Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brakuje i będzie brakowało. Byłem, serwer zrobiony na odp******, brak regulaminu, normalnego wyjścia, kontaktu z administracją praktycznie brak, nie ma itemów startowych, opisanych podstawowych komend, wiadomości nie spolszczone... Szkoda gadać...

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

Opublikowano

Brakuje i będzie brakowało. Byłem, serwer zrobiony na odp******, brak regulaminu, normalnego wyjścia, kontaktu z administracją praktycznie brak, nie ma itemów startowych, opisanych podstawowych komend, wiadomości nie spolszczone... Szkoda gadać...

 

 

Ty człowieku wbiłeś na serwa i odrazu nawet nic nie zobaczysz nie ogarnołeś i odrazu zaczynasz oceniać serwer te twoje wiadomości ze serwer jest do dupy nie polecam tu gry są zbędne ponieważ mam stałych graczy którzy szanują moja prace i im się serwer podoba a jeśli im coś nie pasuje to zgłaszają to i staram się to poprawić. A Ty nawet go nie zobaczyłeś a go komentujesz tak bezczelnie. Po 1 jest /kit gracz po 2 ty jesteś nieogarnięty bo myślisz ze jak tak piszesz to zniknie ci konkurencja? Ty serwa chcesz zrobić i dlatego tak piszesz a o niespolszczone chodzi ci o to ze np przy /spawn wyświetla się wiadomość nie spolszczona. Brak jakiego kontaktu z administracja? O co ci chodzi z tym kontaktem? Ciągle siedzę na skype lub na serwie serwer nie jest zrobiony na odpierdziel bo go długo i starannie robiłem i dużo czasu i poświecenia w niego włożyłem wiadomości takich jak  nie ma co spolszczać. To co warto spolszczyć to jest spolszczone jeśli czegoś brakuje i ktoś ma pytanie to ja z chęcią odpowiem i pomogę. Ta wiadomość do niczego nie jest potrzebna.

Teleportation will commence in 5 seconds. Don't move

| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 | 550 | 600 | 650 | 700 | 750 | 800 | 850 | 900 | 950 | 1000 |


 


Serwer Na Modach



http://www.mpcforum.pl/topic/1409866-highmod-serwer-na-modach

Opublikowano

Hah, nie oceniam serwerów bezpodstawnie, porównałem kilka serwerów na modach i twój wypadł najgorzej! Nad czym ty pracowałeś? Wgrane kilka pluginów, paczka modów, zrobiony spawn i nic więcej... Ja też mam stałych graczy, inni też i się tym nie chwalimy. Kończę dyskusję, nie będę ci refował tematu.

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

Opublikowano

Hah, nie oceniam serwerów bezpodstawnie, porównałem kilka serwerów na modach i twój wypadł najgorzej! Nad czym ty pracowałeś? Wgrane kilka pluginów, paczka modów, zrobiony spawn i nic więcej... Ja też mam stałych graczy, inni też i się tym nie chwalimy. Kończę dyskusję, nie będę ci refował tematu.

Grałeś na moim serwerze 5 minut i już zaczynasz go oceniać? To żałosne jest.

| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 | 550 | 600 | 650 | 700 | 750 | 800 | 850 | 900 | 950 | 1000 |


 


Serwer Na Modach



http://www.mpcforum.pl/topic/1409866-highmod-serwer-na-modach

Opublikowano

polecam, fajnie sie gra :)

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz, że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani."

~Słoń

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...