Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] BastionMt2 ~~ Server na który czekałeś!


Nukey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Logopng_ehshhhn.png

Czy chciałbyś przenieść się w świat pełen wyrafinowanej przygody, ciekawych, jak i niezwykle trudnych zadań, nieobliczalnych stworów, złośliwych władców, miejsca, w którym niemożliwe staje się możliwe oraz nigdy nie będziesz narzekać na nudę? Jeśli tak, zapraszam Cię do świata BastionMt2, gdzie nie zaznasz spokoju. BastionMt2 to miejsce, w którym każdy dzień niesie za sobą nową przygodę, w każdym zakątku czai się inny stwór, w każdym miejscu możesz doświadczyć czegoś nowego!

-------------------------------------------------------
Typ: Easy 
Maksymalny poziom: 150
Punkty Statusu: 90

Ilość Channeli: 4

Przewidywany start : 26.07.2014 Godz: 20

 

-------------------------------------------------------

 

Ważne linki:

 

strona www: http://www.bastionmt2.pl

 

Forum: http://bastionmt2.pl/forum/

 

FanPage: https://www.facebook.com/pages/BastionMt2/1434148626849816?ref_type=bookmark


 

 

-------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

 

 

krllestwa_ehshhhq.png

Shinso                          Jinno

Zdecydowaliśmy się na usunięcie trzeciego królestwa ze względu na małą grywalność.

 

na-start-_ehshhrn.png

na-startp_ehshhrr.png

 

Na początek swojej przygody z BastionMt2 otrzymujesz niezbędny ekwipunek oraz Pieczęć Strudia z bonusem 100 Obrony.

 

handlarz-_ehshhrs.png

handlarze_ehshhrq.png

ulepszeni_ehshhxr.png

1-reka-ca_ehshhxs.png

2-reka-ca_ehshhnh.png

dzwonypng_ehshhnn.png

wachlarze_ehshhnw.png

noePNG_ehshher.PNG

lukiPNG_ehshhwn.PNG

broniePNG_ehshhsp.PNG

ulepszeni_ehshhsx.png

zbroje-wo_ehshhsn.png

zbroje-wo_ehshhse.png

zbrojePNG_ehshhsa.PNG

zbrojepng_ehshhah.png

Doexpieni_ehshhar.png

broniepng_ehshhae.png

zbrojepng_ehshhas.png

Expowiska_ehshhaa.png

1png_ehshhqh.png

2png_ehshhqe.png

3png_ehshhqa.png

Dungeonyp_ehshrpp.png

Plagapng_ehshrph.png

 

Wstęp: 70 Poziom

Osoby: 1

Yang: 8.000.000

Boss: Olbrzymi Nosiciel Plagi

Drop: Bronie 65/75, zbroje 66, biżuteria itp.

 

Minotaur2_ehshrpr.png

 

Wstęp: 80 Poziom

Osoby: 2

Yang: 20.000.000

Boss: Królewski Minotaur

Drop: Ulepszacze, zbroje do expa itp.

 

Nearela2p_ehshrpn.png

Wstęp: 110 Poziom

Osoby: 2

Yang: 40.000.000

Boss: Nearela

Drop: Bronie do expa, ulepszacze itp.

 

Nagi3png_ehshrpe.png

 

Wstęp: 140 Poziom

Osoby: 2

Yang: 60.000.000

Boss: Królowa Naga

Drop: Bronie exp, zbroje exp, ulepszacze itp.

 

Ulepszacz_ehshrps.png

 

Pierwsze 3 ulepszacze można zdobyć podczas bicia potworów, metinów oraz bossów.

Czwarty czyli Uszlachetniacz z metinów oraz bossów.

Trzy ostatnie z bossów na dungeonach.

 

Ulepszacz_ehshrpq.png

wbijanie-_ehshrhp.png

gandalfpn_ehshrhh.png

bonusypng_ehshrhr.png

bdd3d1a52_ehshrhn.jpg

Bizuteria_ehshrha.png

bizuteria_ehshrrh.png

Systempet_ehshrrx.png

opiekunpn_ehshrrs.png

Oczywiście, każdy wojownik powinien mieć swojego kompana, którego można nabyć u Opiekuna Zwierzaków znajdującego się w każdym m1. Będzie mu wiernie towarzyszył w podróżach po nieznanych ziemiach! BastionMt2 oferuje Ci następujących towarzyszy :

 

caopng_ehshrxp.png

okno-peta_ehshrxr.png

wirzchowc_ehshrxn.png

 

 

wierzchow_ehshrxs.png

 

kostiumyP_ehshrxq.PNG

announcement_metin2_tr_c5d67fe4ec49b4ce1

dodatkipn_ehshrnn.png

Kamienie Glyph

 

Kamienie Glyph można zdobyć z misji fabularnych oraz IS'u.

Dodają one dosyć ciekawe atrybuty. Więcej dowiesz się w grze  :)

Okienko włącza się przyciskiem F6

 

kamieniep_ehshrnw.png

 

Nowe Umiejętności

 

potworoPN_ehshrna.PNG

Potworoznawstwo

Umiejętność ulepszamy księgą potworoznawstwa. Daje nam ona % Silny przeciwko Potworom.

kondycjaP_ehshrep.PNG

Kondycja

Umiejętność ulepszamy księgą kondycji. Daje nam ona bonusy HP oraz Prędkość Ruchu.

 

System AFK

afkpng_ehshrer.png

System AFK jest połączony z zamrażaniem gry. Gdy system ten jest aktywny nie dostajemy powiadomień gdy ktoś do nas pisze.

