Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Informacje, aktualizacje i nowości


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat będzie miejscem, w którym będę wstawiał wszelkie przecieki na temat WT, Q&A jeśli jakieś się znajdą oraz tłumaczenia postów z Developer Bloga:

http://devblog.warthunder.com/

Blog ten jest oficjalny, potwierdzono to tutaj:

http://warthunder.com/en/news/531-War-Thunder-Dev-blog-launched-en

http://warthunder.com/pl/news/283-War-Thunder-Dev-Blog-wanie-wystartowa-pl

 

ZUT-37

Nowy pojazdz przeciwlotniczy premium - ZUT37. Testowany od grudnia '42 do stycznia '43, jednak ze względu na problemy z działem nie trafił do masowej produkcji. Bazowany na czołgu lekkim T-70(dostępny w grze), wyposażony w działko 37 milimetrów w 5 pociskami w magazynku. Szykuje się przyjemna zabawka, trafi zapewne na erę II a będzie podobny do niemieckiego 3,7cm Flak coś tam, tylko z przyzwoitym pancerzem. Screeny:

 

399431405542441699239.jpg370321405542441699239.jpg873551405542442699239.jpg

 

Źródło: devblog

 

Nowe kokpity

Pracują nad nowymi kokpitami, i postanowili podzielić się efektami pracy. Oczywiście wszystkie te wskaźniki będą interaktywne i pokażą prawdziwe dane. Na screenach znajdują się kokpity B7A2, Yak'a-1 oraz Ki-43-I.

 

897391405542442699239.jpg497111405542443699239.jpg470401405542443699239.jpg177991405542444699239.jpg235051405542444699239.jpg176381405542444699239.jpg983031405542445699239.jpg482981405542445699239.jpg405851405542445699239.jpg

 

Źródło: devblog

 

Wejdź w trakcie 2.0

Drodzy przyjaciele(towarzysze?), ulepszyliśmy system "Dołącz w trakcie", który pozwala podłączyć się do już rozpoczętej bitwy. Dzięki temu czas oczekiwania w kolejce zostanie znacznie zmniejszony - niezależnie od trybu, to samo z eventami.

Źródło: devblog

 

Update 15.07.2014 (1.41.27.69)

  • Poprawiono GUI badania modułów w oknie podsumowującym bitwę
  • Poprawiono stabilność
  • Naprawiono rzadkie crashe w oknie badań oraz dywizjonów

Źródło: devblog

 

StuG 40 Aufs. G

Większość dział szturmowych od wiosny '43 miała zainstalowane ekrany ochronne “Schürzen” - czyli 5mm stalowej siatki. Ta osłona zmniejszała prawdopodobieństwo zniszczenia czołgu przez rosyjskie karabiny przeciwpancerne oraz eksplozje. Pierwsze pojazdy pojawiły się na froncie w czerwcu '43. Natomiast nadchodzący StuG 40 G oprócz nich posiada także długolufowe 75mm oraz sylwetkę na tyle wysoką, aby trawa nie sprawiała problemu. Screeny:

 

666371405542446699239.jpg451181405542447699239.jpg282841405542448699239.jpg

 

Źródło: devblog

 

Flakpanzer IV Ostwind

Flakpanzer IV „Ostwind” (Wschodni Wiatr) był samobieżną artylerią przeciwlotniczą bazującą na podwoziu czołgu Panzer IV. Został opracowany w 1944 jako następca Flakpanzer IV/2cm Vierling Wirbelwind.Wieża czołgu Panzer IV została usunięta i zastąpiona otwartą, heksagonalną wieżą wyposażoną w 3.7 cm FlaK 43. Pojazd sprawdził się nie tylko jako broń przeciwlotnicza, ale równie jako efektywny środek do walki z lekko opancerzonymi pojazdami i mniejszymi fortyfikacjami. Wieża pozostała otwarta ze względu na ilość dymu generowanego podczas strzelania. Problem polega na tym, że to tylko pojedyńcze działko 37mm - a więc niewiele. Większe nadzieje pokładam w Wirbelwindzie, bo on ma 4 20mm.

flakpanzer4-ostwind.jpgfbibabbd.jpgagegbjji.jpggjdggcgb.jpg

 

Źródło: news na stronie wt

Opublikowano

T-35 - Lądowy pancernik

 

 

 

T-35 został już przetestowany na serwerze testowym i jest teraz przygotowywany do wprowadzenia do gry w jednej z kolejnych łatek. Ta ciężka maszyna jest oczekiwana z niecierpliwością i z pewnością będzie popularna wśród płacących czołgistów War Thunder'a. Uzbrojony w dwa działa 45mm oraz jedno działo 76,2mm, czołg ten pozwoli graczom czuć się pewnie w wirze walki. Ja wiem... zapowiada się interesująca premka, ale będzie problem z wykorzystaniem tych wszystkich dział znajdujących się z różnych stron. Poza tym 76,2mm będzie zdecydowanie najpotężniejsze i zapewne trudno będzie się skupić na obsłudze dwóch pozostałych 45mm...

