Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ragnar2.eu - Stań do walki ! [DEDYK] [Medium/Easy] | Start już w ten piątek : Godzina 18:00


Ragnxxx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie gralem na becie tylko sie przeleciałem sie po npc i tyle :P

Hehe :D :D No to sie nie dziw :D

Opublikowano


downloadIcon.png

 

Zapraszamy do pobierania officjalnego klienta Ragnar2.eu!

 

 

 

1#

http://multiupload.biz/df_cl38nn1vjliu

2#

pobierz.metin2list.pl/Ragnar2.eu-Oficjalny_Klient.rar

3#

http://multiupload.biz/as_cl38nn1vjliu

4#

pobierz2.metin2list.pl/Ragnar2.eu-Oficjalny_Klient.rar

5#

https://mega.co.nz/#!LwxkVArQ!PBsb67maEq7O1DF-IWBCIcEUdnlhQqwt1ki3MGpf6YA

6#

pobierz3.metin2list.pl/Ragnar2.eu-Oficjalny_Klient.rar

Skan:


07063997707733629875.png

 

 

Rejestracja także została włączona.

Zapraszamy na forum:

forum.nazwaserwera.eu.

 

Jeżeli chcecie z nami pogadać to zapraszamy na ts3:

ts3.nazwaserwera.eu

hhhh2.png

Opublikowano

Czy tylki mi nie dziala host mega ?

Użyj przeglądarki opera lub google chrome.

hhhh2.png

Opublikowano

Nad tym pomyślieliśmy. I ta broń ma odpowiednie dmg jak bron dwureczna i moze ja zalozyc tylko mental. Jest ona zwyczajnie traktowana jak dwureka i ma takie dmg jak dwureka.

Tylko dla urozmaicenia gry nosi ja mental w 1 rece ;)

 

 

Co mam rozumieć, po przez "odpowiednie"? Mają taki sam dmg, odpowiednio dostosowany? Broń 2 ręczna jest wolniejsza ale daje większe dmg, za to jedno ręczna jest szybsza i ma mniejszy. Redukując dmg do podobnych zrobicie z mentala albo zbyt słabą klasę, albo zbyt silną. 

Świetny fanpage o tematyce Metin2, polecam!


https://www.facebook.com/Świat-Metin2-551645581708588/

Opublikowano

Czy tylki mi nie dziala host mega ?

 

Użyj przeglądarki opera lub google chrome.

 

Lub użyj mirrorów pobierz.metin2list.pl - nie wiem jak przez przeglądarkę ale ze wspomagaczem pobierania typu "Free Download Manager" gdzie program tworzy kilka sesji pobierania mi zawsze leci z tych linków full łącze czyli 10mbps (1,2mB/s) i klienta mam w kilka/naście minut :)

Metin2List.pl ~> Polecam, pierwszy polski spis prywatnych serwerów Metni2 (jest też kilka zagranicznych). Lista się sama aktualizuje, sprawdza statusy serwerów itp!

Jeśli masz swój prywatny serwer Metin2 i chcesz go za darmo rozreklamować zapraszam na Metin2List.pl, dodanie serwera jest DARMOWE!!

Jeśli jesteś graczem prywatnych serwerów Metin2 i szukasz serwera dla siebie zajrzyj na Metin2List.pl i znajdź go!!

Opublikowano

Co mam rozumieć, po przez "odpowiednie"? Mają taki sam dmg, odpowiednio dostosowany? Broń 2 ręczna jest wolniejsza ale daje większe dmg, za to jedno ręczna jest szybsza i ma mniejszy. Redukując dmg do podobnych zrobicie z mentala albo zbyt słabą klasę, albo zbyt silną. 

U nas bron dwureczna takze daje wieksze dmg ale ostatnia dalismy ją jako 1 reke zeby nie bylo tego montonnego wolnego bicia mentalem.

 

Mental nic nie zostal edytowany. Tylko ostatnia bron zamiast miec w dwurece ma w jednorece :)

hhhh2.png

Opublikowano

Bony 1-5 full?

Łuczniki podbiegają pod postać?

Ulepki są dobrze ustawione czy na większość trzeba polować o 4-6 rano?

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Bony 1-5 full?

Łuczniki podbiegają pod postać?

Ulepki są dobrze ustawione czy na większość trzeba polować o 4-6 rano?

1. Pół na pół nie które wchodzą full ale np. odporności nie lecz też bardzo łatwo można wbić wojenne eq:)

2.Nie ma u nas na mapach łuczników. Są całkiem inne stwory.

3.Trzeba ganiać na rajdy lub polować na bossy..Są dobrze ustawione.

hhhh2.png

Opublikowano

1. Pół na pół nie które wchodzą full ale np. odporności nie lecz też bardzo łatwo można wbić wojenne eq:)

2.Nie ma u nas na mapach łuczników. Są całkiem inne stwory.

3.Trzeba ganiać na rajdy lub polować na bossy..Są dobrze ustawione.

W sumie bedzie git.

Opublikowano

Nie polecm serwera
Grałem/byłem GM na poprzedniej odsłonie o nazwie restynid (pliki odkupione i nowa administracja? haha)
I jeżeli nie chcecie stracić swojego czasu to polecam szukac innego serwera bo ten nie ma przyszłości. Na bank po 48h nie będzie z 100 "prawdziwych" graczy.
Administracja jes tak leniwa (pazerna na kase?)  że nie chciało się jej nawet zmienić strony i forum od poprzedniej odsłony serwera (coś o tym świadczy no nie? ;>)

PS. Boty OFF ;)

 

PzKVkWh.png

Profesjonalna obróbka video
 

Opublikowano

Standardowo DT oraz dungeony od 65 lv +..

Oraz Wymiana szkat za dowolną bron na 75 poziom.

Mywiana Moja propozycja widze przyjeta 

Psotnyy

Opublikowano

Już normalnie mozna sie rejestrowac i ogolnie pobierac klienta dla pewnosci?

Tak.

hhhh2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...