Osobie piszącej do nas jest wysyłany komunikat o naszym statusie AFK. Zmiana statusu na AFK zamraża także grę.

Dzięki temu gdy wyłączymy status AFK gra nie będzie "zlagowana". Status włącza się przyciskiem  F5

 

System Bryłek

 

zmianaPNG_ehshrex.PNG

 

Jest to system przechowywania bryłek (500kk).

Teraz wytłumaczę od czego są poszczególne przyciski. Więc tak:

Y - Zamień złoto na yang.

- Zamień złoto na bryłki.

+ - Zamień yang na złoto.

 

Nowe Modele

 

modelepng_ehshrew.png

 

ekipapng_ehshres.png

[HA]NexuK

[GA]VoreL

[GM]Raiden

[GM]SpoXor

Opublikowano

Dawno tych plików nie widziałem :> czysto z gotowca czy coś edytowaliście ?

Zostało bardzo dużo edytowane i naprawione. ;)

Opublikowano

i znowu ledwo wystartuje i padnie , mam nadzieje że chociaż naprawiłeś bugi? czy po prostu na gotowcu lecisz i nic a nic nie robiłeś przy plikach?

Za duża sygnatura.

Opublikowano

i znowu ledwo wystartuje i padnie , mam nadzieje że chociaż naprawiłeś bugi? czy po prostu na gotowcu lecisz i nic a nic nie robiłeś przy plikach?

Nic nie padnie. :) bardzo dlugo siedzialem nad tymi plikami i naprawialem i zostaly dodane pewne fajne niespodzianki na server :)

Opublikowano

Nic nie padnie. :) bardzo dlugo siedzialem nad tymi plikami i naprawialem i zostaly dodane pewne fajne niespodzianki na server :)

idź się lecz, który to już tw serwer ? 3,4 nawet srt nie masz wykupionej skończ ludzi robić  w chu** za przeproszeniem to jest fake

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

Serwer easy a max lvl 150? No nie wiem, wygląda całkiem okey. W ile wbije max lvl? (odp. "to zależy od Ciebie" mnie nie interesuje)

Opublikowano

idź się lecz, który to już tw serwer ? 3,4 nawet srt nie masz wykupionej skończ ludzi robić  w chu** za przeproszeniem to jest fake

Strona pojawi się jutro. ;]

 

 

Serwer easy a max lvl 150? No nie wiem, wygląda całkiem okey. W ile wbije max lvl? (odp. "to zależy od Ciebie" mnie nie interesuje)

Lvl bedzie  z czasem zwiekszany :)

Opublikowano

Przecież ten serw nie wystartuje ;-;

Dzieciak znowu robi zapowiedź serwera, potem prezentacja i na tym się skończy nie wiem czego oczekujecie od osoby, która nic nie potrafi :O

Opublikowano

Przecież ten serw nie wystartuje ;-;

 

Dzieciak znowu robi zapowiedź serwera, potem prezentacja i na tym się skończy nie wiem czego oczekujecie od osoby, która nic nie potrafi :O

Oj wystartuje, wystartuje :)

Opublikowano

Oj wystartuje, wystartuje :)

jak sobie na kartce lub w paincie narysujesz powiedz szczerze znów będzie wyjaśnienie, że mama strony Ci nie kupiła ? albo, że  masz kontrole rodzicielską na pc i start za miesiąc

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano
~~ KONKURS NA SM ! ~~~~~

 

Witajcie!  mamy dla was konkurs na sm, do zgarnięcia są 3 kody!

 

1 miejsce - SM o wartości 100zł

2 miejsce - SM o wartości 50zł

3 miejsce - SM o wartości 24zł

 

~~~~~ CO ZROBIĆ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ? ~~~~

 

- Zalajkuj FanPejdża <klik>

- Udostępnij Post Konkursowy

- Napisz komentarz "Biorę udział - konkurs na SM"


Opublikowano

Nic nie padnie. :) bardzo dlugo siedzialem nad tymi plikami i naprawialem i zostaly dodane pewne fajne niespodzianki na server :)

Powiem ci, że musialeś się w c**j napracować bo 1.5tyg też mialeś zapowiedź na mpc pewnie kolejny fake od tego pana ;(

Opublikowano

Pomyłeczka. :D

i tak startu nie będzie wkurwisz tym tylko ludzi

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

To ewidentnie będzie niewypał.
Ledwo po starcie będzie reset, a po nim kolejny i kolejny, aż w końcu ten serwer "na który czekałeś" padnie... 
Jeśli znajduję się tu odważny śmiałek, który chce podjąć próby i zaryzykować grając na tym serwerze, to bardzo prosze. ;>

ps: Ktoś czekał na ten serwer?

Opublikowano

Boże czy zawsze muszą być hejty i spam, może zróbcie własne serwery to zobaczmy kogo będziecie hejtować -.-

Ile można dawać szans ? Skoro już miał z 10 serwerów z czego 9 nawet nie wystartowała. Jest różnica pomiędzy hejtem a krytyką.

Opublikowano

To ewidentnie będzie niewypał.

Ledwo po starcie będzie reset, a po nim kolejny i kolejny, aż w końcu ten serwer "na który czekałeś" padnie... 

Jeśli znajduję się tu odważny śmiałek, który chce podjąć próby i zaryzykować grając na tym serwerze, to bardzo prosze. ;>

 

ps: Ktoś czekał na ten serwer?

Wróżka? ^^ jak będą gracze to server nie padnie. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...