 

793011405776623699239.jpg682961405776623699239.jpg891041405776624699239.jpg

 

Ciężki czołg T-35 został opracowany w Rosji pomiędzy 1931 a 1932 rokiem. Był pierwszym masowo produkowanym radzieckim czołgiem ciężkim. T-35 miał 5 wieżyczek z działami i karabinami maszynowymi oraz lekki pancerz. Został stworzony do przedzierania się przez ufortyfikowane pozycje wroga i walki z piechotą jak również wzomocnienia sił pancernych Armii Czerwonej. T-35 był jedynym na świecie masowo produkowanym czołgiem pięciowieżowym.

Pomimo groźnego wyglądu, groźnego uzbrojenia i ogromnego rozmiaru czołg ten był już przestarzały w momencie startu jego produkcji. Wojna się zmieniła, cele pojazdów opancerzonych zmieniły się tak jaki i wymagania co do sprzętu. T-35 (używany przez 67 i 68 Pułk czołgów w czasie Operacji Barbarossa) brały udział w początkowej fazie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, ale szybko zostały stracone głównie z powodów technicznych.

834831405776624699239.jpg987531405776625699239.jpg713131405776625699239.jpg

 

Ten ogromny "lądowy pancernik" był od dawna uosobieniem siły Armii Czerwonej. T-35 znajduje się na Radzieckim a także i Rosyjskim medalu "За мужество" (Za odwagę).

Źródło: news na stronie wt

 

Update (serwer) 17.07.2014

  • Naprawiono mechanikę rykoszetu; teraz kiedy pocisk uderza pod ostrym kątem w działo i rykoszetuje działo wciąż otrzymuje uszkodzenia.
  • Zmniejszono czas naprawy działa
  • Zniszczenie niektórych kół powoduje teraz rozdzielenie gąsiennicy, zatrzymując czołg
  • Hitbox silnika i skrzyni biegów JgTiger'a zostął naprawiony; moc silnika oraz skrzynia biegów są teraz podobne do Tygrysa Królewskiego(który był bazą pod to działo). Moc silnika zmniejszona z 750 koni mechanicznych do 700, prędkość maksymalna na ósmym biegu wynosi teraz 41.5 km/h, prędkość wsteczna zaś 11.12 km/h
  • Naprawiono kąty działa czołgu ciężkiego IS-4M z -5/+25 stopni do -3/+19 stopni, prędkość obrotu wieży zwiększona z 8 do 10 °/s (informacje z "Tyazholyi tank IS-4. Konstruirovanie i proizvodstvo" autorstwa M. Kolomiets, strona 106)
  • Naprawiono dźwięki obrotu wieży niektórych czołgów(miały niepoprawny dźwięk)

Źródło: devblog

Opublikowano

Update (1.41.29.26) 22.07.2014

 

Mamy nowy update! Główna numeracja nie została zmieniona, ale wprowadzonych zostało sporo zmian. Update waży 900 MB.

  • Nowy render oświetlenia Jak na mój gust, jest nieco jaśniej
  • Zmieniono oceny bitewne czołgów tak aby dobrze odpowiadały samolotom, co zmniejszy czas oczekiwania na bitwę
  • Ulepszono mapy czołgowe
  • Dodano podstawy sprawdzania widoczności zza drzew/krzaków - aktualnie włączono tylko dla wskaźnika penetracji na AB
  • Dodano naprawę oraz uzupełnianie amunicji czołgów na w bazach
  • Polepszono fizykę czołgów na ziemi, zwłaszcza podczas pokonywania okopów
  • Maksymalna różnica ocen bitewnych pojazdów w bitwie wynosi 1.0, zasada ta została zastosowana teraz do wszystkich trybów Próbując przełożyć to na jednostki WoTowskie, to tak jakby MM był +/- 1 tier.
  • Dodano graficzne ostrzeżenie o nalocie artylerii

