Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak szybko i skutecznie zdobyć diamenty ( seed )


Radoses

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

krok po kroku :

1. pobieramy minecraft by krzychu 

2. jak odpaliliście to generujemy świat z seedem : EEE 125

3. spawnujemy się na wyspie z 3 drzewami ( jak wam nie zadziała to to szukacie takiej wyspy )

4. kopiemy na naszym spawnie do poziomu 5

5. robimy generator stonea

6. kopiemy i mamy 10% szans na to że wypadnie 1 diament ( może wypaść więcej )

 

 

UWAGA : Trzeba zainstalować optifine żeby zadziałało i potrzeba zrobić komnatę o wielkośći 16x16

Opublikowano

pewnie jakiś launcher nerda, ktory jest jak kazdy inny i poza tym takie bugi nie dzialaja.

 

@InimysIII jak może ci kopać drugą godzine skoro to opublikował 15 minut przed tobą ?

Opublikowano

@SiemusVip ten temat jest prawdopodobnie zrobiony pod trola po pierwsze mogę stwierdzić że nikt nie wyspawnuje się z tego seeda na wysepce z drzewami i bedzie musiał szukać do tego taki launcher nie istnieje a autor tematu chce żebyśmy go szukali.Na minecraftcie nie da się dobić lvl kopiąć stona chyba że na serwerze ,ale na singlu jest to niemożliwe.A napisałem że szukam już drugą godzine po prostu dla własnego trolla.

Opublikowano

kopiemy i mamy 10% szans na to że wypadnie 1 diament ( może wypaść więcej )

 

OtherDrops w zwykłym minecraft'cie? Ciekawe rzeczy się dzieją w tym launcherze od krzycha.

04a0204bfb.png

TeamSpeak3:

serincraft.tsdns.pl

Opublikowano

Temat dla TROLLA , niech Moderator zamknie bo robi się SPAM ! ;/

 

 

@topic

 

Nie możliwe jest że launcher pozwala na kopaniu stone'a i wypadnie diax .. To tylko na Multi ale NIGDY na singlu :)

Opublikowano

minecraft by krzychu to nie launcher tylko minecraft z możliwą zmianą wersji i jet na stronie torrenty.pl

 

Dodaj link w tym temacie, inaczej zamykam za troll bo są skargi.

Masz czas do 16:00 @Radoses .

Opublikowano

Nie działa bo nie ma prawa działać!!!

Po 1.

Po co komnata

Po2.

Jak generator kobla ma mi dać diament

Po3. 3 drzewa WHAAT???

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...