Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

❤ →JELLYGAME← ❤[NEW]!


Boles0012309

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ogarnijcie jakiś hosting bo wywala serva co pół godziny a spowrotem włącza się za pół godziny chyba ... i nie idzie grać.

To nam kup hosting :)

3621780428.png

Opublikowano

@changelog

-Dodawanie do gildi naprawione i pare innych rzeczy jak pancerz itp.

- Usuniety portal (wkrótce dodamy ponownie )

-Nowy chat 

3621780428.png

Opublikowano

 prosił bym o ustawienie wieży, Lochów bo exp jest znakomity  1 lochy 70 doświadczenie chyba zbyt mało ? 2 lochy 120 expa itp !!!

Opublikowano

 prosił bym o ustawienie wieży, Lochów bo exp jest znakomity  1 lochy 70 doświadczenie chyba zbyt mało ? 2 lochy 120 expa itp !!!

Moze te pierwsze 90 lochow jest slaby exp, po 90 robi się idealny z loszkow ...

3649914647.png

Opublikowano

Proponował bym zmiany na tym serwie !!
- Zmienić Stronę żeby nie było lagów

- dodać portale do gildi jak i do lochów

- dodać wojny gildyjne

- dodać Lochy Gildyjne

- zmienić na 10% sazans Epic Items Ze Sklepu 9żeby było trudniej)

- 50% Szans Drop Z lochów Epic Items

- więcej złota z Misji !!

- Grzyby z misji od 0-13 (bo jest za łatwo cał czas po 9.)

Chyba Było by na tyle. :D

Opublikowano

Proponował bym zmiany na tym serwie !!

- Zmienić Stronę żeby nie było lagów

- dodać portale do gildi jak i do lochów

- dodać wojny gildyjne

- dodać Lochy Gildyjne

- zmienić na 10% sazans Epic Items Ze Sklepu 9żeby było trudniej)

- 50% Szans Drop Z lochów Epic Items

- więcej złota z Misji !!

- Grzyby z misji od 0-13 (bo jest za łatwo cał czas po 9.)

Chyba Było by na tyle. :D

Łatwiej napisać, trudniej wykonać. Lochy gildii uuu i jeszcze dluzej ...Na pewno z czasem się uda to im wykonać...

3649914647.png

Opublikowano

Po 1. O co w tym wszystkim chodzi a mianowicie dlaczego do cholery zalogowac sie nie moge na swoje 2 konta  no co jest? nick poprawny haslo poprawne i pisze mi ze niepoprawne.Prosze o PW na ktorym napisze info dotyczace kont( nawet szczegoly jakie na nich byly)

Opublikowano

SERWER  JEST SPOKO ALE BRAKUJE W WIEŻY TYCH POMOCNIKÓW  GDYBY BYLI TO BYŁOBY JESZCZE LEPIEJ

 

 

 

KIEDY DODACIE PORTALE ? BO TERAZ BĘDZIE LEPIEJ BO JESZCZE SA SŁABE LEVELE A POTEM BĘDZIE JUŻ DO DUPY Z PORTALAMI ?

Opublikowano

ADMIN DO CIEBIE TERAZ PISZE TEGO SERWERA ZRÓB COŚ BO TO JEST PRZYJ....  CIAGLE ATAKUJE MNIE 1 GRACZ ALE TO NIE JEST 1 ATAK CZY 3  TYLKO 100 DZIENIE ! MASZ TU NAZWE GRACZA  Qurbi 

Opublikowano

Zresetowałem piwka. Zapłaciłem 500 grzybów a dostałem tylko 0/10 piw a nie -20/10 piw .. Ale i sprawiedliwość.

Opublikowano

ADMIN DO CIEBIE TERAZ PISZE TEGO SERWERA ZRÓB COŚ BO TO JEST PRZYJ....  CIAGLE ATAKUJE MNIE 1 GRACZ ALE TO NIE JEST 1 ATAK CZY 3  TYLKO 100 DZIENIE ! MASZ TU NAZWE GRACZA  Qurbi 

Hahah to żeś dojebał :D to jest gra a ty puaczesz że ciebię atakuje hahahah idź dzieciaczku do szkoły. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...