Nowe oświetlenie można zobaczyć tutaj:

http://warthunder.com/en/news/731-Update-22072014-1412926-en

A teraz mniej istotne zmiany:

  • Na PS4 dodano języki: Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Portugalski i Polski. Wybór jest automatyczny, na podstawie ustawień systemu.
  • Dodano osiągnięcia dla oddziałów i dywizjonów
  • Naprawy błędów oraz ogromne poprawki do osiągów czołgów
  • Ulepszono zachowanie AI podczas taranowania
  • Naprawiono bug powodujący brak możliwości zgaszenia pożaru podczas przebywania w wodzi
  • Dodano wpływ umiejętności załogi na wykrycie wrogich czołgów, nieprzeszkolona do 1km, przeszkolona do 1,5km; załoganci widzą tylko te strony w które patrzą(tzn. dowódca w stronę w którą patrzy kamera, działonowy w stronę którą wskazuje działo, kierowca do przodu itd.)
  • Polepszono AI samolotów podczas startów
  • Sprawdzanie widoczności czołgów zostało polepszone
  • Zmniejszono ilość punktów badań za bitwy czołgowe, aby dostosować je do bitew samolotów
  • Dodano możliwość udostępniania informacji o zakupach pojazdów oraz wymaksowania ich... na Facebook'u.

Oprócz tego mnóstwo mniejszych zmian i poprawek w czołgach. Pełny changelog, którego część przetłumaczyłem, tutaj:

https://forum.warthunder.com/index.php?showtopic=161883

Źródło: news na stronie WT oraz changelog z forum

Opublikowano

R2Y2 Keiun-Kai
 
R2Y2 Keiun-Kai - to japoński projekt zwiadowczo-bombowego samolotu odrzutowego, który został oparty na tłokowcu R2Y1 Keiun, usunięto silnik tłokowy i zainstalowano dwa turboodrzutowe. Napędem samolotu byłyby silniki odrzutowe Mitsubishi Ne-330 podwieszone pod skrzydłami, każdy o sile ciągu 1320 kilogramów. Uzbrojeniem miało składać się z 4 działek 30mm oraz do 800-kilogramowej bomby. Według obliczeń R2Y2 mógłby wzlecieć na 10 kilometrów w górę oraz osiągnąć 740 kilometrów na godzinę. Prace rozpoczęły się w późnym '44, ale przed końcem wojny zniszczyli go Amerykanie podczas nalotów bombowych. Nigdy nie wzbił się w powietrze.
 

830521406214568699239.jpg

 

164551406214568699239.jpg245231406214569699239.jpg

 

521621406214569699239.jpg

 

 

Źródło: devblog
 
Flakpanzer IV Wirblewind
 
Znany czołg Flakpanzer IV Wirbelwind(niemieckie opancerzone działo przeciwlotnicze z 4x20mm) bazowany na czołgu PzIV zostanie dodany w następnej aktualizacji:

797861406214570699239.jpg464301406214571699239.jpg879631406214571699239.jpg111541406214572699239.jpg

 

 

Źródło: devblog

 

B-29 Superfortress

 

Dostaliśmy screen tego wyczekiwanego amerykańskiego bombowca, który został użyty do zrzucenia bomb na Hiroszimę i Nagasaki. Pozwolę sobie z tego powodu przypomnieć jego osiągi:

 

W założeniach miał osiągać prędkość 628 km/h, zasięg 8582 km, mieć ciśnieniowy kadłub i ogromny, jak na tamte czasy, udźwig 7258 kg. Do marca 1940 roku wymagania odnośnie udźwigu i uzbrojenia wzrosły, rosła więc także masa samolotu – z początkowych 21,7 tony do 38,5 i w końcu do 54,4 tony, co oznaczało zwiększenie obciążenia powierzchni nośnej do 336,9 kg/m² [...] Z tyłu samolotu umieszczono trzy stanowiska obserwacyjne połączone z dwiema grzbietowymi i dwiema podkadłubowymi wieżyczkami strzeleckimi. Każda wyposażona była w dwa karabiny maszynowe 12,7 mm. [...] Ze względu na malejącą aktywność japońskich myśliwców i nieosiągalny dla nich pułap samolotu późniejsze wersje częściowo pozbawiano broni pokładowej w celu zwiększenia ładunku bomb.

