Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gra/gry waszego dzieciństwa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

Adaś i Pirat Barnaba.

Kapitan pazur.

Wormsy.

To chyba jedyne 3 gdy, w które grałem mając pierwszego kompa :D był to rok bodajże 2003/2004 B)

Opublikowano

Adas i pirat barnaba

I taka gra co sie takim krokodylem biegalo zapomnialem nazwy

Potem gameboy color i pokemony ^_^

i nadeszla era lepszych kompow (jeszcze neta nie mialem) to unreal tournament 2004, moh:aa, ktores moto gp i gta 3

 

 

a teraz cod 4, burnout paradise, gta 4, l4d, gears od war, the club itd itp ^_^

 

 

(progres co ? :P)

 

 

@edit

 

generalnie przed kompem gralem u kuzyna na amidze

Opublikowano

Jak już odkopane to i ja napisze ...

 

Stare dobre czołgi :D

Mario

Contra

i wiele wiele innych ^^

Gość Mounthains
Opublikowano

Heroes III, Crock, Kangurek KAO

 

Świetne gry :D

Opublikowano

hmm pegazus ah te czasy ;)

potem to aż żal wspominać :D

kompa dostałem jak miałem chyba 8 lat xD

Pamiętam że w Play chyba był Postal 2 :D to możecie się domyślić w co grałem :PP

Oprócz w/w gry to masa innych :) Najbardziej wspominam Gothica ;)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

AHAHA ..

Najlepsze co mogłobyć to Gra Telewizyjna <PRO>

a gry na Gre telewizyjna to:Zółwie ninja, Takie coś co miało sie pistolet i strzelało do kaczek ;)

i Kapitan America ;)

A na kompie to Setlersi i Heroes 3 ;)

Chodzę w XXL robie bum - bum - bach

gwiazdek mam 5 na 5 moje kung - fu to rap

 

 

rozkurwiamwszystkichjednymwersem.fm !

 

 

13494596404ee935f631828.png

Legenda
Opublikowano

Worms 2D

Need For Speed I-II

Gta I-II

Diablo I

Quake II

Age Of Empires

i Duke Nuked :)

Stare Dobre Czasy.

Opublikowano

Starcraft, transport tycoon deluxe, i jakies stare pixelowate gierki na dyskietkach.

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

ja w

 

2000 to Tibia bo to wtedy było coś :P teraz to chłam potem zabrałem się za gothica i do teraz w niego gram w 3 czekam na ArcaniA

 

Jak byłem mały to Tibia Mario i takie inne

Kocham Download

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...