Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Return of the Pharaohs▣Cap 110▣PvE▣Fresh OTWARCIE 01.08.2014


PRYCIN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

siema.

mam problem z ściągnięciem pharaoh z mega.co nawet nie zaczyna ściągać cały czas jest 0%, a jak próbowałem files.fm to przy updacie wyskakuje błąd program wykonał nieprawidłowa operacje. jakieś propozycje?:) 

Opublikowano

pobierz ponownie z files.fm a to usuń , do mega.co zalecane jest uzywanie google chrome , mozesz rowniez wyczyscic komputer itd przed operacja wylaczyc firewall antyvirusa

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Fajny serwerek można wbijać ! ;]

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

Witam wszystkich,

jako stary wyjadacz zachęcam wszystkich do gry na ów serwerze.

Klimat jest naprawdę w porządku, a serwer stoi bardzo stabilnie. Zapraszam w szczególności starą ekipę z ECSRO, SWSRO, ZSZC!

Nick: Kalypso (na razie bez gildii, bo dopiero zacząłem)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Nowo powstała Gildia Cosanostra Zaprasza Wszystkich aktywnych graczy oferujemy pomoc w plvl fw karawankach I nie tylko mila atmosfere oraz ts  Zapraszamy 

nick w grze

Misza

 

MsGrindi

 

FredeK

joker%20sygnatura%203.jpg



Nick: Reniferu




Opublikowano

@SamFlynN Faktycznie! Nawet pamiętam. :P

@szalonyjoe MIsza? A nie odszedłeś od gildii SunRise?

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Siemka mam problem z launcherem. Gdy naciskam start to po paru sekundach wyskakuje jakiś dziwny error A'LÓ"CĆD(10). Co zrobić? ;<

mylove.gif

Opublikowano

Siemka mam problem z launcherem. Gdy naciskam start to po paru sekundach wyskakuje jakiś dziwny error A'LÓ"CĆD(10). Co zrobić? ;<

 

a próbowałeś wypakować wszystko od nowa?

deneuve22.png

 


 

 

Opublikowano

@Puss

Tak i za każdym razem jak wypakuje silka to przy odpaleniu clienta mam czarny ekran i zwiecha.

Na innym kompie silk normalnie działa, więc pewnie chodzi o jakieś ustawienia ew nie mam czegoś zainstalowanego, tylko czego?

 

Problem rozwiązany :)

mylove.gif

Opublikowano

@Puss

Tak i za każdym razem jak wypakuje silka to przy odpaleniu clienta mam czarny ekran i zwiecha.

Na innym kompie silk normalnie działa, więc pewnie chodzi o jakieś ustawienia ew nie mam czegoś zainstalowanego, tylko czego?

Sprawdź czy masz zainstalowane Microsoft Visual C++ 2005 , 2008, 2010 , 2012 oraz Net Framework 3.0 / 3.5 / 4.0 / 4.5 jak nie to instalujesz . Zgaduję że używasz win7 , ustaw zgodność silka z Windows XP , dokładniej PPM na silkroad.exe - zgodność - windows xp . Jeśli to nie pomoże to się odezwij , i wtedy będziemy się zastanawiać . 

PS. Uruchamiaj silka jako administrator . Jeśli nic z tego co napisałem nie pomoże , a masz włączoną zaporę , to możesz spróbować z wyłączoną zaporą włączyć silka , tak samo jeśli posiadasz jakiegoś antywirusa , na chwilę możesz je wyłączyć i sprawdzić . 

Nick ING : Hantyr

Opublikowano

Fajny serwer, ale niestety stracił sporo graczy na rzecz Hyrieusa, z tego powodu min. podniesiono raty, co nie zmienia faktu że nadal tylko nieliczne osoby maja dostęp do całkiem przyzwoitego sklepu w forcie. Osobiście odpuściłem serwery prywatne, bardzo mało graczy, większoś ambitnych stawia pt. 8/8 więc to samo zrobiłem na SROR, z tym że mam pewność iż serwer nie zostanie zamknięty po 3 miesiącach z braku dotacji, przy 300 online. 

Interesujesz się kulturystyką, sportem, dietetyką - zdrowemu stylowi życia? Zapraszam na mój Fitness Blog.

Opublikowano

@SamFlynN Faktycznie! Nawet pamiętam. :P

@szalonyjoe MIsza? A nie odszedłeś od gildii SunRise?

nie cain nie odszedlem Yui rozwalil gildie z mysla o fuzji ale nie pomyslal o polowie graczy ktorzy nie bd sie bawic kto pierwszy ten lepsze zeby dojsc do SainT

joker%20sygnatura%203.jpg



Nick: Reniferu




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...