Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak odblokować postać w lolu za free?


XxdREENplxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To twój kolega cię okłamał bo się nie da,  kiedyś dało się alistara i tristane, ale teraz chyba już nie

Opublikowano

Musisz wpisac kody na postac. Ja dostalem kiedys od kolegi taki kod :

 

QTAZ

 

Poza tym czesto streamerzy daja kody, na facebooku masz itp.

Opublikowano

Musisz wpisac kody na postac. Ja dostalem kiedys od kolegi taki kod :

 

QTAZ

 

Poza tym czesto streamerzy daja kody, na facebooku masz itp.

Qtaz xD

To twój kolega cię okłamał bo się nie da, kiedyś dało się alistara i tristane, ale teraz chyba już nie

Nie okłamał bo od 2 lvl miał Fizza Ezreala Aatroxa ... Nie był po doładowanie!

Opublikowano

Pamiętam także, że jak zaprosisz paru znajomych a oni dobiją 10 lvl to dostajesz warwicka + skin, więcej się dowiesz na http://eune.leagueoflegends.com/pl


Qtaz xD

Nie okłamał bo od 2 lvl miał Fizza Ezreala Aatroxa ... Nie był po doładowanie!

Może paycafecard kupił lub wygrał kod na te postacie 

Opublikowano

Pamiętam także, że jak zaprosisz paru znajomych a oni dobiją 10 lvl to dostajesz warwicka + skin, więcej się dowiesz na http://eune.leagueoflegends.com/pl

 

Może paycafecard kupił lub wygrał kod na te postacie

Nie. Widziałem jak robił konto. Wbił 2 lvl na treningu kazał mi się odwrócić na 20 SEC i poszedł na SI i pokazuje mi Fizza Ezreala ... LOL
Opublikowano

Który ty masz lvl?

 

Bo są dwie rotacje od bodajże 15lvl masz inną jak -15lvl'e i może dlatego twój kolega mógł grać Ez'em i Fizz'em a ty nie.

 

Innego sposobu nie ma.

 

No to po prostu czarodziej oO.. Może miał PZ z dupy albo na szybko doładował RP i kupił ...

Opublikowano

Odblokować możesz tylko te, które są tak jakby za "free". Jak Tristana, Garen, Alistar lub te początkowe, tak to nie ma opcji. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Nawet jakby były te same rotację to idzie wysempic 5 champow:

 

Garen

Trist

Ali

Lee był w alienware

Varus JW

Anivia z czeskiego Lola

Mundo był link od riota za free

Teemo JW

Warwick z refow

Twitch z refow + champu za rpki z reffow

 

Razem 10 champow

3d8b54f471ac3645gen.png


Moja sygna:


http://img341.imageshack.us/img341/1362/betternerfireliasig.png


Kiedyś były czasy gdzie wszyscy byli równi, a teraz modek wysokość sygny 400 a dla szaraków 200 pozdro frajerzy!


 

Opublikowano

Kolega cię prawdopodobnie ztrollował. 

 

Można odblokować aktualnie za darmo:

 

Alistara

Tristana

Garen :)

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...