Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BastionMt2.pl ~ Server na który czekałeś! START JUŻ 27.07.2014! [Dedyk] [Easy]


Nukey

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hej Nuke ładna prezentacja.

Pewnie będziesz na forum w ekipie? 

Ciekawie się zapowiada.

Pozdrawiam. 

Nie będe, ja tylko administracji prezentacje wstawiłem, bo mnie o to prosili (Znam ich troszkę).

Opublikowano

Przecież to jest fake, albo jutro będzie cicho albo znowu "przełożą"... serio wy tacy durni jesteście czy jak

Jaki fake czlowieku przekonasz się jutro.. administracja przelozyla start, bo ma male problemy tak mi napisali na gg..

Opublikowano

Ciekawy server, lecz niestety nie zawitam. ;p

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Opublikowano

Będę troszkę jak wróżbita Maciej i powiem, że serwer bez przyszłości. Do tego ten team miał już kilka serwerów i żaden z nich nie wypalił. Także nie polecam. 

xD 

Opublikowano

Będę troszkę jak wróżbita Maciej i powiem, że serwer bez przyszłości. Do tego ten team miał już kilka serwerów i żaden z nich nie wypalił. Także nie polecam. 

Team jest inny ;-;

Opublikowano

Team jest inny ;-;

kiedy str kiedy klient?

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

pierwsze słyszę ze team serwera nie ma żadnego konta na mpc aby wypromować swój cenny serwer:)

Ma. ale nie mają czasu teraz, ponieważ ciągle poprawiają server.

Opublikowano

no tak bo przez 10min naprawia wszystkie istniejące bugi....

wiedza ze na mc sa spaleni i szukali kozla do reklamy xDDD

serwer dalej nie polecam.

Jakie 10 min? ten server jest robiony ponad 2msc

Opublikowano

Mam parę pytań:

- kiedy start?

- czemu strona nie działa?

- kiedy zacznie działać strona?

1. Dzisiaj o 18/19

2. Strona online o 16

3. o 16.

Opublikowano

kolejne pytanko... Będzie TeamSpeak 3 oraz kiedy forum zacznie działać?

Ts bedzie, a forum bedzie dzialac wraz ze włączeniem strony.

Opublikowano

Ts bedzie, a forum bedzie dzialac wraz ze włączeniem strony.

Czyli nigdy xD

 

Ludzie po co czekacie na ten serw skoro to nie wystartuje? o tej 18 czy tam 19 pojawi się jakieś głupie info, że mama mu zabrała kabel od internetu i serw nie wystartuje czy coś innego jak to było z innymi jego zapowiedziami ;)

 

Nie polecam

Opublikowano

Czyli nigdy xD

 

Ludzie po co czekacie na ten serw skoro to nie wystartuje? o tej 18 czy tam 19 pojawi się jakieś głupie info, że mama mu zabrała kabel od internetu i serw nie wystartuje czy coś innego jak to było z innymi jego zapowiedziami ;)

 

Nie polecam

Nie jestem w team, potrafisz czytać?

Opublikowano

1. Dzisiaj o 18/19

2. Strona online o 16

3. o 16.

Dzięki za odpowiedz na moje pytania, czyli zostało czekać. :D Do zobaczenia w grze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...