Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ktoś się zna na ochronie praw?


heart92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma do tego prawo i jest to całkiem normalne.

Jeśli jest to dowód w sprawie do gadania NIC nie ma.

Nagrywanie kogokolwiek w jakimkolwiek celu jest nielegalne więce jak się gość uprze to może to złościć. Tyle. Trzeba myśllec a potem robić.

Kolejny mądry się znalazł. Jeśli jest to DOWÓD materialny czy też w formie multimedialnej to nic nie zrobi.

 

Wiele razy np w sądzie jest tak że oskarżony i są jeszcze na niego dowody w postaci filmu i nic nie ma do gadania.

;-) ;-)

Opublikowano

Jeśli jest to dowód w sprawie do gadania NIC nie ma.

Kolejny mądry się znalazł. Jeśli jest to DOWÓD materialny czy też w formie multimedialnej to nic nie zrobi.

 

Wiele razy np w sądzie jest tak że oskarżony i są jeszcze na niego dowody w postaci filmu i nic nie ma do gadania.

A czy upublicznianie materiałów dowodowych nie jest przypadkiem zabronione?

Panie Mądry - zamieszczanie takich nagrań jest zabronione z dwóch powodów - pierwszy: morderca nie wyraził na to zgody. Drugi: rodzina zamordowanej osoby nie wyraziła na to zgody. Więc miałbyś "pozew zbiorowy". Być może znalazł by się jeszcze prokurator, za upublicznianie materiałów dowodowych. Plus możliwe, że serwis, na którym upubliczniłeś wideo wlepiłby ci bana za wrzucanie takich filmów. 

ㅈㅈ.

Opublikowano

A czy upublicznianie materiałów dowodowych nie jest przypadkiem zabronione?

Panie Mądry - zamieszczanie takich nagrań jest zabronione z dwóch powodów - pierwszy: morderca nie wyraził na to zgody. Drugi: rodzina zamordowanej osoby nie wyraziła na to zgody. Więc miałbyś "pozew zbiorowy". Być może znalazł by się jeszcze prokurator, za upublicznianie materiałów dowodowych. Plus możliwe, że serwis, na którym upubliczniłeś wideo wlepiłby ci bana za wrzucanie takich filmów. 

Porównujesz morderce do człowieka który złamał regulamin serwera TeamSpeak czy gry i dostał bana.

 

DO AUTORA TEMATU! TEN 37 latek gówno ci zrobi. DDOSA ci może zrobić to zgłaszasz na policję i go znajdą.

PS: Kara za ataki ddos waha się między grzywną a 3 lat w pierdlu.

 

Gówno ci zrobią i tyle w temacie :)

Jeśli GRAŁ W KLANIE TEN TYP TO POWINIEN WIEDZIEĆ CO JEST ZA CHEATY.. NIE ŻAL MI GO :) 

;-) ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...