Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowa Mapa - ''Wiejska Osada''


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,


Chciałbym poznać Wasze zdanie co do mojego pomysłu..


Jest to mapa na której będzie się expić od 50 do 60 lva


jak również dropić...


 


Miałoby to wyglądać mniej więcej tak:


 


82644063259678143456.png


 


 


Jest tam 8 spotów do expa + jedn duży spot = BOSS


na każdym spocie jest ~ taka sama liczba mobów


na spocie z BOSSEM nie ma mobów w pewnym sensie..


dajmy ze np. BOSS respi sie co 40 minut i wraz z nim respią się silne moby które automatycznie Cię atakuja i zeby zabić BOSS trzeba sobie najpierw poradzić z tymi mobami.


Można powiedzieć ze wyglądałby to tak jak ubijanie RIPPA


czyli pierw moby > potem BOSS


Na spocie z BOSSEM czarnymi punktami są zaznaczone moby, czerwonym BOSS


 


Druga rzecz..


Wkoło każdego spota byłby taki płotek


 


95839925878117658907.jpg


 


Trzecia rzecz..


Tekstura podłoża wyglądałaby mniej więcej tak


 


59103919255866904665.jpg


 


Akurat na tym screenie jest pokazane mało tej ''trawy'' ale na planie mapy (1 screen)


zielony kolor to byłaby właśnie taka trawa, a piaskowy kolor to taki piasek jak jest z prawej strony screenu


 


Czwarta rzecz...


 


Dlaczego ''Wiejska Osada'' ??


Ano właśnie :)


 


Moby które występują na mapie to koguty i kaczki :D :D


Oczywiscie byłyby to takie metinowe kury & kaczki takie mutanty :D


BOSS to byłby taki duży Kurak :D


 


a na każdym spocie (poza BOSSEM) respiłyby się metinowe jaja


 


25788286273961320520.jpg


 


Pozatym z mobów dropiłoby jakja


 


17450762830127968913.png


Oczywiscie to taki przykład jaj bo najprawdopodobniej ich tekstura byłaby jednolitego koloru, a nie pisanki.


Drop z jaj byłby ciekawy ale nie przesadzony..


 


 


Także to chyba wszystko :)


 


 


Zapraszam do oceny, hejtu itd.. :D


oraz dobrze będzie jak napiszecie co Waszym zdaniem można zmienić, a co jest złe.


 


 


40922277020460886480.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...