Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BastionMt2.pl ~ Server na który czekałeś! START JUŻ 27.07.2014! [Dedyk] [Easy]


Nukey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za odpowiedz na moje pytania, czyli zostało czekać. :D Do zobaczenia w grze.

wierz w jego głupie słowa proszę Cię str miała być o 15

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dalej nie działa:( A co z tym konkursem? Kiedy będą rozdawane kody?

nigdy nie wystartuje nawet on chce sobie tylko posty nabić :P

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

Dalej nie działa:( A co z tym konkursem? Kiedy będą rozdawane kody?

Poslizg do 30min max, kody dzien po starcie.

Opublikowano

Stwierdzam , iz to fake ciagle przekladaja strone , i przekladaja i tak w kolko NIE POLECAM gry tutaj. o ile wystaruje w co watpie.

Opublikowano

Male problemiki, o 17 napewno bd.

Do Administracji...

Proponuje zbanowac tego kolesia permamentalnie...

Co tydzien otwiera jakąś zapowiedz/publikacje serwera by napic posty i na tym się kończy...

Opublikowano

Stwierdzam , iz to fake ciagle przekladaja strone , i przekladaja i tak w kolko NIE POLECAM gry tutaj. o ile wystaruje w co watpie.

Nie ode mnie to zależy, tylko od administracji.

Opublikowano

No to zobaczymy czy postoi dłużej niż miesiąc, czy znowu upadnie.

 

Każdy jego serwer padał po 1 dniu albo wogóle nie wystartował :)

 

Tutaj nie trzeba ssów weryfikacyjnych zapoznaj sie z regulaminem ;)

 

 

/ZAPOMNIALEM DODAC ZE NIE JESTEM W ADMINISTRACJI JA TYLKO WSTAWILEM PREZKE!

 

Nie jesteś w Administracji? Próbujesz robić debila z siebie czy z nas? xD xD

qolJA1e.png

Opublikowano

Każdy jego serwer padał po 1 dniu albo wogóle nie wystartował :)

 

 

Nie jesteś w Administracji? Próbujesz robić debila z siebie czy z nas? xD xD

 

Czyli to będzie wielki s**t.. no szkoda.

Opublikowano

Jaka z was wielka patologia... D uja ludzie.

 

Serwer to nie żaden fake. Jesteście w gorącej wodzie kompani.

 

Serwer wystartuje do godziny 20"!!! I proszę nie spamować bezsensu.

Pierdolinij Łapkę  :) To Cię nic nie kosztuje  :) A na pewno się odwdzięczę  :)  :P

Opublikowano

Strona miała być o 15, nie było o 15. Przesuneli na 16, o 16 też nie było, miało być o 16:30 też nie ma, o 17 też miało być i też nie ma.. z startem serwera będzie podobnie..

Opublikowano

Mówiłam że to fejk jak każdy jego "serwer" przekłada przekłada, zobaczycie o 22 moderator zamknie temat za brak ss'ow weryfikacyjnych

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...