Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 
 

 

 

 

 

 

Start Dzis o 16 Po Przeniesieniu Na Nowa Maszyne.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

 

 

 AveriusCraft SkyBlock

 
 
 
 

1385304711-U691595.pngTyp serwera: : SkyBlock+Mody

 

1385304711-U691595.pngRodzaj serwera: : Dedykowany

 

1385304711-U691595.pngSloty: 15 na start 

 

1385304711-U691595.pngIps5.yfun.pl:20230

 

1385304711-U691595.pngPotworyTak

 

1385304711-U691595.pngZwierzętaTak

 

1385304711-U691595.pngPvPNie

 

1385304711-U691595.pngPremiumTak i Nie

 

1385304711-U691595.pngNetherTak

 

1385304711-U691595.pngBialaListaNie

 

 

 

 

1385305694-U691595.png

 

Spis Modyfikacji:

 

Applied Energetics

ExtraCells

BiblioCraft

BuildCraft

Damage Indicators

IndustrialCraft 2

ThermalExpansion

IronChest

MineFactoryReloaded

AdvancedSolarPanels IC 2

PowerCrystals

ThaumCraft 4.1.0

TConstruct

 

 

Link Do ModPacka Z Luncherem:

https://mega.co.nz/#!ZYZWHBKC!AoSs3actmvmIwcWKla6ZqDSuPre95t0fQVkL6tIxTI0

Link do skanu:

http://screenshooter.net/100097885/dcybdiv 

Link Do Bannera: 

http://cdn.craftbanner.com/660/&ip=s5.yfun.pl&port=20230&title=&texture=default/image.png

 

 

| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 | 550 | 600 | 650 | 700 | 750 | 800 | 850 | 900 | 950 | 1000 |


 


Serwer Na Modach



http://www.mpcforum.pl/topic/1409866-highmod-serwer-na-modach

Opublikowano

@MrTrzyem

 

Dobrze mówisz ;-; Kolejny survival? Nie za dużo ich? xxx (jakoś tak) i jeszcze 100000+ innych? ;--;

Pomogłem? Daj like, to nic nie kosztuje, ty nic nie tracisz :)

Opublikowano

jak nie bedzie crashow to z przyjemnoscia zagram :)

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz, że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani."

~Słoń

Opublikowano

Gdybyście umieli czytać to napisałem proszę nie komentować bo trwają prace nad prezentacja i serwerem. Wiec prezentacja nie jest jeszcze gotowa. 


@MrTrzyem

 

Dobrze mówisz ;-; Kolejny survival? Nie za dużo ich? Freemc, Funforfun (jakoś tak) i jeszcze 100000+ innych? ;--;

Proszę nie reklamować innych serwerów.


Kiedy bedzie mozna sciagnac launcher???

Jak skończę budować spawn i wgl.

| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 | 550 | 600 | 650 | 700 | 750 | 800 | 850 | 900 | 950 | 1000 |


 


Serwer Na Modach



http://www.mpcforum.pl/topic/1409866-highmod-serwer-na-modach

Opublikowano

a kiedy ON?

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz, że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani."

~Słoń

Opublikowano

a kiedy ON?

Trwają prace nad budową spawnu.

@MrTrzyem

 

Dobrze mówisz ;-; Kolejny survival? Nie za dużo ich? xxx (jakoś tak) i jeszcze 100000+ innych? ;--;

Serwerów na modach technicznych jest mało. Sam niedawno szukałem jakiegoś na którym mógłbym sobie pograć.

| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 | 550 | 600 | 650 | 700 | 750 | 800 | 850 | 900 | 950 | 1000 |


 


Serwer Na Modach



http://www.mpcforum.pl/topic/1409866-highmod-serwer-na-modach

Opublikowano

Po co Ty robisz serwer z 18-stoma modami?... A, i Thaumcraft na tej wersji ma dużo bugów.. A tak poza tym, możesz mi powiedzieć jak nazywał się mod na te piekła pod ziemią?

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Po co Ty robisz serwer z 18-stoma modami?... A, i Thaumcraft na tej wersji ma dużo bugów.. A tak poza tym, możesz mi powiedzieć jak nazywał się mod na te piekła pod ziemią?

Chodzi ci o Natura ??

A co do modów to trochę szkoda, że tak mało, chociaż są tacy którym lepsze paczki nie pójdą xD

Opublikowano

Po co Ty robisz serwer z 18-stoma modami?... A, i Thaumcraft na tej wersji ma dużo bugów.. A tak poza tym, możesz mi powiedzieć jak nazywał się mod na te piekła pod ziemią?

 

Chodzi ci o Natura ??

A co do modów to trochę szkoda, że tak mało, chociaż są tacy którym lepsze paczki nie pójdą xD

 

Paczka zawiera 68 modów.

| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 | 550 | 600 | 650 | 700 | 750 | 800 | 850 | 900 | 950 | 1000 |


 


Serwer Na Modach



http://www.mpcforum.pl/topic/1409866-highmod-serwer-na-modach

Opublikowano

Odbanujesz mnie sotwinka i drania?

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Wy nie macie bana.

 

Wchodze na serwer i pisze mi "you the banned hammer the spoken" czy jakos tak...

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Długo serwer postał :D. Już wyłączony :D.

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Serwer off czy tylko mi tak pokazuje?

PADŁ :D.

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Długo serwer postał :D. Już wyłączony :D.

 

Serwer off czy tylko mi tak pokazuje?

Serwer nie jest wyłączony lecz crash był i offnol serwa trwają prace nad tym crashem.

PADŁ :D.

Nie kłam ludzi bo ty dobrze o tym wiesz ze to był tylko crash.

| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 | 550 | 600 | 650 | 700 | 750 | 800 | 850 | 900 | 950 | 1000 |


 


Serwer Na Modach



http://www.mpcforum.pl/topic/1409866-highmod-serwer-na-modach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...