Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ragnar2.eu - Stań do walki ! [DEDYK] [Medium/Easy] | Start już w ten piątek : Godzina 18:00


Ragnxxx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A już myślałem ze cos nie tak. 

Mozna juz sie rejestrowac na officjala bo widze ze reje on?

Opublikowano

Mam kilka pytań:

 

-Ile będzie wazyl klient?

-Kiedy bedzie klient?

-Czy dodacie auto mikstury?

1. 1GB+

2.Jak wspominałem do 1h-2h.

3.Tak juz zostały dodane podczas bety.

hhhh2.png

Opublikowano

1. 1GB+

2.Jak wspominałem do 1h-2h.

3.Tak juz zostały dodane podczas bety.

Troche dużo.. no trudno start dopiero w piatek na pewno zdarze pobrac.

Opublikowano
31. Prezentacja serwera może zostać umieszczona 24h przed przewidywanym startem serwera.

Co do serwera nie polecam, reklamują się na innych serwerach w grze.

 

@DOWN:

To ładnie się dzieje na tym MPC  <3 

Pamietam jak dostałem perma za handel niby, a Fifolski pisał że zapłaci grafikowi za wykonanie i to też jest handel a dalej śmiga po forum bo to przecież: Elita

No pięknie a teraz omija dla serwera regulamin. 

Opublikowano

To że ty nie  polecasz to mnie nie interesuje ;) Jesteś administracją innego serwera.

Global Moderator zezwolił na wrzucenie prezentacji.

hhhh2.png

Opublikowano

Gdzie bronie 75 bo nie napisane lub ja slepy

 

Na Becie dropłem z Wiezy Wygnancow , nieb smierc. Ale pewnie z ripa tez leci.

Standardowo DT oraz dungeony od 65 lv +..

Oraz Wymiana szkat za dowolną bron na 75 poziom.

hhhh2.png

Opublikowano

Bez sensu.. kto bedzie chcial wymieniac 10 szkat na bron 75. z tych 10 szkat moze wypasc kilka trut eh..

Ale kto woli ja osobiscie wole wydropic.

Opublikowano

Nie podoba mi się set u wojowników, po co ktoś ma robić broń jedną ręczną? Z tego co widać ostatni set u broni 2 ręcznej jest jedno ręką a co się z tym wiąże mamy dwie jedno ręki na ostatnim secie? W takim wypadku nie widzę potrzeby tworzenia broni jedno ręcznej skoro każdy inteligenty gracz zrobi broń z 2 ręki by mieć większe dmg. 

Świetny fanpage o tematyce Metin2, polecam!


https://www.facebook.com/Świat-Metin2-551645581708588/

Opublikowano

Nie podoba mi się set u wojowników, po co ktoś ma robić broń jedną ręczną? Z tego co widać ostatni set u broni 2 ręcznej jest jedno ręką a co się z tym wiąże mamy dwie jedno ręki na ostatnim secie? W takim wypadku nie widzę potrzeby tworzenia broni jedno ręcznej skoro każdy inteligenty gracz zrobi broń z 2 ręki by mieć większe dmg. 

Nad tym pomyślieliśmy. I ta broń ma odpowiednie dmg jak bron dwureczna i moze ja zalozyc tylko mental. Jest ona zwyczajnie traktowana jak dwureka i ma takie dmg jak dwureka.

Tylko dla urozmaicenia gry nosi ja mental w 1 rece ;)

hhhh2.png

Opublikowano

i co juz wprowadziliście anty expa do handlarzy ?

No przeciez na becie wprowadzili..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...