Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Odnowienie emotek oraz dodanie nowych :D


CoderX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jak Ci tego brakuje to sobie wklejaj w emotki i tyle.

 

Nie.


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jestem tylko za dodaniem emotikona "kappa"

To chyba nie jest dobry pomysł.. bo to forum zamieni się w chat na twitchu, gdzie każda wypowiedź kończy się kappa.png

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

Nie. Te emotikony, które są teraz pasują i są w odpowiedniej ilości.

 

Ustawiane emotikony trzeba by było moderować (bo ktoś by wstawił wulgaryzmy wstawił zamiast emotikony, etc) oraz obciążyły by znacznie maszynę.

f

Opublikowano

Nie. Te emotikony, które są teraz pasują i są w odpowiedniej ilości.

 

Ustawiane emotikony trzeba by było moderować (bo ktoś by wstawił wulgaryzmy wstawił zamiast emotikony, etc) oraz obciążyły by znacznie maszynę.

Faktycznie, kolejna mądra osoba się znalazła!

266711407249181924811.jpeg

 

Za pomocą [ img] [ /img] nie można dodać niczego wulgarnego... MASZ RACJE!

Dodawanie nowych emotek nie większych jak 22x22 (niej więcej) zajmie 1TB w ciągu dnia... MASZ RACJĘ!

Dodanie kilka nowych tabeli do baz danych obciąży tak serwer MPC że co 5 minut będzie go wywalało... MASZ RACJE!

A system dodawania własnych emotek z własną konfiguracją sam Miszczu powiedział że to dobry pomysł.

A co do samych emotek to, to jest żaden problem ustawić maksymalną wielkość obrazka.

Na przyszłość przemyśl co napiszesz ;)

BTW, przyznaj się że tylko nabijasz posty ;)

 

266711407249181924811.jpeg

Opublikowano

Jak ja was nie rozumiem xdd

np, tym: "Aktualne kojarzą się z forum"

 

Wytłumaczcie mi, jak emotki mają się kojarzyć z forum??? co.. że widać pixelki np, ust ;D?

Czy każdy tylko tak pisze bo ktoś inny napisał bo nie wiedział co napisać? xD

Opublikowano

Jestem na tak zmiana na jakieś ładne zawsze spoko :) np te emotions HD :)

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...