Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Generator Avatarów, Skinów i RENDERÓW! - Parr'o'tator


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

896961407831336829937.png

Cześć.

Czy potrzebujesz może avatara na szybko lub może rendera?

U mnie to możliwe!

Wygenerujesz wiele rzeczy w kilka sekund!


DOSTĘPNE FORMY GENEROWANIA:

222081407831337829937.png

Avatar


648521407831337829937.png

Avatar i skin (AiS)


560051407831337829937.png

Skin


TheParrotCraft.png

Skin 2


203451407831337829937.png

RENDER



JAK WYGENEROWAĆ?


To bardzo proste!

Na stronie:

http://papug.tk/generator/

Dowiesz się wszystkiego!


Miłego używania i pozdro <3

Opublikowano

Napisz, ze strona startuje za 32dni.

Bo jak klikniesz linka to pokazuje twojego skina.

 

Chyba nie zrozumiałeś :>

Po wpisaniu takiej frazy:

http://papug.tk/generator/render/hypixel.png
Wygeneruje się nam obrazek z renderem hypixelem.

Możesz zwyczajnie wpisać tam zamiast hypixel.png np.... sratarara.png i, i tak będzie działa, lecz będzie tylko klasyczny skin.

Opublikowano

Aa, jest okej ;).

Jedynie, jeżeli wpiszemy http://papug.tk To wyskakuje ze strona jest otwarta za niedługo.

Wiem, jeszcze jej do końca nie napisałem, lecz niektóre fragmenty już udostępniam.
Opublikowano

Render nie twoj tylko z neta caly skrypt

No to proszę kozaczku podaj link do tego skryptu.

Opublikowano

A ty wiesz ze warto by bylo wspomniec ze wiekszosc pracy nie jest twoja

Większość! Ha!

Tylko render używa lib które i tak musiałem prze konfigurować.

Lib nakłada tylko części skina na mojego 'manekina'.

Resztę robię ja.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie podoba mi się strona, ale sam generator tych o to avatarów i skinów jest jak najbardziej na poziomie.

Pozdrawiam

1033414194171291244311.png

Opublikowano

Dokładnie mi też się nie podoba a skrypt php że wpisujesz nick i wybór wyglądu skina to jest 5minut roboty a większość z tego kodu to będzie html

585571426179277855228.png

 

  • 3 lata później...
Opublikowano

Archiwum. 

Powód: Strona jest nieaktywna.

Jeżeli zdecydujesz się na powrót do projektu, użyj opcji raportu aby poinformować o potrzebie przywrócenia tematu. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...