 

 

216081406278035699239.jpg

 

 

Źródło: news na facebooku wt, wikipedia

Opublikowano

Przemodelowanie Pzkpwf. VI "Tiger"
 
Jedna z ikon War Thundera została konkretnie przerobiona - Panzerkampfwagen VI "Tiger I". Cały został oteksturowany na nowo, z wieloma małymi detalami, większą ilością polygonów i jest teraz pełnoprawnym modelem 3D, a nie zwykłą zbitką tekstur. Zasadniczo, czołg wygląda znacznie bardziej trójwymiarowo. Teraz czołg jest lepszym reprezentantem rzeczywistego i daje radę wysokim wymaganiom czołgów w War Thunder. Ech, gdyby jeszcze nie było że Pz III M kosztuje kilkanaście tysięcy expa, a Tygrys 60k. Nawet nie chce mi się zbierać.
 

603931406309822699239.jpg
829741406309823699239.jpg
659051406309825699239.jpg
447851406309826699239.jpg
500391406309827699239.jpg
500481406309828699239.jpg
902731406309830699239.jpg
471401406309831699239.jpg


 
Źródło: devblog

Opublikowano

Flakpanzer V Coelian
 
WoT ma Auflarungspanzer Panther - upośledzoną Panterę w wersji do zwiadu. Gaijin postanowiło nie być gorsze, i oto nadchodzi: Flakpanzer V Coelian, niemiecki prototyp samobieżnego opancerzonego działa przeciwlotniczego zbudowany przez Rheinmetall na podwoziu Pantery. Czołg ten jest uzbrojony w dwa działka 3,7 cm FlaK 43 L/89 zamontowane na wieży. A teraz screeny tego czegoś:
 

317461406451197699239.jpg969931406451198699239.jpg311951406451199699239.jpg479251406451199699239.jpg


 
Źródło: devblog
 
Update (serwer) 23.07.2014

  • Misje naziemne które mają więcej niż jedną bazę, są teraz nazwane bazując na kierunkach.
  • Dodano nowe brakujące pociski 152mm (AP i HEAT) dla działa ML-20S (SU-152 oraz ISU-152)
  • Naprawiono obrót ISU-152 z +5-% do -3+7 (bazowano na "Samobieżne artylerie ISU-152M oraz ISU-152K, część 1, opis techniczny strona 5")
  • Naprawiono zduplikowane tekstury IS-2/IS-2 '44
  • Naprawiono (zwiększono) RoF T-80, czołg z 3 załogantami miał taki sam RoF jak T-70 z dwoma załogantami. RoF zwiększony do 24 strzałów na minutę.
  • PS4: Naprawiono crash na ekranie wyników bitwy
  • PS4: Naprawiono crash podczas otwierania informacji gracza na niektórych mapach

Źródło: devblog
 
Nowy render wody
 
Najwyraźniej jest jakieś ruskie święto marynarki wojennej; z tej okazji Gaijin'y zaprezentowały nam nowy render wody. Aby go zobaczyć musimy wejść tutaj:
 http://warthunder.com/pl/news/422-Rosyjski-dzie-Marynarki-Wojennej-pl
I na tej stronie mam dwa krótkie filmiki(zapętlone), pokazujące nowy render wody. Kto jak kto, ale posiadacze mocnych komputerów będą zadowoleni.
 

Źródło: news na stronie wt

Opublikowano

ZSU-57-2

 
ZSU-57-2 był sowieckim samobieżnym pojazdem przeciwlotniczym bazowanym na podwoziu T-54. Był uzbrojony w dwa podwójne automatyczne działka przeciwlotnicze 57mm S-60. Mógł on trafiać cele znajdujące się w odległości do 4 kilometrów i posiadał świetną mobilność.
 


973531406578099699239.jpg843021406578100699239.jpg361991406578100699239.jpg698391406578101699239.jpg


 
Źródło: devblog
 
Flakpanzer IV Kugelblitz
 
Pojazd przeciwlotniczy bazowany na podwoziu Panzera IV. Był uzbrojony w działko 30mm Zwillingsflak 103/38, które bazowało na dwóch zmodyfikowanych działkach lotniczych MK 103 w podwójnym uchwycie. Masowa produkcja pojazdu miała zacząć się jesieni '44, ale niemieckie problemy militarne były aż tak duże, że pojazd ten nigdy nie trafił do masowej produkcji. Zbudowano 5 pojazdów, ale nie wzięły udziału w walce.
 


