Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BastionMt2.pl ~ Server na który czekałeś! START JUŻ 27.07.2014! [Dedyk] [Easy]


Nukey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Logopng_ehshhhn.png

Czy chciałbyś przenieść się w świat pełen wyrafinowanej przygody, ciekawych, jak i niezwykle trudnych zadań, nieobliczalnych stworów, złośliwych władców, miejsca, w którym niemożliwe staje się możliwe oraz nigdy nie będziesz narzekać na nudę? Jeśli tak, zapraszam Cię do świata BastionMt2, gdzie nie zaznasz spokoju. BastionMt2 to miejsce, w którym każdy dzień niesie za sobą nową przygodę, w każdym zakątku czai się inny stwór, w każdym miejscu możesz doświadczyć czegoś nowego!

-------------------------------------------------------
Typ: Easy 
Maksymalny poziom: 150
Punkty Statusu: 90

Ilość Channeli: 4

Przewidywany start : 27.07.2014 Godz: 20

 

-------------------------------------------------------

 

Ważne linki:

 

strona www: http://www.bastionmt2.pl

 

Forum: http://bastionmt2.pl/forum/

 

FanPage: xxx


 

 

-------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

 

 

krllestwa_ehshhhq.png

Shinso                          Jinno

Zdecydowaliśmy się na usunięcie trzeciego królestwa ze względu na małą grywalność.

 

na-start-_ehshhrn.png

na-startp_ehshhrr.png

 

Na początek swojej przygody z BastionMt2 otrzymujesz niezbędny ekwipunek oraz Pieczęć Strudia z bonusem 100 Obrony.

 

handlarz-_ehshhrs.png

handlarze_ehshhrq.png

ulepszeni_ehshhxr.png

1-reka-ca_ehshhxs.png

2-reka-ca_ehshhnh.png

dzwonypng_ehshhnn.png

wachlarze_ehshhnw.png

noePNG_ehshher.PNG

lukiPNG_ehshhwn.PNG

broniePNG_ehshhsp.PNG

ulepszeni_ehshhsx.png

zbroje-wo_ehshhsn.png

zbroje-wo_ehshhse.png

zbrojePNG_ehshhsa.PNG

zbrojepng_ehshhah.png

Doexpieni_ehshhar.png

broniepng_ehshhae.png

zbrojepng_ehshhas.png

Expowiska_ehshhaa.png

1png_ehshhqh.png

2png_ehshhqe.png

3png_ehshhqa.png

Dungeonyp_ehshrpp.png

Plagapng_ehshrph.png

 

Wstęp: 70 Poziom

Osoby: 1

Yang: 8.000.000

Boss: Olbrzymi Nosiciel Plagi

Drop: Bronie 65/75, zbroje 66, biżuteria itp.

 

Minotaur2_ehshrpr.png

 

Wstęp: 80 Poziom

Osoby: 2

Yang: 20.000.000

Boss: Królewski Minotaur

Drop: Ulepszacze, zbroje do expa itp.

 

Nearela2p_ehshrpn.png

Wstęp: 110 Poziom

Osoby: 2

Yang: 40.000.000

Boss: Nearela

Drop: Bronie do expa, ulepszacze itp.

 

Nagi3png_ehshrpe.png

 

Wstęp: 140 Poziom

Osoby: 2

Yang: 60.000.000

Boss: Królowa Naga

Drop: Bronie exp, zbroje exp, ulepszacze itp.

 

Ulepszacz_ehshrps.png

 

Pierwsze 3 ulepszacze można zdobyć podczas bicia potworów, metinów oraz bossów.

Czwarty czyli Uszlachetniacz z metinów oraz bossów.

Trzy ostatnie z bossów na dungeonach.

 

Ulepszacz_ehshrpq.png

wbijanie-_ehshrhp.png

gandalfpn_ehshrhh.png

bonusypng_ehshrhr.png

bdd3d1a52_ehshrhn.jpg

Bizuteria_ehshrha.png

bizuteria_ehshrrh.png

Systempet_ehshrrx.png

opiekunpn_ehshrrs.png

Oczywiście, każdy wojownik powinien mieć swojego kompana, którego można nabyć u Opiekuna Zwierzaków znajdującego się w każdym m1. Będzie mu wiernie towarzyszył w podróżach po nieznanych ziemiach! BastionMt2 oferuje Ci następujących towarzyszy :

 

caopng_ehshrxp.png

okno-peta_ehshrxr.png

wirzchowc_ehshrxn.png

 

 

wierzchow_ehshrxs.png

 

kostiumyP_ehshrxq.PNG

announcement_metin2_tr_c5d67fe4ec49b4ce1

dodatkipn_ehshrnn.png

Kamienie Glyph

 

Kamienie Glyph można zdobyć z misji fabularnych oraz IS'u.

Dodają one dosyć ciekawe atrybuty. Więcej dowiesz się w grze   :)

Okienko włącza się przyciskiem F6

 

kamieniep_ehshrnw.png

 

Nowe Umiejętności

 

potworoPN_ehshrna.PNG

Potworoznawstwo

Umiejętność ulepszamy księgą potworoznawstwa. Daje nam ona % Silny przeciwko Potworom.

kondycjaP_ehshrep.PNG

Kondycja

Umiejętność ulepszamy księgą kondycji. Daje nam ona bonusy HP oraz Prędkość Ruchu.

