Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Poproś o skrypt, a ja postaram się go zrobić!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, jeżeli masz pomysł na skrypt wal śmiało,

Kolorem zielonym, oznaczam skrypty które są łatwe do zrobienia i zrobię je na pewno,

Kolorem żółtym, oznaczam skrypty które są średnie bądź trudne, te skrypty spróbuje zrobić ale nic nie obiecuje.

Skrypty będę umieszczał w tym temacie, jednak jeżeli pomysłodawca sobie tego nie życzy nie będę ów skryptu umieszczał.

 

Lista skryptów:

 

Skrypt na VIP:

Kolor: żółty
Powód: Na stronie bukkita jest napisane że można tylko dawać xp dla gracza a nie zabierać więc mogą być błędy, lecz warto sprobowac.
Uwagi: Potrzebne pluginy: AZrank, permissionsEx i ranga VIP
Pomysłodawca: GerbyCraft
Link: http://pastebin.com/GvQfkWgq

 

Skrypt na pioruny po śmierci:

Kolor: zielony
Uwagi: -
Pomysłodawca:@Azor1x
Link: http://pastebin.com/X8z6k68s

 

Skrypt na VIPROOM i VIP-INFO

Kolor: zielony
Uwagi: możesz ustawić wiadomości o vipie w skrypcie
Pomysłodawca:@Beenek

Link:http://pastebin.com/7Jp2rMQk

Opublikowano

Skrypt na VIP

Gdy gracz ma 500 lvl EXP i wpisze komende VIP to usuwa mu level i dostaje range VIP na tydzień

Bez permisji, jesli nie ma 500 lvl to anuluje i coś na czerwono pisze :) Możesz tutaj umieścić kod

Opublikowano

Skrypt na VIP

Gdy gracz ma 500 lvl EXP i wpisze komende VIP to usuwa mu level i dostaje range VIP na tydzień

Bez permisji, jesli nie ma 500 lvl to anuluje i coś na czerwono pisze :) Możesz tutaj umieścić kod

Skrypt dodany :)

Opublikowano

kolejny pseudoSkripter - i tak nie dorównasz dzikoyskowi (czy jak się piszcze) czy nawet MadManowi..

 

żeby nie było off top - kładę gąbke i robi się cuboid - mam 10 diaxów wpisuje /pow powiększa się o 15x15 kratek

Opublikowano

[Ranking PKT]

 

Chciałbym, żebyś zrobił mi skrypt na ranking pvp z punktami za zabicie gracz i - punktami za zgon 

 

Uwagi:Chce, żeby punkty gracz pokazywały się pod nickiem nad głową

» Szukam ogarniętego serwera EasyHC » 

Opublikowano

skrypt na to ze jak wpisze /viproom to uruchamia komende /warp viproom i tpa.

Skrypt na info: /vip wyswietla info o vipach

Opublikowano

1. Skrypt na rangi nad głową (w drugiej linii, nie jako suffix/prefix do nicku).

 

2. Skrypt na specjalne kody promocyjne typu XXXX-XXXX-XXXX-XXXX, gdzie do każdego kodu będzie można ustalić komendę, która zostanie wykonana + możliwość generowania takich kodów z poziomu gry/konsoli (żeby nie trzeba było ręcznie ich ustalać; w tym do wyboru czy mają być tylko cyfry, tylko znaki, czy cyfry i znaki, a także możliwość ustalenia długości kodu). Dodatkowo w konfiguracji możliwość ustalania czy myślniki są wymagane.

3657428369.png
Opublikowano

Skrypt na lvl

Plugin zlicza ile czego wykopalismy, zrabalismy, zabilismy, zlowilismy etc Za to daje nam punkty. Gdy np. zdobedziemy 100 pkt to otrzymamy 1 lvl. I na chacie przy nicku lib gdzies indziej bd pisalo 1,3,15,67 ... . Za przejscie kazdego lvl gracz dostanie cos lub co 5. Skrypt bd tez tworzyl top 20. Napisz odnosnie skryptu na PW. Sry za bledy ale z fona ;)

7096414143429001167232.png


Opublikowano

DZIECI, wszyscy chytrzy itp :b. Skrypt na gildie? Dzikoysk. kar102030 tagapi polącz z skryptem -,-.

 

Ranking: psRanking

Opublikowano

Skrypt na ranking nad glowa :) Jak kogos zabijesz dostajesz +pkt a jak dedniesz -pkt :) Zrobilbys mi taki?

http://pastebin.com/raw.php?i=sQ9wKwNu Taki skrypt juz istnieje w wykonaniu

TheFallingCookie

[Ranking PKT]

 

Chciałbym, żebyś zrobił mi skrypt na ranking pvp z punktami za zabicie gracz i - punktami za zgon 

 

Uwagi:Chce, żeby punkty gracz pokazywały się pod nickiem nad głową

@ juz podał propozycje na podobny skrypt!

