Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Informacje, aktualizacje i nowości


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie właśnie to było dobre, przynajmniej kampienie wyeliminowały. Ale niech będą i mapy do rozgrywki bardziej historycznej, czyt. kampienie na 3 km, oraz takie do normalnej gry, tj. dynamiczna akcja na 300m.

Opublikowano

Q&A 09.08.2014

 

- Ocena bitewna jest ustalana na podstawie średnich wyników pojazdu w bitwie, takich jak długość życia czy stosunek fragów do śmierci
- Nie będzie bitew z większą ilością graczy niż 16vs16, gdyż takie bitwy są chaotyczne i zbyt mało zależy od ciebie - nie masz wpływu na pole bitwy
- Ilość graczy w bitwach dywizjonów może się powiększyć
(obecnie 6vs6)
- Co do tworzenia modelu lotu - mają być one jak najbardziej historyczne, używa się wszystkich możliwych źródeł, ale i tak jest ich za mało, a zwłaszcza na temat szczegółów
- Nie możemy zagwarantować że charakterystyki, ocena bitewna i zarobki czołgów premium pozostaną takie same
- Wiemy że gracze wstrzymują się z zakupem z tego powodu
- Będziemy wprowadzać działa samobieżne takie jak SU-122
- Artyleria(np. Wespe, Grille, Hummel, Priest) pojawi się w grze, ale później
- M4 Sherman z haubicą 105mm zostanie wprowadzony do gry
- Frag zaliczany jest wtedy, gdy wróg dozna uszkodzeń których nie będzie mógł naprawić na lotnisku
- Są pewne pomysły na rozwinięcie bitew dywizjonów i tryb Wojny Światowej, ale aktualnie skupiamy się na dokończeniu bitew zarówno czołgów i samolotów
- Aktualnie mamy zbyt mało danych, aby stwierdzić brak balansu na V erze czołgów
- Jeśli okaże się że taki występuje, wprowadzimy prototypowe czołgi takie jak E-50 lub E-75

 

CDN...

 

Źródło: news na stronie wt

Opublikowano

Pancerz czołgu widoczny w hangarze

 

Co tu się rozpisywać, można sprawdzić grubość oraz typ pancerza w danym miejscu. Fajne.

 

 

 

 

Źródło: news na fb wt

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...