Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

❤ →JELLYGAME← ❤[NEW]!


Boles0012309

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FlR.png

 

Witam zapraszamy na reaktywacje  serwera  do gry Shakes & Fidget !

 

HlR.png

home_dot.png Grę na poziomie w dobrym towarzystwie

home_dot.png Ciekawość z gry

home_dot.png Dużo eventów (kupony)

home_dot.png Nowe AKTUALIZACJEarrow-10x10.png serwera smile.png

 

JlR.png

home_dot.png Serwer jest w fazie aktualizacji

home_dot.png Na serwerze statystyki rozdaje się po 50

home_dot.png Jest dopracowany Panel gracza

home_dot.png Posiadamy własne forum

home_dot.png Posiadamy również serwer TeamSpeak

home_dot.png Exp oraz gold jest idealny jak na serwer medium

home_dot.png Blokada botów
home_dot.png Z misji dostaje się kilka grzybów


 

Adres Serwera :

 

http://jellygame.tk/

 


 

Mamy nadzieję , że serwer się rozwinie.

Przepraszamy na wszelkie LAGI lub przerwy techniczne oraz usterki i prosimy o wyrozumiałość !

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zaraz będzie działał , przez te wasze pośpieszenia "kiedy start"  itp . jebło , ale macie szczęście bo to zara naprawimy konta zostaną te same ;p

3621780428.png

Opublikowano

Zaraz będzie działał , przez te wasze pośpieszenia jebło , ale macie szczęście bo to zara naprawimy ;p

Prezes czekamy.. :) Mam nadzieję, że szybko :)

Opublikowano

JAK KTOŚ CHĘTNY SZUKAM LUDZI DO GILDII - MÓJ NICK - RATOR11 . TRENER/SKARBIEC: 50%

Trzeba wplacac jakies wpisowe?

Opublikowano

Trzeba wplacac jakies wpisowe?

tak 5000 golda - raz dwa i masz to .. Wystarczy jeden loch pokonać.. Chyba, że masz 500 grzybów.

Opublikowano

pisałem do ciebie :)

 

tak 5000 golda - raz dwa i masz to .. Wystarczy jeden loch pokonać.. Chyba, że masz 500 grzybów.

pisałem do ciebie o rektutacje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...