484021406578102699239.jpg801581406578102699239.jpg550421406578103699239.jpg543431406578104699239.jpg


 
Źródło: devblog

Opublikowano

Jak-9

 

Rekord ilości wyprodukowanych egzemplarzy samolotu należy do Jak'a-9 i wkrótce pojawi się w jego najwcześniejszej wersji. Pojazd ten będzie dostępny w trzech malowaniach, jednym z nich będzie szwadron Normandia-Niemen, dobrowolny zastęp Wolnych Francuskich Sił Powietrznych, którzy walczyli tylko na myśliwcach Jakowlew.

 

 

395301406720551699239.jpg425491406720551699239.jpg919671406720552699239.jpg121551406720553699239.jpg

 

 

Źródło: devblog

Opublikowano

ZSU-37
 
ZSU-37 był bazowany na podwoziu niszczyciela czołgów SU-76M. Miał otwartą wieżę i był uzbrojony w jedno działko przeciwlotnicze 37mm 61-K z '39. Był on pierwszym rosyjskim gąsiennicowym pojazdem przeciwlotniczym. Wyprodukowano 75 pojazdów, ale podczas IIWŚ nie wzięły one udziału w walce.
 

670111407261688699239.jpg403231407261689699239.jpg653251407261690699239.jpg


 
Źródło: devblog
 
Update (1.41.29.50) 31.07.2014

  • Naprawiono błąd gdy moc silnika była zwiększona dla odrzutowców używających mikstury wodoro-metanowej - F-80C oraz modele F9F Panther
  • Kilka crashy klienta zostało naprawionych
  • Naprawiono bug na Macu powodujący spadki wydajności
  • Oculus Rift: dodano wsparcie wersji deweloperskiej 2; naprawiono SD
  • Naprawiono bug który prowadził do nadmiernej mocy plotkek AI na mapach Karelia i Karpaty
  • Punkty respawnu obu drużyn na Karpatach RB i SB zostały przeniesione i będzie niemożliwe strzelać do nich z zamku
  • Dodano misję zniszczenia kapitana posiłków wroga na mapie Karpaty

Źródło: devblog
 
F7F-1 Tigercat
 
Grumman F7F-1 Tigercat był pierwszym dwusilnikowym myśliwcem używanym przez marynarkę Stanów Zjednoczonych. W całości metalowa konstrukcja była napędzana przez silniki Pratt & Whitney R-2800-34W Double Radial i była uzbrojona w cztery działka 20mm Hispano M2 i cztery ciężkie karabiny maszynowe Browning M2 12.7mm.
Wykonał swój pierwszy lot w '43 i udowodnił że jest doskonałym samolotem, ale zbyt dużym dla lotniskowców, więc oddelegowano go do operacji rozpoczynanych z baz naziemnych. Samolot nie był użyty w 2 Wojnie Światowej, ale niektóre samoloty były użyte w wojnie koreańskiej. Pierwsze 34 jednostki były wersją F-1, która zostanie wkrótce dodana do War Thunder w jednym z przyszłych update'ów.
 

594961407261690699239.jpg910001407261690699239.jpg279641407261692699239.jpg


 
Źródło: devblog

Opublikowano

140146361539.gif

 

Mapa miejska: Polska

 

Gaijin najwyraźniej postanowiło spróbować za wszelką cenę przyciągnąć "młodych patriotów" wszelką zawartością o tematyce polskiej. Najpierw Karpaty, teraz pierwsza mapa miejska o nazwie Polska a niedługo do gry może dołączyć PZL P.11c

 

Często jesteśmy pytani kiedy zaprezentujemy w War Thunder bitwy w terenach zabudowanych, lub kiedy pokażemy jakąś miejską mapę. Na początku chcemy zaznaczyć, że zdajemy sobie sprawę jak ważne jest szczegółowe zaprojektowanie tego typu map, gdzie na grywalność wpływa wiele dodatkowych czynników które muszą być uwzględnione przez artystów i designerów.

 

Na miejskich mapach znacznie lepiej się gra czołgami wykorzystującymi pancerz, ze względu na to że ciasne miejskie uliczki i nieliczne place pozwalają na niepokazywanie boków; znaczące jest też to że nie jest tak łatwo wykryć wroga oraz kampienie jest całkowicie wyeliminowane, gdyż nie ma gdzie. Nic dziwnego że są często pytani.

