Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cheatek

Masz racje moje pojecie na temat jest prawie zerowe ale wiem jedno. Zmienilem tydzien temu procek i plyte przez co skutkowalo to wszystko formatem. Gry jakie gram to tylko sc2(temu update procka na intel) i tibia. Dziwnym trafem po uzyciu ibota sciagnietego z pierwszego posta o godzinie koło 22 straciłem konto nastepnego dnia o 5:51. 

Albo naprawde mialem jakiegos keylogera przed tem ale skany kasperskim nic nie wykryły, albo update na wersje 10.51 jest z keylogerem przez co pan chaterchater nie sprawdzał  czy update jest czysty.

Jeszcze raz wszysktich ostrzegam. Pan NeutralBot_PL wszedl na wyzszy poziom hackingu, przez co nawet ja glupi dalem sie okraść.

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cheatek

Masz racje moje pojecie na temat jest prawie zerowe ale wiem jedno. Zmienilem tydzien temu procek i plyte przez co skutkowalo to wszystko formatem. Gry jakie gram to tylko sc2(temu update procka na intel) i tibia. Dziwnym trafem po uzyciu ibota sciagnietego z pierwszego posta o godzinie koło 22 straciłem konto nastepnego dnia o 5:51. 

Albo naprawde mialem jakiegos kaylogera przed tem ale skany kasperskim nic nie wykryły, albo update na wersje 10.51 jest z keylogerem przez co pan chaterchater nie sprawdzał  czy update jest czysty.

 

Jeszcze raz wszysktich ostrzegam. Pan NeutralBot_PL wszedl na wyzszy poziom hackingu, przez co nawet ja glupi dalem sie okraść.

Nie oskarżaj nikogo jak nie masz dowodów do chuja.

A skany kasperskim wiesz gdzie sobie wsadź?Miałeś syf na starym systemie i tyle.

Opublikowano

Cheatek

Masz racje moje pojecie na temat jest prawie zerowe ale wiem jedno. Zmienilem tydzien temu procek i plyte przez co skutkowalo to wszystko formatem. Gry jakie gram to tylko sc2(temu update procka na intel) i tibia. Dziwnym trafem po uzyciu ibota sciagnietego z pierwszego posta o godzinie koło 22 straciłem konto nastepnego dnia o 5:51. 

Albo naprawde mialem jakiegos kaylogera przed tem ale skany kasperskim nic nie wykryły, albo update na wersje 10.51 jest z keylogerem przez co pan chaterchater nie sprawdzał  czy update jest czysty.

 

Jeszcze raz wszysktich ostrzegam. Pan NeutralBot_PL wszedl na wyzszy poziom hackingu, przez co nawet ja glupi dalem sie okraść.

Kaspersky? Nie wykrywa keyloggerów.

Jeżeli chcesz zobaczyć, czy masz keyloggera to:

cmd>>>net stat -ano i szukasz obcego ip z dopiskiem nasłuchiwnany/listening (oprócz 0.0.0.0.0 i 127.0.0.1)

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Jeszcze raz wszysktich ostrzegam. Pan NeutralBot_PL wszedl na wyzszy poziom hackingu, przez co nawet ja glupi dalem sie okraść.

 

Czytałeś to co napisałem w pierwszym poście ? Jeżeli masz pobrać plik, a potem płakać że Cie okradli i w dodatku miałeś dopiero co formata TO NIE POBIERAJ.

Zrobiłeś dokładnie to co napisałem, czyli jestem wróżbitą, albo robisz z siebie idiotę.

 

https://www.virustotal.com/pl/file/0c94d7b5f9da0a5f2eca9cb0cef91eeac13ecb7416bc5c353f542d1de8d681e9/analysis/

 

Tak wygląda plik który pobrałeś. Co oznacza że jesteś bardziej obeznany w temacie od 42 dużych producentów oprogramowania antywirusowego.

Dodam jeszcze że wcale nie trzeba pobierać nic na komputer żeby zostać shakowanym. Obecnie hakerzy używają EXPLOIT'Y, oraz JAVA DRIVBY. - To takie narzędzia które udają aktualizację javy, i pobierają ci zamiast niej keyloggera na komputer.

Opublikowano

http://www.tibiaibot.com/forum/showthread.php?47230-iBot-v2-4-8-Released stąd sciagalem samego bota a cracka z pierwszego posta. CUDA!!! Zreszta widac ze pan wyzej zna sie na temacie(albo sypie randomami) i wie jak leciec  w huja.
 JestemPolakiem
czyli mam rozumiec ze jestem czysty ? CUD
http://scr.hu/1uq9/glde3

http://scr.hu/1uq9/6xv0m

 

Tutaj dowod ze format byl 21
http://scr.hu/1uq9/j58hs

tutaj kiedy kupilem sprzet:
http://scr.hu/1uq9/gl8a0

Jak jeszcze cos potrzebujecie to mowcie z checia pomoge udowodnic ze to cos nie jest czyste.

Opublikowano

Specjalnie dla Ciebie założyłem temat na pewnym forum dla programistów, aby ośmieszyć Cie do końca.

xxx - Tylko nie wchodz  bo znowu Cie hackną :)

 

Jest masa możliwości jak zostałeś okradziony:

- Pobrałeś skrypty do iBota z keyloggerem.

