Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak sądzicie jak zachowałaby się ludzkość w czasie kataklizmu ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kur*a koleś czy ty odróżniasz fikcję od rzeczywistości? Ktoś powinien się tobą poważnie zainteresować, może jakiś odwyk od internetu by się przydał.

Powiedz o co ci chodzi a nie pierdolisz.

 

 

Szczerze? Sam nie wiesz jakbyś się zachował, a ktoś inny już w ogóle. ;p

 
Ja bym się zabunkrował z grupką ludzi (około 10) i siedział sobie. Czasami zmieniało by się miejsce pobytu.
 
 

a moze zombie bylyby dobre i bys sie mogl z nimi zaprzyjaznic?

 
Tak napewno. W każdym razie masz like za fokus i rahima w avatarze :D.
 
Jakby  ożyli ci co już umarli  to bym magikowi buta sprzedał za to że skoczył xD
Opublikowano

Zebrałbym rodzinę, bliskich i przyjaciół, znalazłbym bezpieczne miejsce, podzieliłbym się na 2 grupy:

 

-Grupę "walczącą", która będzie ochraniać resztę i zdobywać zasoby na wypadach poza schronienie.

-Grupę, której zadaniem będzie dbanie o miejsce schronienia. Uprawa jedzenia, zbieranie zapasów itd.

 

I powoli by się to rozwijało :)

 

 

Nie mają prawa przetrwać dłużej niż pół roku. Co z tego, że nie czują? lol. Zombie to żywe trupy, które gniją jak normalne truchło. Wysoka temperatura = szybciej zgniją, niska temperatura - zamarzną, poodmrażają kończyny. Co do robactwa. Znajdź sobie zdechłą mysz/sam zabij (człowiek też może być, ale sąsiedzi się skapną), znajdź jakieś miejsce na podwórku i ją tam zostaw. Daję max tydzień/dwa i zostaną same kości  :)

W 90% fikcji z zombie w roli głównej proces rozkładu jest po pewnym momencie zahamowany. Odmrożeń nie ma bo całe ich ciało jest martwą tkanką ;)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Tak na prawdę nikt nie wie jak by się te zombiaki zachowywały, jak ich zabić. Wszyscy gadacie "doświadczeniem" tylko z seriali typu TWD itp...

 

Skoro i tak rozważamy tutaj różne scenariusze, to uważam, że odcięcie łba załatwiłoby problem.

s2c77Oa.png

Opublikowano

Osobiście jakby było coś takiego, na pewno bym :
1) Poszedł po kumpla by mieć jakieś wsparcie

2) Ukradł broń, jedzenie i inne

3) Chowałbym się, a jakby jakiś zombie przyszedł dostałby kulą w ryj

I tak bym pewnie długo nie przetrwał ( naboje i jedzenie wkrótce by się skończyły ). 

xvez_eune_55_6_logo.png

Opublikowano

Pierwszą rzeczą jaką bym zrobił, to ogarnął jakiś zapas wody i jedzenia w puszkach, które mają długi termin ważności, potem zastanawiałbym się jak tego bronić czyli zdobyć jakąś broń, zabezpieczyć przed złodziejami. Na ulicach wybuchłyby zamieszki jak w San Andreas pod koniec gry :D

25jcw2w.jpg

Opublikowano

Ogólnie zero współpracy, wspólne utrudnianie przetrwania, anarchia i nieludzkie zachowania niekoniecznie ze strony zombie wobec ludzi.

Poradziliby sobie jedynie ci którzy by współpracowali z zdobyciu schronienia, zapasów i broni.

Opublikowano

O jaa p******e... Wy tak na serio? Kazdemu z wypowiadajacych sie tutaj "powaznie" przyda sie odejscie od TV/PC.

Za duzo filmow ogladaliscie, nigdy do czegos takiego nie dojdzie, a to co pokazuja w tych filmach to bajki...

Wiem ze sa wakacje ale nie zwalnia was to od normalnego/realnego myslenia...

Opublikowano

Tak czy siak, apokalipsa zombie nie jest możliwa. Była nawet o tym książka, zapomniałem tytułu, ale na stronie parano****ne.pl było info. Zombie byłyby zbyt powolne, żeby cokolwiek zrobić (zanik mięśni itd) i nie byłyby w stanie odróżnić innego zombie od człowieka. Tak samo jest żałosne w filmach, że umarły, ale po 3 latach (The Walking Dead) jeszcze nie zgniły. Nie ma możliwości, żeby coś zahamowało ten proces. Najwyżej wirus przejmowałby kontrolę nad człowiekiem (pasożyt, grzyb [najbardziej wiarygodne The Last of Us]), ale nie zabijał ;)

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

O jaa p******e... Wy tak na serio? Kazdemu z wypowiadajacych sie tutaj "powaznie" przyda sie odejscie od TV/PC.

Za duzo filmow ogladaliscie, nigdy do czegos takiego nie dojdzie, a to co pokazuja w tych filmach to bajki...

Wiem ze sa wakacje ale nie zwalnia was to od normalnego/realnego myslenia...

Serio w to uwierzyłeś :D?

 

Pierwszy raz na Mpc?

 

 

 

Ja to bym poleciał do sklepu i się nawpieprzał wszystkiego po czym zabrał kolesiowi z mojej ulicy jego M6 i pojechał do dziewczyny :D

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...