 

Nie jest tajemnicą że tworząc mapy do War Thunder, artysta najpierw musi zobaczyć miejsce na którym chce się wzorować, tak bym tworzona mapa jak najdokładniej odwzorowywała charakterystykę tworzonej lokacji.

 

To raczej zainteresuje tylko znawców polskich terenów, potrafiących porównać mapę w grze ze zdjęciami satelitarnymi pewnej wioski na Mazurach. No i oczywiście jej mieszkańców, o ile takowi istnieją i w War Thundera grają...

 

 

351341407261660699239.jpg540131407261662699239.jpg669061407261662699239.jpg841071407261663699239.jpg

 

 

Nie można zapominać jednak że mapy powinny zawierać w sobie odrobinę symetrii - żadna z drużyn nie powinna mieć zbyt dużej taktycznej przewagi nad przeciwnikiem.

 

Na wielkie szczęście. Bo co przyjdzie z historyczności, jak wszyscy będą nie cierpieli jakiejś mapy.

 

 

972831407261663699239.jpg689631407261664699239.jpg272901407261665699239.jpg500271407261665699239.jpg

 

 

Aktualnie opracowujemy kilka miejskich lokacji. Dziś chcielibyśmy Wam zaprezentować krótki film przedstawiający mapę "Polska":

 

Dobrze że opracowują, bo jest jeszcze jeden plus - w mieście nie jest tak łatwo dostrzec szare czołgi i samoloty będą musiały się dobrze wysilić, aby je zauważyć i spuścić im bomby na głowy.

 

 

 

 

Źródło: news na stronie wt, forum wt

Opublikowano

POLAND STRONK

 

O wiele lepsza byłaby Warszawa, ale jak Monte Cassino obiecali to i stolicę z '44 pewno dadzą.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

@Juri. @Kicław A przy okazji Gaijiny mają już silnik odpowiadający za destrukcję otoczenia(jak Havok), więc takie miasto będzie świetnym miejscem na wykorzystanie jego możliwości(niszczenie budynków), bo aktualnie raczej nikt nie zwraca uwagi na to że kłody drewna są fizycznymi obiektami.

Opublikowano

No to niech się przyłożą do optymalizacji, żeby nie zrobili tego co WG z WoT'em w ostatnich patchach ;) Ale wierzę w nich, umieją optymalizować kod.

 

I już czekam na pierwszy epic movie, gdzie facet w czołgu rozwala budynek, a dziurą wlatuje samolot i zrzuca mu bombę  B)

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

@Kicław Optymalizacja takim problemem nie powinna być, bo przecież silnik już jest, działa i widać go w bitwach B) W mieście będzie tego więcej, ale raczej nikt nie będzie niszczył wszystkich budynków naraz.

 

Nowy tryb gry - niebo jest dla bohaterów

 

Od 16:00 5 sierpnia do 21:00 6 sierpnia pragniemy przedstawić Wam nowe "Wydarzenie" w którym testować będziemy nowy tryb odradzania dla Bitew Realistycznych w trybie wydarzeń. W "The Sky is for Heroes" staramy się zachęcić Was do aktywności w bitwie. Oznacza to że gracz może wykorzystać zdobyte punkty by ponownie odrodzić się w trwającej bitwie.

Gracz może zdobywać punkty niszcząc wrogie pojazdy, zadając im obrażenia lub zdobywając punkty kontrolne. Następnie owe punkty może przeznaczyć na odrodzenie się w wybranej przez siebie maszynie umieszczonej w linii załogi przed przystąpieniem do bitwy.

 

Graczy powoli będzie robić się coraz mniej, aż zostaną sami mistrzowie i będą rozstrzygać bitwę między sobą. Oczywiście zakładając że wcześniej nie przejmą baz.

 

  • Po rozpoczęciu bitwy, każdy gracz dostaje 400 punktów na start które używa do wejścia do bitwy pierwszą maszyną.
  • Matchmaking jest obliczany na podstawie pojazdu który ma najwyższy BR w linii załogi.
  • Jeśli gracz nie zdobędzie wystarczającej ilości punktów by się odrodzić, po utracie pojazdu zostaje wycofany z bitwy
  • Ilość odrodzeń jest ograniczona tylko i wyłącznie przez ilość punktów które zdobył gracz
  • Wygrywa drużyna która pomyślnie ukończy misję lub zniszczy wszystkie maszyny przeciwnika - identycznie jak w standardowych trybach gry.

