Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NeronMT2 [Dedyk] [Medium]


Detronix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

https://www.youtube.com/watch?v=_dPJ3xsqTBk&list=UUYvaNr7TbrFKDsI3wZc-Nog

Najpierw obejrzyj to pseudo video z servera, a później zadawaj pytania :P

 

 

Prezentacja jest w fazie budowy! Niedługo dodam aktualizacje:

 
  
 

DOKŁADNA PREZENTACJA NA STRONIE SERVERA!
 

http://neronmt2.pl/ 

 

(ZOBACZ KONIECZNIE) :D
 

 

Resp metków ok 50-60 na każdej mapie:
 
Z metinów dropi: (ilość jest zależna od lv. metina)
-Rady i zwoje egzorcyzmu.
-Nowe itemy (Hełmy, Tarcze, Kolce itp.)

-Bronie i zbroje 65, 70, 75Lv.
-Kręty Klucz (Przepustka do Komnaty Smoka).
-Szkaty Kamieni Duchowych, Ksiąg Umiejętności + Szkata Bonusów z której dropi:
*Owoc życia, Podręcznik Kowala, Dłoń kryt i przebicia, Zwój Boga Smoków, Buty Wiatru, Rada Pustelnika i Zwój Egzo.
 
Z Bossów dropią:
-Rady i zwoje egzorcyzmu.
-Nowe itemy (Hełmy, Tarcze, Kolce itp.)
-Kostiumy, Pety, Mounty.

-Bronie i zbroje 65, 70, 75Lv.
 
Przyspieszony resp mobów do 10/20 sekund.
Zwiększony resp metinów, mobów i bossów.
Krety klucz dropi z metinów +85Lv i bossów.

BS w cliencie pod klawiszem F5

Bonusy pod klawiszem X
 
 

Wbicie 35lv zajmuje średnio ok 30 min przy czym w tym czasie wbijemy też skill G1-G5 bo szkat. Kamieni Duchowych dropią z każdego moba i metka od 1lv tak samo jak małże i szkaty ulepszaczy i bonusów z których dropią ulepszaczy i wspomagacze takie jak dłoń kryta itp.
 
 




 

6202214057242661213774.png

Nazwa serwera

NeronMT2

Serwer

AMD OPTERON 4334
32Gb
NASA

WWW

http://neronmt2.pl/
http://neronmt2.pl/rejestracja
IS na razie wyłączony!

Download

https://mega.co.nz/#!6N0nxS5J!-EFCN3bkT5Kj2dwu3MadP_B8jkWc75UPkC2YY0vQZo0

SKAN:
http://screenshooter.net/100054536/eoixmos

Informacje o grze


Na start

y2bv5UG.png?1


Bony

6434814057242671213774.jpg

 

Handlarze

450001407792237102772.png

Ulepszacze

Jak na PL'u, ale dropią wszystkie ze szkat od 1lv. (Zobacz filmik!) 

Ilość drop

300%

Ilość exp

300%

Ilość Yang

Dopasowany

Team

[GA]Neron
		

Od autora

	Z metinów dropi: (ilość jest zależna od lv. metina)
-Rady i zwoje egzorcyzmu.
-Nowe itemy (Hełmy, Tarcze, Kolce itp.)
-Kręty Klucz (Przepustka do Komnaty Smoka).
-Szkaty Kamieni Duchowych, Ksiąg Umiejętności + Szkata Bonusów z której dropi:
*Owoc życia, Podręcznik Kowala, Dłoń kryt i przebicia, Zwój Boga Smoków, Buty Wiatru, Rada Pustelnika i Zwój Egzo.

Z Bossów dropią:
-Rady i zwoje egzorcyzmu.
-Nowe itemy (Hełmy, Tarcze, Kolce itp.)
-Kostiumy, Pety, Mounty.

Przyspieszony resp mobów do 10/20 sekund.
Zwiększony resp metinów, mobów i bossów.
Krety klucz dropi z metinów +85Lv i bossów.

WERYFIKACJA:
9M50saG.png

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czepiasz się o wielki spamerze...^ ^

 

Prezentacja jest w fazie budowy na razie dałem zwykłą z generatora mpc, bo oficjalna jest na stronie servera czytaj uważnie :D

Opublikowano

Oczywiście, że tak. Jak na razie to server wystartował, aby gracze już mogli sobie go sprawdzić i zostać na dłużej ^ ^

Opublikowano

Kiedy start ?  + Ulepki jak na Pl'u nikt nie zagra ale ja lookne :)

Server właśnie wystartował ; d

Ulepszacze bardzo łatwo zdobyć, bo dropią ze szkat bonusów i szkat ulepszaczy od 1lv z każdego moba i metina także jest łatwo, a to miało stanowić tylko takie urozmaicenie żeby też nie było za łatwo :P

 

Itemy na niższy lv macie u npc to ich nie trzeba ulepszać, a te na 65lv+ trzeba dropić tylko zanim wbijecie ten 65 to już będziecie mieli pełno tych ulepszaczy ^ ^

+ za 6 CH i powiększone spoty.Ale bawienie się ze skillami na easy/medium to przesada.

