Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co mogę dać VIP'owi na serwerze z frakcjami+hero?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli chodzi o VIP'y to im możesz dodać wiele ciekawych rzeczy, tylko pamiętaj, aby nie były one jakieś typu gamemode itd :)
Dodaj im na pewno dodatkowe Qesty, bronie, Nowe achiwmenty :)

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Możliwość wynajęcia chatki na serverze z frakcjami?!

Zapraszam na server Rivendel.maxcraft.pl

Opublikowano

Jaka jest permisja na zmianę spawnerów +  jeśli ktoś wie to jak zrobić że przy zakupie owy vip dostaje np 1000$ i jakiś itemy np 1 diax?

 

permisja zmiana spawnera - komenda /spawner mob = essentials.spawner.* lub essentials.spawner.nazwamobapoang

eJw9jEEKwlAMBfc5xbuAYJUeoAcQRITiMtKgD_r_

Opublikowano

1.ja ci napiszę permissię a ty to przepisz tylko do GroupMangera czy co ty masz do Permissi polecam PermissionsEX

1.essentials.chat.color

2.essentials.hat

3.essentials.spawner

Fajny Kit (polecam set diax prot 2 a SuperVip prot 4

4.Fajny prefix 

5.Lepszy drop nie wiesz jak to zrobić?! napisz do mnie kamil.jaworski100

I jak mają być frakcije to daj mu 1/2 itemów.

Opublikowano

Poszukaj na stronach pluginów (bukkit dev) specjalnych uprawnień. Powinny jakieś być. ;)

Opublikowano

Aktualnie obawiam się, że tylko i wyłącznie dekoracyjne sprawy - kolorowy nick, pisanie na kolorowo i inne duperele. Jezeli Twój serwer będzie większy - rozrośnie się - wystąpi możliwość, ze ktoś cię sypnie do Mojangu.

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

Na takich serwerach ważne jest by Vip nie działał na zasadzie Pay2Win, ważne by miał kilka fajnych bajerów, ale nie miał większych możliwości w wygrywaniu na tym trybie.

Pozdrawiam Robert ;D

graphic.png


Jeśli ten niesamowity post, Ci się spodobał, kliknij "Lubie To! ", to naprawdę motywuje do lepszej pracy ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...