- Wlazłeś na jakąś hakerską stronę z exploitem

- Twój pseudo znajomy, brat, kolega miał hasła do postaci i to jego hakneli nie Ciebie ...

- Kupiłeś to konto i ktoś je odzyskał rkeyem

- Logowałeś się u kogoś na komputerze a potem nie zmieniłeś haseł

- Zostałeś kiedyś shakowany i użyłeś rkeya. Haker zapisał go sobie i wróci do Ciebie za jakiś czas.

 

 

Mógłbym tak wymieniać bez końca. Ale ty i tak wolisz robić z siebie debila i pisać że cie shakowali czystym plikiem ...

Opublikowano

http://www.tibiaibot.com/forum/showthread.php?47230-iBot-v2-4-8-Released stąd sciagalem samego bota a cracka z pierwszego posta. CUDA!!! Zreszta widac ze pan wyzej zna sie na temacie(albo sypie randomami) i wie jak leciec  w huja.

 JestemPolakiem

czyli mam rozumiec ze jestem czysty ? CUD

http://scr.hu/1uq9/glde3

http://scr.hu/1uq9/6xv0m

 

Tutaj dowod ze format byl 21

http://scr.hu/1uq9/j58hs

tutaj kiedy kupilem sprzet:

http://scr.hu/1uq9/gl8a0

Jak jeszcze cos potrzebujecie to mowcie z checia pomoge udowodnic ze to cos nie jest czyste.

Albo jestem idiotą albo według tego screena jesteś czysty.

Opublikowano

NeutralBot_Pl wes przestan bo sie zaraz zesram ze wstydu.

To czemu 
Cheatek jeszcze go nie zbanowałes ? typek widac ze zna sie na tym i smialo moze nas tutaj wszystkich robic w huja.

Opublikowano

Oczywiście że nic nie ma na kompie. Ale jest zbyt tępy żebyś mógł mu to wytłumaczyć, bo według niego:

 

Pan NeutralBot_PL wszedl na wyzszy poziom hackingu.

 

tumblr_m3kk1qXmLV1qbx51ho1_500.gif

Opublikowano

Specjalnie dla Ciebie założyłem temat na pewnym forum dla programistów, aby ośmieszyć Cie do końca.

http://haker.com.pl/threads/28096-Czy-ten-plik-to-keylogger?p=156281#post156281 - Tylko nie wchodz  bo znowu Cie hackną :)

 

Jest masa możliwości jak zostałeś okradziony:

- Pobrałeś skrypty do iBota z keyloggerem.

- Wlazłeś na jakąś hakerską stronę z exploitem

- Twój pseudo znajomy, brat, kolega miał hasła do postaci i to jego hakneli nie Ciebie ...

- Kupiłeś to konto i ktoś je odzyskał rkeyem

- Logowałeś się u kogoś na komputerze a potem nie zmieniłeś haseł

- Zostałeś kiedyś shakowany i użyłeś rkeya. Haker zapisał go sobie i wróci do Ciebie za jakiś czas.

 

 

Mógłbym tak wymieniać bez końca. Ale ty i tak wolisz robić z siebie debila i pisać że cie shakowali czystym plikiem ...

 

Oczywiscie to wszystko odpada.

 

Bota uzywalem do heala, sam go skonfigurowałem.

 

 

Opublikowano

ja też hacked po pobraniu ;/

 

Moze jakiś moderator sprawdzić po IP czy to nie drugie konto tego dziaciaka co tu spamuje ? (Lub jakaś bramka proxy).

Bo zaraz w to uwierzę i sam skasuje tego cracka z komputera ....

Opublikowano

Bo twoje zachowanie nie jest normalne. Kto wypisuje takie bzdury o cracku który wszystkim działa i jest czysty ? Wejdz na torga tam tez uzywają tego pliku. Napisz im że cie hakneli to z miejsca Cie wyśmieją ....

Opublikowano

Miszu94 załóż jakieś konto na gg i wyslij mi numer na PM. Żeby tu nie spamować, napisze do Ciebie i jakoś ustalimy co było przyczyną utraty Twojego konta. Wiem jak sprawdzać procesy systemowe krok po kroku żeby znaleźć tego keyloggera na Twoim komputerze. (7 lat gry bez żadnego hacka B) )

 

Jak chcesz to mogę nawet dać Ci za darmo kupon na płatnego Avasta - 150 dni licencji  (normalnie kosztuje ok. 150 zł), być może on coś znajdzie.

Opublikowano

 rafaeru dałem wszystko co mialem jako dowod ze nie są czyste. Jak potrzebujecie jeszcze cos z checia pomoge bo ten program napewno nie jest czysty.

Nic nie dałeś i przestań się ośmieszać, zdekompiluj program i wskaż linijki w które są odpowiedzialne za wysyłanie pasów to wtedy to będzie dowód a nie twoje błaznowate screeny na których nic nie ma, modek już ci powinnien dawno bana na posty dać za głupie spamowanie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolega mi napisał że używając cracka mam większą szanse na bana za botowanie ? Wydaje mi się że to bzdura ale wole sie spytać ;p

<asz racje, to bzdura w którą nie warto wierzyć.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Kolega mi napisał że używając cracka mam większą szanse na bana za botowanie ? Wydaje mi się że to bzdura ale wole sie spytać ;p

 

nie ma różnicy żadnej , zaufaj mi ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...