Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile macie lat?


  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile masz lat

    • 3-9
      17
    • 10-12
      2
    • 13-17
      58
    • 18-22
      32
    • 23-29
      7
    • 30+
      6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Odpowiadając na Twoje legendarne pytanie, które nurtuje wszystkich:

Okres rozwoju człowieka mówi nam o tym, że dzieciństwo to czas, który kończy się pomiędzy 10, a 14 rokiem życia. Mniemam więc, że duża część użytkowników to dojrzewający młodzi ludzie. Czas nastoletniego buntu trwa mniej więcej od ukończenia 14 roku życia do 18. Chociaż czytałam gdzieś, że faceci mają swój okres dzieciństwa do 40 urodzin także można rzec, że męska część forum to mniejsze lub większe dzieci :D

Opublikowano

15, rocznikowo 16. Mam przejebane, bo jestem z grudnia. ;/

Prawie identyko u mnie... tylko ja 16, rocznikowo 17...

Opublikowano

Odpowiadając na Twoje legendarne pytanie, które nurtuje wszystkich:

Okres rozwoju człowieka mówi nam o tym, że dzieciństwo to czas, który kończy się pomiędzy 10, a 14 rokiem życia. Mniemam więc, że duża część użytkowników to dojrzewający młodzi ludzie. Czas nastoletniego buntu trwa mniej więcej od ukończenia 14 roku życia do 18. Chociaż czytałam gdzieś, że faceci mają swój okres dzieciństwa do 40 urodzin także można rzec, że męska część forum to mniejsze lub większe dzieci :D

Tylko do 40? :3

A ja mam 11 lat i jest sóper ;)

Opublikowano

Tylko do 40? :3

A ja mam 11 lat i jest sóper ;)

Żaden 11 latek nie miałby dajmonda w lolu (oprócz koreańskich).

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...