Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas łączenia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To samo ;/

attachicon.gifAlegownoznowu.JPG

 

Wcześniej mówiłeś coś o katalogu mt2lib ja takiego nawet nie mam, wgrałem liby do lib32 bo to freebsd 64 bity i zaktualizowałem copaxt 7 (czy jakoś tak xD)

 

powinienem mieć katalog mt2lib?

 

Dodam, że wcześniej robiłem z tymi plikami tylko, że na hamachi i tam działało wszystko pięknie ładnie a tutaj na vps coś mi nie wychodzi pewnie coś robię źle tylko nie mogę do tego dotrzeć.

 

Spróbuję ze starszymi plikami terenzo.

--------------------------------------------------------

Ze starymi to mi wgl nic nie działa xD

po prostu ci nie odpala proces game, mnie już brakuje pomysłów co może być nie tam bo większość sprawdziliśmy :P

 

@Edit Do navicat możesz się połączyć normalnie?

Opublikowano

wgrywam, zaraz wypakuję nadam te chmody i testujemy ;)

 

Tego gówna nawet nie można wypakować w free przez tar -xzvf

Error opening archive: Failed to open

 

a jest tar.tgz musiałem je wrzucić po wypakowaniu w windowsie a później przez WinSCP czy to może być przyczyna tego problemu, czy też nie?

Jakoś ogarnąłem i się wypakowuje, ale wcześniej wypakowałem na kompie i wrzuciłem wypakowane. Zaraz testuje czy działa.

 

Nie mam sił już do tego... dalej to samo nie wczytuje game może to wina 64 bitowego  bsd?

Opublikowano

nie raczej nie, jest jakiś powód, że nie odpala game ale pytanie jaki... Libo powgrywane tak?

Liby tak, pobrałem z różnych stron i ani z tej ani z tej nie odpala game.

To może spróbuję na innych plikach niż terenzo?

 

Ehh... przy takim błędzie odrazu daj nam syserr serwerowe z auth, oraz game.

To normalne, że nie mam w żadnym katalogu w mt2 syserr?

Opublikowano

Mistrzu powiedz mi czy jest szansa, że zmiana plików na inne coś pomoże, a może te liby które pobrałem to jakieś gówno?

Opublikowano

em nie wiem, jak to sprawdzić? xD

 

ale firewall chyba tutaj nie pomoże? choć w sumie nie znam się zbytnio.

Opublikowano

No tak, ale ip do serva znam tylko ja jak na razie bo to miał być tani vps do testów ;)

więc nie szukałem firewalla

Opublikowano

No tak, ale ip do serva znam tylko ja jak na razie bo to miał być tani vps do testów ;)

więc nie szukałem firewalla

brakuje już mi pomysłów co to może być. Gdyby mi się coś przypomniało dam znać, postaraj się o freebsd 32 bit

Opublikowano

Problem w tym, że już prosiłem o jedną reinstalacje, a na minthoscie niby za więcej niż jedną chcą żeby im dać 2 dychy także...

Ogółem to bardzo mi pomogłeś, dzięki ci wielkie.

 

Później spróbuję z innymi plikami, a jak masz jakieś zaufane liby na 64 to mógłbyś mi podesłać link na pw bo możliwe, że trafiłem na jakieś gówno ;)

Opublikowano

Może tego spróbuj bo mi na vps-ie i plikach Terenzo to pomogło

 

Wpisz w putty

mysql -p

wpisz hasło do mysql

następnie to ale po każdej linijce ENTER

CREATE USER 'mt2'@'localhost' IDENTIFIED BY 'mt2!@#';
GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'mt2'@'localhost' WITH GRANT OPTION;
flush privileges;

na koniec

quit
Pomocnik
Opublikowano

w takim razie nie wyskakuje Ci żaden błąd :P

jak ma mu pokazywać błąd skoro nie generuje syserrów? myśl

Pomocnik
Opublikowano

Jak odpalasz game to ci generuje sysser, a skoro mu się nie odpala game to jak ma się wygenerować????????   o.O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...