Artyleria Przeciwlotnicza 200

Lekki lub Średni czołg 300

Niszczyciel czołgów 360

Ciężki czołg 400

Myśliwiec 600

Szturmowiec 680

Bombowiec 800

 

Liczby po boku obliczone są jeśli chcesz się odrodzić jako pojazd z najwyższym BR w bitwie. Jeśli na polu bitwy są pojazdy z wyższym BR niż ten, na którym chcesz się odrodzić, będziesz musiał wydać mniej punktów.

Na przykład: Jeśli BR bitwy wynosi 3.7 odrodzenie na T-34-57 będzie Cię kosztowało 300 punktów, ale już na T-34-1941 będzie to ok 220 punktów.

 

Drodzy Gracze, bardzo możliwe że braliście już udział w testach tego trybu podczas ZBT Wojsk Lądowych. Cieszyły się one wtedy dużym powodzeniem, dlatego postanowiliśmy popracować nad tym trybem i poddać dodatkowym testom.

Prosimy podzielcie się z nami swoimi wrażeniami w tym temacie. Pomoże nam to jeszcze bardziej dopracować te bitwy.

Opublikowano

widze ze super   ulepszenia beda wchodzic na WT  bez tego wota przebija teraz to wota bedzie jechac lep na szyje xD

 

Śmieszne. 1 całkiem dobra mapa ma polepszyć grę tyle razy, żeby była lepsza od WoTa xD

Opublikowano

@Juri. Według fanbojów tak, ale być może spowoduje ona że WT będzie znacznie lepiej wyglądało w materiałach reklamowych, co spowoduje większy napływ nowych graczy ;)

Opublikowano

Śmieszne. 1 całkiem dobra mapa ma polepszyć grę tyle razy, żeby była lepsza od WoTa xD

gj przynajmniej nie leciw chuya jak wg  i tak  wt jest lepsze od W*T*    jurek co tu robisz myslalem ze wybijasz sie z czerwieni kolego    skoro  dla ciebie  W*T jest lepszy to czemu tam nie siedzisz  tylko sapiesz tu ?

 

@Juri. Według fanbojów tak, ale być może spowoduje ona że WT będzie znacznie lepiej wyglądało w materiałach reklamowych, co spowoduje większy napływ nowych graczy ;)

fanboj w chuy rozyebales mnie takie osobniki jak ty jakies fanboje wez ty lepiej wyjdz na dwor i zobacz swiatlo a nie kur*a od fanbojow ludzi wyzywasz ...    co to wgle ten fanboj powiedz mi skoro  tyle ludzi uzywa te "fanboj"   fanboj to chyba ku**y grajace w wota ktore zaduzo pieniedzy mamusi wydali na gre xD

 

 1 najwarzniejsza rzecz w wt to jest to ze nie czekasz 15min az bitwa sie skonczy tylko skoncza ci sie czolgi to wychodzisz z gry i  lecisz kolejna nie tak jak w tym twoim world of s**t  kolego drogi ;)

po 2 na WT  robia owiele lepsze eventy a nie 100k expa na 6 karajach i 1 czolg premium smieszne tu za czolg premium 3 tieru max to 5  90 czolgow zabic  tak ze samym podjesciem do graczy WT ma 10 gwiazdek odemnie a WGOWNO  ma 1 gwiazdke bo odpisuja 2/3 dni

Opublikowano

@Kicław Ale chociaż czerwony tytuł mogłeś zrobić, żeby to wyglądało tak jak reszta :(

Co do mapki, fajna. Dużo wąwozów, pagórków i podobnych, które da się wykorzystać jako osłonę. W przyszłości marynarka też będzie miała pole do popisu.

Opublikowano

Dałem ten czerwony, ale przecież ty możesz edytować jako moderator chyba, nie? :P

 

Dla mnie takie Fiordy v2.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Update 07.08.2014 (1.41.29.61)

  • Oculus Rift: Dodano wsparcie śledzenia pozycji gracza
  • Naprawiono odbicia w hangarze
  • Naprawiono bug czarnych pojazdów, które czasami pojawiały się przy włączonym motion blur
  • Naprawiono bug polegający na tym, że samoloty AI spawnowały się bez podwozia
  • Naprawiono brak dźwięków eksplozji magazynu amunicji oraz ognia
  • Naprawiono ślady gąsiennic przy włączonym wsparciu starych kart graficznych - były zbyt jasne
  • Naprawiono problem z tym, że po wyłączeniu nakładki Steam linki w sklepie gry przestawały działać
  • Zmiany w ekonomii i ocenie bitewnej zostały wprowadzone
  • Naprawiono kilka crashy klienta

