Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Drawnings from LoL - Reportteemo


Piecu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

był temat klaudii to teraz

14 letni reportteemo coś doda od siebie ^^ dodawać będę w spoilerach by nie robić większego spamu.

Wszystkie rysunki są z mojego deviantarta (nie dodaje tam już nic więc myślę że jest ok) a nie długo wyjdą specjalnie dla mpcforum.pl

 

Twitch (teraz wygląda o wiele lepiej, kolory były odnawiane nie raz.)

 

 

twitch___my_main_by_kaisawesama-d7m220r.

 

SG Rumble

 

 

super_galaxy_rumble__league_of_legends__

 

AC Hecarim (tak, wiem - krzywy topór ale robiłem go naprawdę na szybko D:)

 

 

arcade_hecarim__l__by_kaisawesama-d73a1d

 

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Kolorowanie jakbym widziała moją 5 letnią kuzynkę.  <3 Ogółem okej, ale dla mnie to wszystko ma takie ostre krawędzie i jest przez to takie.. nijakie. :P 

Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

Twitch mnie się spodobał. :D Inspirowany na nowym czy starym splash arcie? :D

nowym, a dokładniej na twitch-top-image.jpg

ale nigdy nie uda mi się

perfekcyjnie

tego narysować, pokolorować >,<

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

był temat klaudii to teraz

14 letni reportteemo coś doda od siebie ^^ dodawać będę w spoilerach by nie robić większego spamu.

Wszystkie rysunki są z mojego deviantarta (nie dodaje tam już nic więc myślę że jest ok) a nie długo wyjdą specjalnie dla mpcforum.pl

 

Twitch (teraz wygląda o wiele lepiej, kolory były odnawiane nie raz.)

 

 

496381405073065878431.jpg

 

SG Rumble

 

 

591201405073066878431.jpg

 

AC Hecarim (tak, wiem - krzywy topór ale robiłem go naprawdę na szybko D:)

 

 

536641405073066878431.jpg

 

Chciałeś chyba napisać że rysowałeś wszystkie rysunki na szybko :) bo są do kitu o kant rozbić , c**j wie co to ma być .. płaskie jak deska, odłóż rysunek i bierz się za coś konkretnego co ci się w życiu przyda .. artysta (malarz) w dzisiejszych czasach robi w macdonaldzie albo przy budowie.. taka jest rzeczywistość ,i nie słuchaj tych na górze bo c**ja się znają na rysunku wszytko dla nich jest sweet.. 

Żaden rysunek mi się nie podoba .. w dodatku c**jowa jakość 

Opublikowano

Jedyne co mi się podoba toooo Twitch. Wybacz ;)

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Jedyne co mi się podoba toooo Twitch. Wybacz ;)

Jest okej, mi też najbardziej się on podoba i spędziłem nad nim najwięcej czasu :v

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...