Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Tayen.pl Medium/Hard Start: 02.08 16:00


Zielak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten klient co teraz jest już będzie bez łatek?

To ty nie wiesz?? o.O LOL

Nie polecam ze względu na gotowce + Zielak w TEAM- najgorszy ścierwus w całych ''tych metinach'' Zapewne ostro nastawiony pod is, jak zwykle :D

Jak tak śmiesz mowic o Pawle?

 

Ja tam na serwer czekam ze wzgledu na administracje, która wie co i jak w tym tajemniczym świecie Metina.

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

skąd ten serwer kojarzę ;P To nie hejt zeby nie było xD Może miałem proroczy sen xD

Może miałeś sen :)

Pozdrawiam osła który coś tam kombinuje przy serwerze :D

GaimdKk.jpg

 

 

 

Opublikowano

i tak wam to nie wypali jak ravia s2 startuje ;>

Nie zagram i nie polecam

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

i tak wam to nie wypali jak ravia s2 startuje ;>

Nie zagram i nie polecam

 

Niema infa kiedy ravia s2 startuje .  Dlaczego nie polecasz  ? Niema to jak konstruktywna opinia ...

 

----

Co do plików server'a .   Panowie jak tak można przecież te pliki są kradzione z metin2.pl .  Eh Te wasze sranie sie o pliki . Zawiść k***a zawiść  .  Nie mam to dojebie zeby inni nie mieli . Zesrać wszystko taka mentalność dzisiejszych graczy privów . Mafia od ddosów która wyrosła z ekip graczy 3 lata temu

----

. Płacz o IS ...  Idz do pracy na miesiąć i powiedz ze robisz to z przyjemności  i wtedy pluj sie o IS .  

Opublikowano

Niema infa kiedy ravia s2 startuje .  Dlaczego nie polecasz  ? Niema to jak konstruktywna opinia ...

 

----

Co do plików server'a .   Panowie jak tak można przecież te pliki są kradzione z metin2.pl .  Eh Te wasze sranie sie o pliki . Zawiść k***a zawiść  .  Nie mam to dojebie zeby inni nie mieli . Zesrać wszystko taka mentalność dzisiejszych graczy privów . Mafia od ddosów która wyrosła z ekip graczy 3 lata temu

----

. Płacz o IS ...  Idz do pracy na miesiąć i powiedz ze robisz to z przyjemności  i wtedy pluj sie o IS .  

 

C*****y ten Twój hejt. Nie trafiłeś co do plików a reszty wypocin już mi się nie chciało czytać.

Są to pliki reventiala. Nie polecam.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

C*****y ten Twój hejt. Nie trafiłeś co do plików a reszty wypocin już mi się nie chciało czytać.

Są to pliki reventiala. Nie polecam.

 

Stary c*****o to ty czytasz .  Ironia ? Sarkazm  ? Pojęcia te są Ci Obce .   

Ale masz bardzo dobre podejscie  przeczytać zdanie, reszte p******** bo sie nie chce czytać . 

Opublikowano

C*****y ten Twój hejt. Nie trafiłeś co do plików a reszty wypocin już mi się nie chciało czytać.

Są to pliki reventiala. Nie polecam.

Nie polecasz? :D A co polecisz? Moze twoj super serwer z 34 graczami online?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...