Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sny + wyczuwam czyjąś obecność


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chodź to żadnego psychiatry zrobi  z Ciebie wariata. To że wydaje Ci się że ktoś cię goni czy coś to zwykły strach i bujna wyobraźnia. Jeśli człowiek jest przestraszony to wszystko sobie wyobraża. 

 

Gdzieś czytałem że jakby przebadać każdego człowieka psychiatrycznie to znaczna większość byłaby chora. 

"Gdzieś czytałem" Wp? Onet? Czyste kłamstwa.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Ok, powiem Ci co zrobić ale... uważaj!!!

TO NIE ZABAWA.

Jeśli coś źle zrobisz możesz wywołać demony i cienistych, a tego nikomu bym nie życzył!!!

 

Ok, po pierwsze musisz być sam w domu, musi być to pora, w której wiesz,

że duch jest obecny. (słyszysz jego głosy, widzisz dziwne rzeczy, różne dźwięki omg).

 

Teraz musisz pójść do jakiegoś pokoju, musi być ciemno. Na stole (najlepiej w środku pomieszczenia)

ustaw 1 świeczkę, zapal ją. Oczywiście wszystkie urządzenia takie jak komputer, telewizor muszą być wyłączone (najlepiej wypierdol korki).

 

Teraz musisz jedynie postawić na stole dyktafon, najlepiej z bardzo czułym mikrofonem, bo słabej jakości dyktafon w telefonie raczej nie sprawdzi się.

 

Gdy wszystko gotowe, włącz nagrywanie i zacznij rozmowę. 

UWAGA!!!

 

Zawsze gdy to robisz, musisz z góry zakładać, że obok ciebie jest duch. Traktuj go z szacunkiem i nigdy, przenigdy

nie zadawaj pytań typu "Halo, są tu jakieś duchy?", "Duchy, jeśli jesteście przybądźcie". Absolutnie nigdy.

 

Ok, przywitaj się, ale z szacunkiem.

 

 

Następnie zadaj pytanie np. "Dlaczego przychodzisz do tego domu".

Musisz dać chwilę na odpowiedź, najlepiej kilka minut.

 

Kolejne pytanie np. "Czego ode mnie chcesz?"

I znowu kilka minut.

 

Zadaj tak nie więcej niż 5 pytań. Potem podziękuj uprzejmie duchowi za czas i wyjdź z pokoju.

Dyktafon zostaw włączony. Po godzinie od seansu możesz wejść, zdmuchnąć świeczkę, dyktafon wyłączyć i go zabrać.

 

Teraz najlepiej prześpij się, a rano odsłuchaj z dyktafonu co duch ci przekazał.

 

Dziękuję, to wszystko.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

"Gdzieś czytałem" Wp? Onet? Czyste kłamstwa.

Nie,  na jakimś serwisie naukowym. 

Ok, powiem Ci co zrobić ale... uważaj!!!

TO NIE ZABAWA.

Jeśli coś źle zrobisz możesz wywołać demony i cienistych, a tego nikomu bym nie życzył!!!

 

Ok, po pierwsze musisz być sam w domu, musi być to pora, w której wiesz,

że duch jest obecny. (słyszysz jego głosy, widzisz dziwne rzeczy, różne dźwięki omg).

 

Teraz musisz pójść do jakiegoś pokoju, musi być ciemno. Na stole (najlepiej w środku pomieszczenia)

ustaw 1 świeczkę, zapal ją. Oczywiście wszystkie urządzenia takie jak komputer, telewizor muszą być wyłączone (najlepiej wypierdol korki).

 

Teraz musisz jedynie postawić na stole dyktafon, najlepiej z bardzo czułym mikrofonem, bo słabej jakości dyktafon w telefonie raczej nie sprawdzi się.

 

Gdy wszystko gotowe, włącz nagrywanie i zacznij rozmowę. 

UWAGA!!!

 

Zawsze gdy to robisz, musisz z góry zakładać, że obok ciebie jest duch. Traktuj go z szacunkiem i nigdy, przenigdy

nie zadawaj pytań typu "Halo, są tu jakieś duchy?", "Duchy, jeśli jesteście przybądźcie". Absolutnie nigdy.

 

Ok, przywitaj się, ale z szacunkiem.

 

 

Następnie zadaj pytanie np. "Dlaczego przychodzisz do tego domu".