Zmieniono wyliczenia wyniku oraz aktywności w bitwie:

  • Gracze którzy opuścili bitwę w pierwszych minutach będą mieli jeszcze mniejszą aktywność
  • Ilość punktów w bitwach powietrznych RB i SB została zwiększona odpowiednio 1.5 i 2 razy.
  • Aktywność jest teraz wyświetlana w historii bitew gracza
  • Aktywność nie jest już wyświetlana, jeśli gracz opuścił bitwę przed jej końcem

Źródło: devblog

 

Mozdok

 

Czyli krótko mówiąc nowa mapa, wygląda na to że sporo ich będzie w najbliższych czasach.

 

Przed wojną w rejonie tym znajdował się rosyjski fort zbudowany w dawnej kozackiej wiosce. Wkrótce stał się on ważną radziecką placówką. W sierpniu 1942 Mozdok zajęli Niemcy w ramach Operacji "Fall Blau". W styczniu roku 1943 wojska radzieckie odzyskały te tereny. Przez rejon przepływa rzeka Terek. Sama mapa jest dość idylliczna - widać na niej młyny, pola uprawne i lasy połączone siecią dróg i ścieżek.

 

 

shot-2014.08.01-21.20.46.jpgshot-2014.08.01-21.21.05.jpgshot-2014.08.06-21.54.36.jpgshot-2014.08.06-21.54.59.jpgshot-2014.08.06-21.59.10.jpgshot-2014.08.06-22.01.30.jpgshot-2014.08.06-22.03.45.jpgshot-2014.08.06-22.05.23.jpg

 

 

Źródło: news na stronie wt

Opublikowano

Update 07.08.2014 (1.41.29.61)

  • Oculus Rift: Dodano wsparcie śledzenia pozycji gracza
  • Naprawiono odbicia w hangarze
  • Naprawiono bug czarnych pojazdów, które czasami pojawiały się przy włączonym motion blur
  • Naprawiono bug polegający na tym, że samoloty AI spawnowały się bez podwozia
  • Naprawiono brak dźwięków eksplozji magazynu amunicji oraz ognia
  • Naprawiono ślady gąsiennic przy włączonym wsparciu starych kart graficznych - były zbyt jasne
  • Naprawiono problem z tym, że po wyłączeniu nakładki Steam linki w sklepie gry przestawały działać
  • Zmiany w ekonomii i ocenie bitewnej zostały wprowadzone
  • Naprawiono kilka crashy klienta

Zmieniono wyliczenia wyniku oraz aktywności w bitwie:

  • Gracze którzy opuścili bitwę w pierwszych minutach będą mieli jeszcze mniejszą aktywność
  • Ilość punktów w bitwach powietrznych RB i SB została zwiększona odpowiednio 1.5 i 2 razy.
  • Aktywność jest teraz wyświetlana w historii bitew gracza
  • Aktywność nie jest już wyświetlana, jeśli gracz opuścił bitwę przed jej końcem

Źródło: devblog

 

Mozdok

 

Czyli krótko mówiąc nowa mapa, wygląda na to że sporo ich będzie w najbliższych czasach.

 

Przed wojną w rejonie tym znajdował się rosyjski fort zbudowany w dawnej kozackiej wiosce. Wkrótce stał się on ważną radziecką placówką. W sierpniu 1942 Mozdok zajęli Niemcy w ramach Operacji "Fall Blau". W styczniu roku 1943 wojska radzieckie odzyskały te tereny. Przez rejon przepływa rzeka Terek. Sama mapa jest dość idylliczna - widać na niej młyny, pola uprawne i lasy połączone siecią dróg i ścieżek.

 

 

744571407534532699239.jpg283481407534533699239.jpg390631407534533699239.jpg320781407534534699239.jpg364381407534535699239.jpg301241407534535699239.jpg733361407534536699239.jpg477861407534536699239.jpg

 

 

Źródło: news na stronie wt

mapa fajna ale zabardzo rowna ... oby nie byla 2 zbugowana mapa na ktorej jest 10000000 warstw :D

Opublikowano

Po prostu zrobili coś do naparzania czołgami z dwóch kilometrów, ja już osobiście miałem dość gór i widoczności <300m.

YGsMv3q.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...