Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] BastionMt2 ~~ Server na który czekałeś!


Nukey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile można dawać szans ? Skoro już miał z 10 serwerów z czego 9 nawet nie wystartowała. Jest różnica pomiędzy hejtem a krytyką.

Bo trzeba próbować dopóki się nie uda 

graphic.png

Opublikowano

Oj wystartuje, wystartuje :)

 

Tak samo jak Vastora tydzień temu :D

Wróżka? ^^ jak będą gracze to server nie padnie. ;)

 

Serwer nie padnie bo nie wystartuje :D

 

Opublikowano

Po pierwsze. J*BAĆ BASTION, PROPSUJ SANDRO

Po drugie. Zaglądam tu od czasu do czasu i patrzę na małą ilość serwerów i nie pamiętam Ciebie jako twórcy jednego z nich, więc poczekam na serwer i zobaczę jak rozwinie się sytuacja i czy wgl wystartuje, bo widzę, że są tu hejty i krytyka na ten temat. 

Skoro 150lvl max, a to jest easy. Więc skoro jest taki mały lvl max, to czy nie będzie zbyt ciężko wbijać od 90 do max? Wtedy to zamienia się na medium.

Skąd bronie 75 i czy z nich robi się te do expa?

Jeszcze raz. J*BAĆ BASTION.

Opublikowano

Nie rozumiem dzieci..

 

Po co dajesz zapowiedz serwera skoro on nawet nie wystartuje ?

Pozatym nawet nie masz dedyka :)

pewnie na VPS go puścicie jak już :D

 

NIE POLECAM serwer amatora.. już hamachi jest stabilniejszy.

40922277020460886480.jpg

Opublikowano

Po pierwsze. J*BAĆ BASTION, PROPSUJ SANDRO

Po drugie. Zaglądam tu od czasu do czasu i patrzę na małą ilość serwerów i nie pamiętam Ciebie jako twórcy jednego z nich, więc poczekam na serwer i zobaczę jak rozwinie się sytuacja i czy wgl wystartuje, bo widzę, że są tu hejty i krytyka na ten temat. 

Skoro 150lvl max, a to jest easy. Więc skoro jest taki mały lvl max, to czy nie będzie zbyt ciężko wbijać od 90 do max? Wtedy to zamienia się na medium.

Skąd bronie 75 i czy z nich robi się te do expa?

Jeszcze raz. J*BAĆ BASTION.

Bronie 75 standardowo z ripera lub dungi

Opublikowano

1.Bronie fajne ale zbroje do kitu. Przynajmniej na płci żeńskiej. Możecie dodać zbroje na mężczyznę do prezentacji?

 

2.Jak tu gra archerem? Pod hity/skille? Mocny/słaby?

 

Exp: Potrzebny buff? Da radę ogarnąć z przeciętnym eq?

 

3.Moze nie doczytałem, bronie exp tylko na 110 i dropią? 75 nie ma?

 

Z góry dzięki za odp :p

Opublikowano

1.Bronie fajne ale zbroje do kitu. Przynajmniej na płci żeńskiej. Możecie dodać zbroje na mężczyznę do prezentacji?

 

2.Jak tu gra archerem? Pod hity/skille? Potrzebny buff? Da radę ogarnąć z przeciętnym eq?

 

3.Moze nie doczytałem, bronie exp tylko na 110 i dropią? 75 nie ma?

 

Z góry dzięki za odp :P

1. Pozniej dodam.

2. Da rade ogarnac bez buffa ale trzeba miec w miare eq. ;)

3. Są bronie 75

Opublikowano

1. Okej czekam :D

2. Tzn? Moby dużo biją?

3. I z nich się ulepsza na 110? A zbroje 80exp dropią tylko czy można ulepszać?

2. Zle sie okreslile, bez najmniejszego problemu ogarniesz archerem. ;)

3. Tak , zbroje sie ulepsza

 

Opublikowano

Kolejny serwer tworzony przez pseudo Administracje ...Nie polecam nikomu, osoba miała ponad 10 serwerów i ani jeden nie wystartował, jestem przekonany że tutaj będzie podobnie. 

xD 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...