Musisz dać chwilę na odpowiedź, najlepiej kilka minut.

 

Kolejne pytanie np. "Czego ode mnie chcesz?"

I znowu kilka minut.

 

Zadaj tak nie więcej niż 5 pytań. Potem podziękuj uprzejmie duchowi za czas i wyjdź z pokoju.

Dyktafon zostaw włączony. Po godzinie od seansu możesz wejść, zdmuchnąć świeczkę, dyktafon wyłączyć i go zabrać.

 

Teraz najlepiej prześpij się, a rano odsłuchaj z dyktafonu co duch ci przekazał.

 

Dziękuję, to wszystko.

to już lepiej to Egzorcysty iść

Deus vult

Opublikowano

Up

Za dużo horrorów się naoglądaleś. :)

W tym wieku strach już powinien Ci przejść, ale każdy w młodym wieku boi się ciemności i siedzieć sam w domu. To przechodzi wraz z dojrzewaniem. W młodym wieku stracić kogoś byc może dla ciebie ważnego to trauma. Jeżeli nie chcesz iść do psychologa (który naprawdę może Ci pomóc) Wygadaj się dla orzyjaciela. To bardzl dobrze działa.

Opublikowano

Aby pozbyć się lęku wysokości wystarczy wejść na bardzo wysokie drzewo, złapać się go mocno i popatrzeć w dół, pooglądać co jest na dole, za tobą itd.

Myślę, że jeżeli faktycznie chcesz się pozbyć tego przeczucia wystarczy wyjść w nocy pomiędzy bloki czy do lasu, postać tam przez chwilę, pooglądać się za siebie. Tak abyś uświadomił sobie, że tak naprawdę nic za tobą nie chodzi, że to tylko przeczucie, które może być spowodowane urazem z dzieciństwa!

Dr Psychologii Dziecięcej BesieK!

Jak nie pomoże to może lepiej faktycznie wybierz się do specjalisty. Jak się wstydzisz to nie musisz nikomu o tym mówić po prostu idź sam umów się na wizytę...

Opublikowano

Witam, z tego co przeczytalem to mozna tez wyleczyc to w inny sposob. To co napisales moze byc jakas fobia ktora meczy cie od dziecinstwa. Tak jak wczesniej napisalem jest sposob na pozbycie sie tego a mianowicie LD (ang. lucid dream) czyli po naszemu swiadome sny. Gdy nauczysz sie swiadomie snic i miec kontrole nad snami mozesz wyleczyc sie z takich fobii poniewaz mozesz miec wglad w snach do wlasnego umyslu, mozesz znalesc rzeczy o ktorych nawet nie wiesz.


Tak czy siak poszukaj metod LD ktore zwalczaja koszmary lub sprobuj sobie taki koszmar wytworzyc sam i znalesc sposob na jego zwalczenie.


Sam ucze sie swiadomie snic i powiem wam, ze czlowiek ktory nie potrafi tak snic traci duza czesc swojego zycia.


 


PS. Sorki za brak polskich znakow ale aktualnie jestem w niemczech na wakacjach a co za tym idzie? Niemiecki sprzet. Pewnie teraz pojawialby by sie dzieci ktore by pisaly "przeciez mozna przestawic w opcjach klawiatury jezyk". Tak oczywiscie mozna ale nie jestem u siebie i nie chce mieszac na kompie.


Opublikowano

Może ktoś naprawdę Cię śledzi? Radziłbym omijać kościół :D

 

Krążą plotki też że to obcy nas obserwują a my nie jesteśmy tego świadomi ale to tylko plotki :D

 

Na Twoim miejscu znalazłbym jakieś hobby i tyle, może przestanie.

Opublikowano

Ok, powiem Ci co zrobić ale... uważaj!!!

TO NIE ZABAWA.

Jeśli coś źle zrobisz możesz wywołać demony i cienistych, a tego nikomu bym nie życzył!!!

 

Ok, po pierwsze musisz być sam w domu, musi być to pora, w której wiesz,

że duch jest obecny. (słyszysz jego głosy, widzisz dziwne rzeczy, różne dźwięki omg).

 

Teraz musisz pójść do jakiegoś pokoju, musi być ciemno. Na stole (najlepiej w środku pomieszczenia)

ustaw 1 świeczkę, zapal ją. Oczywiście wszystkie urządzenia takie jak komputer, telewizor muszą być wyłączone (najlepiej wypierdol korki).