 

System AFK

afkpng_ehshrer.png

System AFK jest połączony z zamrażaniem gry. Gdy system ten jest aktywny nie dostajemy powiadomień gdy ktoś do nas pisze.

Osobie piszącej do nas jest wysyłany komunikat o naszym statusie AFK. Zmiana statusu na AFK zamraża także grę.

Dzięki temu gdy wyłączymy status AFK gra nie będzie "zlagowana". Status włącza się przyciskiem  F5

 

System Bryłek

 

zmianaPNG_ehshrex.PNG

 

Jest to system przechowywania bryłek (500kk).

Teraz wytłumaczę od czego są poszczególne przyciski. Więc tak:

Y - Zamień złoto na yang.

- Zamień złoto na bryłki.

+ - Zamień yang na złoto.

 

Nowe Modele

 

modelepng_ehshrew.png

 

ekipapng_ehshres.png

[HA]NexuK

[GA]VoreL

[GM]Raiden

[GM]SpoXor

 

 

 

DODAM, ŻE NIE JESTEM W ADMINISTRACJI! JA TYLKO WSTAWIŁEM PREZENTACJE

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

POJEBAŁO WAS KOMPLETNIE? 5 SERWEROW JEDNEGO DNIA! K***A CO TU WYBRAĆ...

 

 

ZAPOWIADA SIE ZAJEBISCIE

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

POJEBAŁO WAS KOMPLETNIE? 5 SERWEROW JEDNEGO DNIA! K***A CO TU WYBRAĆ...

 

 

ZAPOWIADA SIE ZAJEBISCIE

Pomyłka :p server startuje jutro.

Opublikowano

Elegancka prezka :p 
Czekam na start :)

                                                                     graphic.png

Opublikowano
~~~~ KONKURS NA SM ! ~~~~~

 

Witajcie!  mamy dla was konkurs na sm, do zgarnięcia są 3 kody!

 

1 miejsce - SM o wartości 100zł

2 miejsce - SM o wartości 50zł

3 miejsce - SM o wartości 24zł

 

~~~~~ CO ZROBIĆ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ? ~~~~

 

- Zalajkuj FanPejdża  <klik> 

- Udostępnij Post Konkursowy

- Napisz komentarz "Biorę udział - konkurs na SM"


Opublikowano

 

~~~~ KONKURS NA SM ! ~~~~~
 
Witajcie!  mamy dla was konkurs na sm, do zgarnięcia są 3 kody!
 
1 miejsce - SM o wartości 100zł
2 miejsce - SM o wartości 50zł
3 miejsce - SM o wartości 24zł
 
~~~~~ CO ZROBIĆ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ? ~~~~
 
- Zalajkuj FanPejdża  <klik> 
- Udostępnij Post Konkursowy
- Napisz komentarz "Biorę udział - konkurs na SM"

 

eee.. ja ten konkurs widze 3 raz albo i wiecej... dziwne

jak widac kolejny serwer na wakacje zeby zarobic na gimbie. SERWER NIE POLECAM

Opublikowano

Nie polecam, miał startować już z tydzień temu, przekładali z dnia na dzień, później ślad po nich zaginął. Pewnie znowu następny fake...

1377531174-U173186.png
Opublikowano

# Nie polecam ! Kolejny Fake ! Nawet brak Esów Weryfikacyjnych ...

Tutaj nie trzeba ssów weryfikacyjnych zapoznaj sie z regulaminem ;)

 

 

/ZAPOMNIALEM DODAC ZE NIE JESTEM W ADMINISTRACJI JA TYLKO WSTAWILEM PREZKE!

Opublikowano

FAKE

 

jak jego ostatni serwer moria.pl, nawet strony nie było, jedyna była moria.pl drukarnia xD nie polecam będzie przekładać, a potem nie wystartuje

Opublikowano

FAKE

 

jak jego ostatni serwer moria.pl, nawet strony nie było, jedyna była moria.pl drukarnia xD nie polecam będzie przekładać, a potem nie wystartuje

Nie jestem w administracji umiesz czytac?

Opublikowano

Strona off. To są jakieś żarty? Wstawiłeś prezentację jednego, wielkiego gówna i usprawiedliwiasz się tym, że to nie twój serwer? Proszę cię, chłopie, nie ośmieszaj się.

 

P.S. Błąd chyba z obrazkami zrobiłeś ;>

Strona jutro ON ;)

Opublikowano

Gdzie ss weryfikacyjne ? 

 

Ten serwer na pewno wypali czy to jakiś fake ??

 

 

 

2222 Post <3

Wszystko wypali, żaden fake.

Opublikowano

O której strona będzie ON?

 

Zobaczymy, prezentacja ładna. Mam nadzieję, że to nie serwer wakacyjny tylko postoi trochę dłużej..;p

Opublikowano

a strona dalej nie działa i nie będzie działać przecież to kolejny fake to nabijania postów... nawet nic nie jest kupione,

zreszta... pisałam że fejk wczoraj

Opublikowano

Start servera zostaje przełożony na jutro (tj. 27.07.2014) na godzinę 18:00 ze względu na kilka problemów, na starcie dostaniecie rekompesate w postaci rat serverowych i trzech rund OX'a


 


Administracja BastionMt2.pl 


 


 


 


 


/info od administracji 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...