Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia] Dział Gothic publikacje serwerów.


DesoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dobrze wiemy, Gothic 2 NK posiada moda do multiplayera, i co jakiś czas pojawiają się tematy dotyczące publikacji owych serwerów.

 

Czy jest szansa, by jakoś to ogarnąć? W sensie wzór publikacji itp.

Opublikowano

To powinno być pytanie bardziej do moderatorów tego działu, a nie jako temat w sugestiach.

Jeżeli pojawiają się co jakiś czas to nie widzę sensu, by robić dział.

Zwykły temat ze wzorem mógłby się sprawdzić.

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

co jakiś czas pojawiają się tematy dotyczące publikacji owych serwerów.

Co jakiś czas to zdecydowanie za mało.

Aktywność w dziale Gothic'a jest nikła. Raptem na pierwszej stronie są tematy z maja (jeśli ułożysz je sobie od daty powstania).

Nie jest to potrzebne, jestem na nie.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Co jakiś czas to zdecydowanie za mało.

Aktywność w dziale Gothic'a jest nikła. Raptem na pierwszej stronie są tematy z maja (jeśli ułożysz je sobie od daty powstania).

Nie jest to potrzebne, jestem na nie.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

 

Co jakiś czas to zdecydowanie za mało.

Aktywność w dziale Gothic'a jest nikła. Raptem na pierwszej stronie są tematy z maja (jeśli ułożysz je sobie od daty powstania).

Nie jest to potrzebne, jestem na nie.

 

giphy.gif ­

Opublikowano

 

Co jakiś czas to zdecydowanie za mało.

Aktywność w dziale Gothic'a jest nikła. Raptem na pierwszej stronie są tematy z maja (jeśli ułożysz je sobie od daty powstania).

Nie jest to potrzebne, jestem na nie.

 

giphy.gif

Opublikowano

 

 

Co jakiś czas to zdecydowanie za mało.

Aktywność w dziale Gothic'a jest nikła. Raptem na pierwszej stronie są tematy z maja (jeśli ułożysz je sobie od daty powstania).

Nie jest to potrzebne, jestem na nie.

 

 

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Nie - powód? Za mało tych serwerów jest, z tego co widziałem większość to niemieckojęzyczna.

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

A po co to komu ? NIE

Jeżeli wypowiedziałem się w twoim temacie i masz do mnie jeszcze jakieś pytanie to daj lajka albo oznacz mnie @dudu98PL


Masz jakiś problem ? Potrzebujesz pomocy ? Pisz PW Postaram się Pomóc .... 

Opublikowano

 

 

Co jakiś czas to zdecydowanie za mało.

Aktywność w dziale Gothic'a jest nikła. Raptem na pierwszej stronie są tematy z maja (jeśli ułożysz je sobie od daty powstania).

Nie jest to potrzebne, jestem na nie.

 

 

Admin Cienia
Opublikowano

W tak małym dziale nie ma potrzeby tworzenia dodatkowego podziału. Jestem na nie.

1294477714-U1.png

Opublikowano

 

Przy obecnej aktywności w dziale nie wydaje mi się, by to było konieczne.

 

Opublikowano

 

 

 

Co jakiś czas to zdecydowanie za mało.

Aktywność w dziale Gothic'a jest nikła. Raptem na pierwszej stronie są tematy z maja (jeśli ułożysz je sobie od daty powstania).

Nie jest to potrzebne, jestem na nie.

 

 

 

Opublikowano

 

Co jakiś czas to zdecydowanie za mało.

Aktywność w dziale Gothic'a jest nikła. Raptem na pierwszej stronie są tematy z maja (jeśli ułożysz je sobie od daty powstania).

Nie jest to potrzebne, jestem na nie.

 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Co jakiś czas to zdecydowanie za mało.

Aktywność w dziale Gothic'a jest nikła. Raptem na pierwszej stronie są tematy z maja (jeśli ułożysz je sobie od daty powstania).

Nie jest to potrzebne, jestem na nie.

f

Opublikowano

 

Co jakiś czas to zdecydowanie za mało.

Aktywność w dziale Gothic'a jest nikła. Raptem na pierwszej stronie są tematy z maja (jeśli ułożysz je sobie od daty powstania).

Nie jest to potrzebne, jestem na nie.

 

8372383248.png
Opublikowano

 

 

Co jakiś czas to zdecydowanie za mało.

Aktywność w dziale Gothic'a jest nikła. Raptem na pierwszej stronie są tematy z maja (jeśli ułożysz je sobie od daty powstania).

Nie jest to potrzebne, jestem na nie.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...