 

Teraz musisz jedynie postawić na stole dyktafon, najlepiej z bardzo czułym mikrofonem, bo słabej jakości dyktafon w telefonie raczej nie sprawdzi się.

 

Gdy wszystko gotowe, włącz nagrywanie i zacznij rozmowę. 

UWAGA!!!

 

Zawsze gdy to robisz, musisz z góry zakładać, że obok ciebie jest duch. Traktuj go z szacunkiem i nigdy, przenigdy

nie zadawaj pytań typu "Halo, są tu jakieś duchy?", "Duchy, jeśli jesteście przybądźcie". Absolutnie nigdy.

 

Ok, przywitaj się, ale z szacunkiem.

 

 

Następnie zadaj pytanie np. "Dlaczego przychodzisz do tego domu".

Musisz dać chwilę na odpowiedź, najlepiej kilka minut.

 

Kolejne pytanie np. "Czego ode mnie chcesz?"

I znowu kilka minut.

 

Zadaj tak nie więcej niż 5 pytań. Potem podziękuj uprzejmie duchowi za czas i wyjdź z pokoju.

Dyktafon zostaw włączony. Po godzinie od seansu możesz wejść, zdmuchnąć świeczkę, dyktafon wyłączyć i go zabrać.

 

Teraz najlepiej prześpij się, a rano odsłuchaj z dyktafonu co duch ci przekazał.

 

Dziękuję, to wszystko.

 

Demonów i innych silniejszych bytów nie można wywołać w taki sposób.... 

Opublikowano

Demonów i innych silniejszych bytów nie można wywołać w taki sposób.... 

 

Ale zawsze można pomarzyć. Ew. spalić trochę psiego gówna w formie trawy jak autor tematu.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Ok, powiem Ci co zrobić ale... uważaj!!!

TO NIE ZABAWA.

Jeśli coś źle zrobisz możesz wywołać demony i cienistych, a tego nikomu bym nie życzył!!!

 

Ok, po pierwsze musisz być sam w domu, musi być to pora, w której wiesz,

że duch jest obecny. (słyszysz jego głosy, widzisz dziwne rzeczy, różne dźwięki omg).

 

Teraz musisz pójść do jakiegoś pokoju, musi być ciemno. Na stole (najlepiej w środku pomieszczenia)

ustaw 1 świeczkę, zapal ją. Oczywiście wszystkie urządzenia takie jak komputer, telewizor muszą być wyłączone (najlepiej wypierdol korki).

 

Teraz musisz jedynie postawić na stole dyktafon, najlepiej z bardzo czułym mikrofonem, bo słabej jakości dyktafon w telefonie raczej nie sprawdzi się.

 

Gdy wszystko gotowe, włącz nagrywanie i zacznij rozmowę. 

UWAGA!!!

 

Zawsze gdy to robisz, musisz z góry zakładać, że obok ciebie jest duch. Traktuj go z szacunkiem i nigdy, przenigdy

nie zadawaj pytań typu "Halo, są tu jakieś duchy?", "Duchy, jeśli jesteście przybądźcie". Absolutnie nigdy.

 

Ok, przywitaj się, ale z szacunkiem.

 

 

Następnie zadaj pytanie np. "Dlaczego przychodzisz do tego domu".

Musisz dać chwilę na odpowiedź, najlepiej kilka minut.

 

Kolejne pytanie np. "Czego ode mnie chcesz?"

I znowu kilka minut.

 

Zadaj tak nie więcej niż 5 pytań. Potem podziękuj uprzejmie duchowi za czas i wyjdź z pokoju.

Dyktafon zostaw włączony. Po godzinie od seansu możesz wejść, zdmuchnąć świeczkę, dyktafon wyłączyć i go zabrać.

 

Teraz najlepiej prześpij się, a rano odsłuchaj z dyktafonu co duch ci przekazał.

 

Dziękuję, to wszystko.

Mhm, to ja już lepiej po egzorcyste zadzwonie.. -.-

 

Może ktoś naprawdę Cię śledzi? Radziłbym omijać kościół :D

 

Krążą plotki też że to obcy nas obserwują a my nie jesteśmy tego świadomi ale to tylko plotki :D

 

Na Twoim miejscu znalazłbym jakieś hobby i tyle, może przestanie.

Nikt mnie nie śledzi oczywiście nikt widoczny, bo bym to juz czuł jak bym szedł z kolegami.