Spokojnie, zobacz filmik na każdej mapie jest ok 50-60 metinów z których dropią rady i zwoje egzo także wbicie skilla na G1 trwa ok 30 min tyle co wbicie 35lv ^ ^

Wszystko jest dobrze przemyślane ; d

 

A poza tym jest 8ch tylko nie ma konieczności każdego włączać ; d

Opublikowano

Ksiazeczki u npc tego co daje skille wiec na G1 szybko pojdzie jak bedzie duzo metkow w m1 ;) Ale wolal bym odrazu all skille na P ;)

Opublikowano

Server właśnie wystartował ; d

Ulepszacze bardzo łatwo zdobyć, bo dropią ze szkat bonusów i szkat ulepszaczy od 1lv z każdego moba i metina także jest łatwo, a to miało stanowić tylko takie urozmaicenie żeby też nie było za łatwo :P

 

Itemy na niższy lv macie u npc to ich nie trzeba ulepszać, a te na 65lv+ trzeba dropić tylko zanim wbijecie ten 65 to już będziecie mieli pełno tych ulepszaczy ^ ^

Spokojnie, zobacz filmik na każdej mapie jest ok 50-60 metinów z których dropią rady i zwoje egzo także wbicie skilla na G1 trwa ok 30 min tyle co wbicie 35lv ^ ^

Wszystko jest dobrze przemyślane ; d

BUAHAUUAUHA, na serwie easy/medium mam jeszcze dropić rady i zwoje? Chyba coś Ci się powaliło.To widziałem mase serwów czysto medium na których był npc dający skille na G.

Opublikowano

Ksiazeczki u npc tego co daje skille wiec na G1 szybko pojdzie jak bedzie duzo metkow w m1 ;)

W M1 jest ok 30 metków i każdy nowy gracz będzie je wybijał dlatego polecam M2 lub BO bo cała mapa jest wypchana po brzegi metkami zapraszam do obejrzenia tego pseudo video z serva :P

Opublikowano

Jak na serwer Easy jest słabo nawet bardzo słabo rozwinięte. 

Dropienie radów i zwoij chyba można nazwać za jakiś żart admina.

Raczej nie zachęciliście do gry na serwie + słaba prezentacja :/

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

Jak na serwer Easy jest słabo nawet bardzo słabo rozwinięte. 

Dropienie radów i zwoij chyba można nazwać za jakiś żart admina.

Raczej nie zachęciliście do gry na serwie + słaba prezentacja :/

Bo wam się w dupach już poprzewracało z tego dobrobytu. Metin to ma być metin i ten server właśnie nawraca do normalnej gry gdzie wbicie skilla sprawiało frajdę... z każdego metka dropią 2-4 zwoje egzo i 2-4 rady także jeszcze raz przypominam... Ja wbiłem  32 minuty 37lv i miałem już aurę na G5 bo szkat. Kamieni duchowych dropią od 1lv z wszystkich bossów i metków.

Opublikowano

zobaczymy :P już zasysam tylko dajcie rady i  egzo w sklepie a coś innego z metków :P

Opublikowano

rady i egzo naprawdę dropią bardzo dobrze adekwatnie do zdobywanego lv...  skille zawsze wchodzą przy 17 pkt na M1 gdzie wbicie skilla na G1 to po prostu dziecinada... Nawet bot by tego szybko dokonał ^ ^

Opublikowano

Emmm... jak to powiedziec ? Klienta spakowaliscie dobrze ? bo cos za malo plikow mam po rozpakowaniu ... i wyskakuje blad : Uruchomienie tej aplikacji nie powiodlo sie, poniewaz nie znaleziono MSVCR120.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji moze naprawic ten problem . .... rozpakowalem 3 razy i to samo ...

Opublikowano

No to brakuje Ci pliku MSVCR120.dll. pobierz go z neta i wrzuć do folderu z windowsem.

Albo łatwiej pobierz program DLL-Files i w nim wyszukaj MSVCR120.dll. i pobierz ^ ^

Opublikowano

No to brakuje Ci pliku MSVCR120.dll. pobierz go z neta i wrzuć do folderu z windowsem.

Albo łatwiej pobierz program DLL-Files i w nim wyszukaj MSVCR120.dll. i pobierz ^ ^

To czemu nie ma tego pliku w kliencie ? 0.o

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...