Skrypt na blokowanie dropu cobblestone i piorun po zabiciu gracza :)

1. Drop z cobbla mozesz łatwo zablokować w pluginie otherdrops

2. Skrypt dodany :)

Skrypt na gildie

Skrypt na banowanie

Skrypt na panel Admina

Skrypt na OX

 

Wybierz coś

Skrypt na gildie: UltimateClans

Skrypt na banowanie: co mam tu zrobić?przeciez banowanie jest proste, chyba ze chcesz zebym spolszczyl ten system

Skrypt na panel Admina: jaki panel?

Skrypt na OX: Co to jest OX?

Opublikowano

To będzie coś trudniejszego.

Chodzi mi o skrypt na lvl (które bd się pokazywać w pasku z lelvelem expa), level będzie się nabijać moba ze specjalną nazwą np. za zombie o nazwie Krol bd dawać 1.1 expa a za zombie o nazwie Boss bd dawać 10expa i po zabiciu moba zwyczajnego by nic nie dawało expa. Także chce by po zabiciu moba specjalnego (z nazwą) wyświetlał się na chacie napis ile mi brakuje do lvl; a na każdy lvl potrzeba było coraz więcej expa. I lvl gracza wyświetlał się obok jego nicku a także na tabie. I ważne, żeby lvl nie tracił po dednięciu. Jak to napiszesz jesteś kolo.

Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapomnij, że lata składają się z wielu dni, nie zmarnuj ani jednego.

Opublikowano

http://pastebin.com/raw.php?i=sQ9wKwNu Taki skrypt juz istnieje w wykonaniu

TheFallingCookie

@ juz podał propozycje na podobny skrypt!

1. Drop z cobbla mozesz łatwo zablokować w pluginie otherdrops

2. Skrypt dodany :)

Skrypt na gildie: UltimateClans

Skrypt na banowanie: co mam tu zrobić?przeciez banowanie jest proste, chyba ze chcesz zebym spolszczyl ten system

Skrypt na panel Admina: jaki panel?

Skrypt na OX: Co to jest OX?

Skrypt na banowanie: byś napisał od zera i po polsku ladnie

Panel administratora otwiera ci sie inwentoy jak klikniesz np na czerwoną pochodznie i tam masz wylacz chat wlacz chat takie różne

 

Opublikowano

Siemka ! 1 Pytanko , da sie zrobić np taki item np ,, Amulet Herobrine'a " był by to szmaragd i gdyby go ktos mial przy sobie i gdyby ktos spadl i umarl by nic nie tracil a gdyby tego nie mial to jak umrze to traci itemki . da sie jakos?

 

 

I np skript ze jak ktos założy diax eq  np helm o nazwie ,, Helm Zeusa " to walnie w niego 1 piorun i za kazdym razem 1 piroun gdy juz bd mial cale eq na sobie to walnie go piorun np i nada mu efekty speed itd . gdy efekty sie skacza to piorun walnie go znowu lecz dalej mu doda efekty i nic mu nie zabierze . da sie zrobic cos takiego ? ;p

wiesz co ? Wbij w ten link : www.youtube.com/user/MrDjCitrox/videos  daj suba i roześlij znajomym ;_0

Opublikowano

Siemka ! 1 Pytanko , da sie zrobić np taki item np ,, Amulet Herobrine'a " był by to szmaragd i gdyby go ktos mial przy sobie i gdyby ktos spadl i umarl by nic nie tracil a gdyby tego nie mial to jak umrze to traci itemki . da sie jakos?

 

 

I np skript ze jak ktos założy diax eq  np helm o nazwie ,, Helm Zeusa " to walnie w niego 1 piorun i za kazdym razem 1 piroun gdy juz bd mial cale eq na sobie to walnie go piorun np i nada mu efekty speed itd . gdy efekty sie skacza to piorun walnie go znowu lecz dalej mu doda efekty i nic mu nie zabierze . da sie zrobic cos takiego ? ;p

Ten pierwszy skrypt da się łatwo zrobić jadnak z tym drugim były by problemy.

Skrypt na banowanie: byś napisał od zera i po polsku ladnie

Panel administratora otwiera ci sie inwentoy jak klikniesz np na czerwoną pochodznie i tam masz wylacz chat wlacz chat takie różne

 

Czyli tak popiszmy troche na pw bo musimy sie troche porozumiec ok?

Opublikowano

Siemka ! 1 Pytanko , da sie zrobić np taki item np ,, Amulet Herobrine'a " był by to szmaragd i gdyby go ktos mial przy sobie i gdyby ktos spadl i umarl by nic nie tracil a gdyby tego nie mial to jak umrze to traci itemki . da sie jakos?

 

 

I np skript ze jak ktos założy diax eq np helm o nazwie ,, Helm Zeusa " to walnie w niego 1 piorun i za kazdym razem 1 piroun gdy juz bd mial cale eq na sobie to walnie go piorun np i nada mu efekty speed itd . gdy efekty sie skacza to piorun walnie go znowu lecz dalej mu doda efekty i nic mu nie zabierze . da sie zrobic cos takiego ? ;p

Pierwszy latwy a drugi tez w miare ale lepiej w javie napisac ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...