Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Poproś o skrypt, a ja postaram się go zrobić!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skript na zasadzie motd z essentials, tak żeby pokazywał się po zalogowaniu ale tylko dla vipa, a i jeszcze żeby była do niego komenda jakby chciał coś sprawdzić.

Tylko po zalogowaniu a nie przed. Ja używam AuthMe jakby co

55jk0m.jpg

Opublikowano

http://pastebin.com/raw.php?i=sQ9wKwNu Taki skrypt juz istnieje w wykonaniu

TheFallingCookie

@1361622928-U485574.pngKoksuKoksu123 juz podał propozycje na podobny skrypt!

1. Drop z cobbla mozesz łatwo zablokować w pluginie otherdrops

2. Skrypt dodany :)

Skrypt na gildie: UltimateClans

Skrypt na banowanie: co mam tu zrobić?przeciez banowanie jest proste, chyba ze chcesz zebym spolszczyl ten system

Skrypt na panel Admina: jaki panel?

Skrypt na OX: Co to jest OX?

Panel admina nie wiem :c

OX - taki event co zadajesz pytania TAK/NIE

Wpisz w google OX :D

PS PW  :p

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Moglbys zrobic skrypt na Miecz Excalibur z Craftingiem :) taki ze :

Bije np po 10 serc :) i podpala graczy i ich oslabia <Jezeli sie da z oslabieniem :) a crafting to 

B-Diamentowy Blok S-Patyki

  B S B

  S B S

  B S B

  • 1 rok później...
Opublikowano

Zrobi mi ktos skrypty taki

 

; lvl za moby - na start ma 1 lvl prefix na chacie [lvl 1] [Gracz] VicenteRPRO komenda /poziom i np pisze 0/100 zabijasz 1 zombie dostajes +3 wpiszesz /poziom i pisze 3/100 jak wbijesz 2 lvl pisze na chacie np VicenteRPRO wbil 2 lvl

 

: bossy na kazdym expowisku np komenda /bosscreate [Nazwa] [hp] [dmg] co ile ma sie respic [czas]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...