Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExodusMu. Ver: S4E2. Exp: 350. Drop: 25% - EDYCJA 2 Zapraszamy!


Toxyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękujemy administracji MPC forum za problemy od 2 dni za dodanie jakiekolwiek nowego tematu. Pozdrawiam.

Z powodów problemów technicznych na MPC forum z wielkim trudem po wielu problemach udało nam się dodac publikacje, niestety jak widac bez obrazków.  

 

 

 

 

START SOBOTA GODZ: 18:00   02.08.2014
 
Nazwa serwera: ExodusMu Edycja 2
 
Max il. Graczy Online: 500
Godziny działania: 24/7
Serwer Dedykowany: Tak
Strona serwera:
 
 
INFORMACJE:
Wersja: Sezon 4 Epizod 2
Exp: PVP  x350
Drop: 25%
Bless Bug: Off
HP Mobów: 100%
Reset: 400lvl
Staty: Kasują się
Punkty po resie:750
Max Staty: Tak
Nagroda za GR:100rr=1GR. 1 item exe +13 FULL OPCJE Lub 1 Miesiąc VIP
Eventy: Tak
Zen Party Bug: Nie
Patry Exp: Tak
Potion Bug: Nie
Shadow Bug: Nie
Gildia: 250 LVL
MG: 220 LVL
DL: 250 LvL
SUM: 10 LvL
Max level Itemka: +13+28
Kasowanie Postaci: do 40lvl'a
Serca etc: Tak
X-Shop: Nie
 
PUNKTY ZA LEVEL:
DK: 6
DW: 6
Elf: 6
Sum: 6
MG: 7
DL: 7
 
PRALKA:
+10: 90 (+Luck: 95)
+11: 80 (+Luck: 85)
+12: 70 (+Luck: 75)
+13: 60 (+Luck: 65)
Vip:+5%
 
INWAZJE:
Golden Goblin: co 3h
Golden Titan: co 3h
Golden Dragon: co 3h
Golden Lizard: co 3h
Golden Tantalos: co 3h
Golden Rabbitend: co 3h
Golden Great Dragon: co 3h
Golden Iron Knigh: co 3h
Golden Twin Tale: co 3h
Golden Dark Knigh: co 3h
Golden Devil: co 3h
 
EVENTY:
* Blood Castle *
* Devil Square *
* Chaos Castle *
* Nightmare *
* XMas event *
* Castle Deep Event*
* CryWolf *
* Illusion Temple *
* Raklion Event *
* Kundun *
** Castle Siege *
 
 
Client:
xxx
 
Administrator Serwera:
- Sebastian
- Adrian 
 
 
Dodatkowe informacje:
Już w tą sobotę startuje 2 edycja serwera ExodusMU zapraszamy wszystkich do fajnej i darmowej zabawy, na serwerze został zmniejszony exp i drop, zmniejszono ilość resów do grand resa, poprawiono system mery i odpalono już CS, poprawiono też trochę funkcjonalność strony która otworzy nam tera nowe możliwości zapraszamy wszystkich i widzimy się na serwerze. 
 
 
 
Zabezpieczenia
-Anty DC
-Anty Cheat
-Zewnętrzna kopia bazy MSSQL co 6h
 

 

34tbjes.png

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Twardy1 przepraszam ale od wczoraj od 23 męczymy się z dodaniem na te forum publikacji dopiero dzisiaj przed chwilą udało m isię dodac łaskawie, ale jak widac bez obrazków i BB-code zbytnich. MPC forum jest obciążone po prostu. Zaraz postaramy się wszystko ogarnąc.

34tbjes.png

Opublikowano

Edycja trwała miesiąc i w sumie nadal trwa zostaje zakończona w celu wprowadzenia zmian i danie szansy nowym graczom na początku 1 edycji było po 60/70 stałych graczy. :)

Nie ma max reset. Przy 100rr robisz GR a GR masz nieograniczoną ilość. :) Edycja będzie trwać minimalnie 2/3 miesiące bo i tak jest wszystko wykupione i opłacone na kolejne 3 miesiące. 

34tbjes.png

Opublikowano

Strona z serwera MystMu to kto tu głupi jest? moglibyscie zmienic trochu strone na exodusmu ...

Opublikowano

 Smily strona jest w 100% nasza. Póki co ją przerabiamy w dzień startu zmienimy na wcześniejszą a tą ustawimy kiedy będzie gotowa. 

34tbjes.png

Opublikowano

Rejestracja działa tak jak powinno z chęcią skorzystam. 

Jedyne co mnie troche dołuje to to że planujecie robić edycje co pare miesięcy.

Bo jaki jest sens tego że ktoś zacznie expić a wy po prostu wszystko zrestartujecie.

Exp 350 jest expem no można spokojnie powiedzieć że średnim i wbicie np. GR troche czasu pochłonie (w zależności od tego jakie spoty i jeszcze paru innych czynników o których można było by długo pisać)

Więc musicie sami wykombinować co tak na prawdę chcecie osiągnąć tym serwerem, bo ludzie się wkurzą jeśli usuniecie ich paru tygodniowy wysiłek i po prostu przestaną grać.

Nie chce was pouczać ani nic takiego bo jest to wasz serwer po prostu wyrażam swoją oponie i chęć tego by ten serwer trochę czasu postał - ale to wy musicie mieć na to wszystko pomysł by miało to ręce i nogi :) 

Pozdro :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Rejestracja działa tak jak powinno z chęcią skorzystam. 

Jedyne co mnie troche dołuje to to że planujecie robić edycje co pare miesięcy.

Bo jaki jest sens tego że ktoś zacznie expić a wy po prostu wszystko zrestartujecie.

Exp 350 jest expem no można spokojnie powiedzieć że średnim i wbicie np. GR troche czasu pochłonie (w zależności od tego jakie spoty i jeszcze paru innych czynników o których można było by długo pisać)

Więc musicie sami wykombinować co tak na prawdę chcecie osiągnąć tym serwerem, bo ludzie się wkurzą jeśli usuniecie ich paru tygodniowy wysiłek i po prostu przestaną grać.

Nie chce was pouczać ani nic takiego bo jest to wasz serwer po prostu wyrażam swoją oponie i chęć tego by ten serwer trochę czasu postał - ale to wy musicie mieć na to wszystko pomysł by miało to ręce i nogi :)

 

Rejestracja działa tak jak powinno z chęcią skorzystam. 

Jedyne co mnie troche dołuje to to że planujecie robić edycje co pare miesięcy.

Bo jaki jest sens tego że ktoś zacznie expić a wy po prostu wszystko zrestartujecie.

Exp 350 jest expem no można spokojnie powiedzieć że średnim i wbicie np. GR troche czasu pochłonie (w zależności od tego jakie spoty i jeszcze paru innych czynników o których można było by długo pisać)

Więc musicie sami wykombinować co tak na prawdę chcecie osiągnąć tym serwerem, bo ludzie się wkurzą jeśli usuniecie ich paru tygodniowy wysiłek i po prostu przestaną grać.

Nie chce was pouczać ani nic takiego bo jest to wasz serwer po prostu wyrażam swoją oponie i chęć tego by ten serwer trochę czasu postał - ale to wy musicie mieć na to wszystko pomysł by miało to ręce i nogi :)

Pozdro :)

Nie piernicz, bo na apo edycja trwala 1 miesiac maxymalnie, a online srednio bylo 200 :)

Pozdro :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...