Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dam rade z takim eq zrobić SP1?


Xeeideex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka czy dam radę zrobić z takim eq SP1? I jak coś możecie dać jakąś mapkę ogarnięta jak zrobić SP1?

 

EQ:

Legendarna Tunika natury +5

Maska X

Kapelusz w kształcie czubka

Ognisty łuk

Błyszczące rękawice

2Szlachetny pierścien kocie oko

1Miejsce modna bransoleta

Szybkie buty

Przydatny sztylet męki +4

Kostium mikołaja

Wr. mroku 17%

Wr. ognia 6%

Wr. światla 11%

Opublikowano

powinieneś dać rade a mape znajdziesz na google ;=;

Powinieneś dać radę? Ja z eq u0 na 30lv luzem daje radę, więc z takim eq to na pewno dasz sobie radę. Ewentualnie kup sobie przekąski (kurczaki) i już.

Mapki:

1sp1cp.png

 

1sp2cp.png

 

1sp3cp.png

 

Źródło: Oficjalna strona gry.

giphy.gif

Opublikowano

Żeby nie zakładać nowego tematu to opłaca się to kupić na przyszłość? attachicon.gif20140724-1-Xeeideex.jpg

 

Czy się opłaca to tylko zależy od ceny. Zbroja Ci się na pewno przyda, o ile nie jest droga to ją kup, a łuk jedynie jak jest bardzo tani bo na 63 będziesz musiał kupić nowy.

giphy.gif

Opublikowano

Nie kupuj tego łuku lepiej wbij 63 i oblech .

zbroja lepsza obrońca więc lepiej wydać lepiej i mieć fajna zbroja do 75

 

 

 

Pomyliłem tematy jeśli post to spam proszę o usunięcie a nie warna .

Ex Lider Counter-Strike

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...