dodatków. Większość takich serwerów jest pod full is

Serwery Medium - To co na hard/medium + jeszcze dawanie eq kolegom oraz smy.

 

Serwery Easy/Medium - Najebane wszystkiego i dodawanie nowosci zeby tylko byly oraz dawanie eq kolegom i smy.

Serwery Easy - To co na serwerach easy/medium

Serwery 4fun/easy - Dawanie eq kolegom oraz smy, full is, jakies kd um itd. Exp jak na hardzie a o ulepszacze jak na jakims mediumie.

Opublikowano

co mnie najbardziej wkurwia to brak 6i7 bonu na klasy, a jak jest to koszty wybonowania czegoś takiego to z 100kkk nawet na 2-3 itemy, grałem kiedyś na włoskim privie i tam był 6 i 7 na klasy (15/15%) nie był dorgi ale też nie tani (żeby całe eq mieć no to ze 2,5 dnia z szopkiem 24 na dobe xD) i kuźwa było tyle ludzi że chyba wszystkie polskie privy razem wziete tyle nie miały D: 

 

a potem to już norma xD:

 

lagi, kicki

te same sety broni

brak przemiany broni na 30 i 75 lvl

dungeony w PT

ae1d1005fe.png


Opublikowano

- Mnie przede wszystkim denerwuje zaniżony poziom wiekowy...

- Administracja na niektórych serwerach robiąca przekręty na własną korzyść, mowa tutaj o takich przypadkach jak rozdawanie eq navi, banowanie bez powodu/powód.

- Serwer tylko dla hajsu czyli tak , gdzie bez IS nie idzie się obejść.

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To wymienię w punktach co mnie denerwuje:

1. Rozdawanie/sprzedawanie eq za kasę realną

2. Dziecinne zachowanie administracji

3. "Admin ma zawsze rację" - to jest najlepsza perełka xD

4. Serwery krótko stoją

5. Ładujesz w is to jesteś koxem

6. Najczęściej większości itemów z is nie da się zdobyć, albo są w uj drogie

7. Milion ulepszaczy

8. Jeszcze więcej zbroi i broni

9. Drop po 1.000.000 yang z jednego moba. Nawet jeśli jest to serwer easy to zmniejszenie dropu równałoby się ze zmniejszeniem cen w sklepach. Gra od razu byłaby przyjemniejsza dla oka

10. Nigdy nie wiadomo co z czego leci

11. Brak balansu klas oraz zwój powrotu statusu. Wbijasz max wp i potem masz bm'a

12. Przeładowanie dodatkami

Jeszcze coś by się znalazło, pozdrawiam stary oraz epicki serwer "yt2game"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...