Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o tym zestawie?


i3turbo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Obudowa Zalman Z3 czarna

Zasilacz Chieftec GPS-400A8 400W 80+

Dysk WD Blue WD5000AAKX (500GB, SATA/600)

Pamięć Goodram DDR3 4GB 1600MHz CL9 Play Red

Intel Pentium Anniversary Edition G3258

Gigabyte GV-N750OC-2GI

MSI Z87-G43 Gaming

Na ten Zestaw wydam około o 1900zł opłaca się? 

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

Raczej będziesz z niego zadowolony ;)

A możesz mi powiedzieć coś o tej karcie Gigabyte GV-N750OC-2GI?

Bo powiem szczerze że żadnej recenzji nie znalazłem na necie i tak się zastanawiam czy to dobry wybór jak na tą kwotę.

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

 

Obudowa Zalman Z3 czarna

Zasilacz Chieftec GPS-400A8 400W 80+

Dysk WD Blue WD5000AAKX (500GB, SATA/600)

Pamięć Goodram DDR3 4GB 1600MHz CL9 Play Red

Intel Pentium Anniversary Edition G3258

Gigabyte GV-N750OC-2GI

MSI Z87-G43 Gaming

Na ten Zestaw wydam około o 1900zł opłaca się? 

 

+20/30zł = Dobry corsair 450 wat

+20/30zł = Dysk HDD 1 TB (1000GB)

O wiele lepszy będzie R7 260/X w takiej samej cenie (no chyba że dołożysz ~80zł do GTX 750 Ti)

Opublikowano

Zasilacz Chieftec GPS-400A8 400W 80+

Dysk WD Blue WD5000AAKX (500GB, SATA/600)

Pamięć Goodram DDR3 4GB 1600MHz CL9 Play Red

Intel Pentium Anniversary Edition G3258

Gigabyte GV-N750OC-2GI

MSI Z87-G43 Gaming

Na ten Zestaw wydam około o 1900zł opłaca się?

 

 

 

 

 

 

 

 

DObrze że doczytałem i nie kupiłem jeszcze ramu bo ten procek co chce kupić obsługuje pamięci tylko ddr3 1333mhz tak wiec dziwne że nikt tego nie zauważył,

 

BTW. Ref 

 

Dobry to będzie zasilacz?

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

ehhh...

 

Zasilacz najn, weź Corsair 500wat bo ci się przyda do podkręcania.
Dysk najn bo za prawię taką cenę masz 1 TB (+10zł)

 

Za nieco mniejszą cenę będziesz miał Z97

http://techplanet.pl/produkty/plyty-glowne/asrock-z97m-anniversary-intel-z97-lga1150-box,50492.html

 

R7 260X (400zł) pokona GTX 750, no chyba że weźmiesz GTX 750 Ti

 

Ogólnie zestaw do tyłka bo za 100zł więcej masz i5 i GTX 750 Ti: http://pclab.pl/art52777-10.html

Opublikowano

Co do ramu, to każdy nowy procek ma 1333MHz, a potrafią obsługiwać ramy nawet 2400MHz, także nie bój się o to ;)

Opublikowano

ehhh...

 

Zasilacz najn, weź Corsair 500wat bo ci się przyda do podkręcania.

Dysk najn bo za prawię taką cenę masz 1 TB (+10zł)

 

Za nieco mniejszą cenę będziesz miał Z97

http://techplanet.pl/produkty/plyty-glowne/asrock-z97m-anniversary-intel-z97-lga1150-box,50492.html

 

R7 260X (400zł) pokona GTX 750, no chyba że weźmiesz GTX 750 Ti

 

Ogólnie zestaw do tyłka bo za 100zł więcej masz i5 i GTX 750 Ti: http://pclab.pl/art52777-10.html

Dzieki za zasilacz, ten asrock nie przypadł mi do gustu bo nie podlacze do niego w przyszlosci dysku ssd.

Zastanawiam się na tą kartą.

xD---Kopi_ehxepsa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...