Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lastivia.eu - Walcz, Graj, Zwyciężaj [Dedyk] [Medium]


Hastius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

@jugens22 nie bądz smieszny ... co ma reklama do super zabawy na servie ? Reklama ma powiadomic więcej osob ,ze taki server istnieje. Jest prezka, są ytberzy wiec rob postke i wbijaj :) Jeszcze mi podziękuejesz. 

369011438114957985586.jpeg

Opublikowano

 

@jugens22 nie bądz smieszny ... co ma reklama do super zabawy na servie ? Reklama ma powiadomic więcej osob ,ze taki server istnieje. Jest prezka, są ytberzy wiec rob postke i wbijaj :) Jeszcze mi podziękuejesz. 

 

 

To ma, że nie mam zamiaru grać z 200 osobami na serwerze :) pvp ze swoją drugą postacią mam brać ? handel też z buffem ?

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

To ma, że nie mam zamiaru grać z 200 osobami na serwerze :) pvp ze swoją drugą postacią mam brać ? handel też z buffem ?

 

handel na serverze jest i to spory . Yangi są tutaj dużo warte a nie jak na innych serverach nie ma wgl handlu tylko expisz i pvp ... ;D No od 200 trzeba zaczać mi sie tam podoba 

369011438114957985586.jpeg

Opublikowano

Serwer fajny, wbijam i pogram. Ale jeśli przez tydzień i te wszystkie reklamy nie powiększy się licznik to mykam. Ale serwer ++ 

graphic.png

Opublikowano

To ma, że nie mam zamiaru grać z 200 osobami na serwerze :) pvp ze swoją drugą postacią mam brać ? handel też z buffem ?

Własnie przez takie podejście nie ma potem graczy.

Jeśli ty nie wbijesz i nie zrobisz kroku to inni też nie,ale spokojnie licznik urośnie to wam mogę zagwarantować.

Dodatkowo zapraszam na forum,bo 16 lipca bedzie duza i długa aktualizacja.

Opublikowano

Spróbuje tam swoich sił ponieważ Thoria.eu mnie zawiodła :) A Ascarial po prostu sie znudził :)

O Thorii nawet nic nie będę pisał :)

Licznik x3 i myślą,że są fajni,online mniej niż my + bugi.

Niestety taki serwer nie  pociągnie za długo.

Ja nie boje się przyznać,że mam 211 online w tej chwili.

Podstawa to zaufanie między administracją,a graczami.

Opublikowano

Zapraszam na nowy odcinek z serwera :

 

https://www.youtube.com/watch?v=VMPHzFWJ3mg&list=UUFgdG3QVEWH604F1yp8uqiw

 

 

Miłego oglądania.

 

 

 

UWAGA !

 

Serwer Lastivia.eu jutro tj. 16.07.14r. będzie nieczynny w godzinach od 9:30 do 11:30-12:30.

Poprawione zostaną wszystkie błędy :)

Zapraszamy w tym czasie na nasze forum.

 

 

PS// Jutro ruszy także własny TeamSpeak3.

Opublikowano

Witajcie,
Dzisiaj tj. 16.04.14r. odbyła się wilka aktualizacja,poprawiono wtedy wiele błędów i niedociągnięć,ale niestety w misji u uriela pojawil sie bug.
Był to YangBug (dlatego tak dużo resetów na serwerze).
Musiałem usunąć wszystkie Yangi(z bugów),udało mi się to.
Tym co wytrwali dziękuje za cierpliwość i obiecuję,że takie coś się już nie powtórzy.
 

11linix.png

 
 
W nagrodę otrzymujecie Event Rybacki Manwoo na 24h (dzisiaj od 18:00).
Musicie przeciągnąć rybę na rybaka,a dalej już sami zobaczycie smiling.png
Natomiast Szkat. Blasku Księżyca zostają wydłużone jtr. do 17:00.

Opublikowano

Opłaca się grać? Prezentacja ciekawa, a z tego co zauważyłem administracja jest na równym poziomie :)

''Sucked all day, smoking blunts, counting cheese
Fucking bitches 'til their assholes bleed
What you say, baby?''

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngHastius

Tak też zrobiłem i jak na razie nie żałuje :) Polecam jak najbardziej serwer B)

''Sucked all day, smoking blunts, counting cheese
Fucking bitches 'til their assholes bleed
What you say, baby?''

Opublikowano

Miło słyszeć.

Zapraszam resztę osób,bo graczy z dnia na dzień coraz więcej.

Dlaczego z strony servera zniknął licznik? 

Czy moge dostac aktualny stan liczby graczy, gdyż nie wiem czy zaczynac..? I ile narodu w godziny szczytu?

@Marek69x Uważam dokładnie tak samo jak ty :) dlatego chcę wiedziec z góry czy jest tyle czy nie ma w koncu :)

Opublikowano

@Wrona :3 liczą, że gracz wejdzie zobaczyć na własne oczy ile grają i w ten sposób pozyskają kilku nowych, ale ja na przykład nie umiem grać na serwerze gdzie jest mniej niż 500 osób.

 

@ Zaraz wbijam i sprawdzę co się tutaj kroi :)

 

@ Byłaby w stanie któraś osoba z teamu tego serwera bądz człowiek który stworzył tą reklamę podać mi przynajmniej jedną autorską rzecz na tym serwerze? bo wszystko co tu widzę już widziałem.

Opublikowano

Kolejna reaktywacja balanti, Boże ludzie nie potraficie czegos innego zrobic? w dodatku 200 online, nie polecam nie ma nic nowego, co nie bylo na innych serverach.

Opublikowano

Ile ludzi Online ?

fananit.png


Pomogłem ?


Daj like to nic nie kosztuje !


Like mnie motywuje do udzielania pomocy na mpcforum.pl


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...