Może przestanie.... Dobra rada ;o

 

 

Ale zawsze można pomarzyć. Ew. spalić trochę psiego gówna w formie trawy jak autor tematu.

Ile jeszcze odpisywać że nic nie pale, nie piję.

 

Poza tym, żadnych horrorów nie oglądam żadnych filmów +16/18 także nie.

xvez_eune_55_6_logo.png

Opublikowano

Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż dalsze zwlekanie zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opublikowano

To normalne . Jak ogladasz straszne filmy/gry i surfujesz po internecie i duzo obrazkow to mozg to przetwarza i tak ci sie wydaje potem

Nie oglądam strasznych filmów, nie gram w żadne straszne gry i ich nie oglądam, obrazków już strasznych w ogóle nie oglądam.

xvez_eune_55_6_logo.png

Opublikowano

Ok, powiem Ci co zrobić ale... uważaj!!!

TO NIE ZABAWA.

Jeśli coś źle zrobisz możesz wywołać demony i cienistych, a tego nikomu bym nie życzył!!!

 

Ok, po pierwsze musisz być sam w domu, musi być to pora, w której wiesz,

że duch jest obecny. (słyszysz jego głosy, widzisz dziwne rzeczy, różne dźwięki omg).

 

Teraz musisz pójść do jakiegoś pokoju, musi być ciemno. Na stole (najlepiej w środku pomieszczenia)

ustaw 1 świeczkę, zapal ją. Oczywiście wszystkie urządzenia takie jak komputer, telewizor muszą być wyłączone (najlepiej wypierdol korki).

 

Teraz musisz jedynie postawić na stole dyktafon, najlepiej z bardzo czułym mikrofonem, bo słabej jakości dyktafon w telefonie raczej nie sprawdzi się.

 

Gdy wszystko gotowe, włącz nagrywanie i zacznij rozmowę. 

UWAGA!!!

 

Zawsze gdy to robisz, musisz z góry zakładać, że obok ciebie jest duch. Traktuj go z szacunkiem i nigdy, przenigdy

nie zadawaj pytań typu "Halo, są tu jakieś duchy?", "Duchy, jeśli jesteście przybądźcie". Absolutnie nigdy.

 

Ok, przywitaj się, ale z szacunkiem.

 

 

Następnie zadaj pytanie np. "Dlaczego przychodzisz do tego domu".

Musisz dać chwilę na odpowiedź, najlepiej kilka minut.

 

Kolejne pytanie np. "Czego ode mnie chcesz?"

I znowu kilka minut.

 

Zadaj tak nie więcej niż 5 pytań. Potem podziękuj uprzejmie duchowi za czas i wyjdź z pokoju.

Dyktafon zostaw włączony. Po godzinie od seansu możesz wejść, zdmuchnąć świeczkę, dyktafon wyłączyć i go zabrać.

 

Teraz najlepiej prześpij się, a rano odsłuchaj z dyktafonu co duch ci przekazał.

 

Dziękuję, to wszystko.

CO TY ĆPASZ ?! 

 

A serio to idź na anonimowe badania badania psych. A NAJLEPIEJ TO NAGRAJ JAK COS CZUJESZ I WRZUC NA MPC :D !!! 

Może jakaś psychoza ? Idź lepiej do psychiatry. Albo po prostu sobie wmawiasz.

Wiesz co to psychoza ?

 

Ogólnie to mogą byc urojenia i tyle. Raz cos sie stało i tak ci zostało i zrobiły się urojenia. Też tak mam że pomimo 16 lat to nadal cos mi nie halo z główką jak jest ciemno i coś skrzypi.

Opublikowano

CO TY ĆPASZ ?! 

 

A serio to idź na anonimowe badania badania psych. A NAJLEPIEJ TO NAGRAJ JAK COS CZUJESZ I WRZUC NA MPC :D !!! 

Wiesz co to psychoza ?

 

Ogólnie to mogą byc urojenia i tyle. Raz cos sie stało i tak ci zostało i zrobiły się urojenia. Też tak mam że pomimo 16 lat to nadal cos mi nie halo z główką jak jest ciemno i coś skrzypi.

 

Nie przejmuj się to tylko rodzice w pokoju obok :D

 

Na mpc poważnej i pewnie trafnej odpowiedzi nie dostaniesz :) Idź do specjalisty.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...