Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gimbaza z GRZYBKAMI!=Brak Grzybków


JaMaMKaCa1209

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wez sie do roboty a nie pajacujesz na forum

Sam pewnie z tego sposobu korzystałeś.

25330916486373009657.pngZapraszam na Mojego FP

 Ciężko jest wtedy wstać i znaleźć sens dalszej egzystencji.

Ale ja Ci mówię: Wstań i walcz. To Twoje życie, Twój największy skarb.

 

Opublikowano

Wez sie do roboty a nie pajacujesz na forum

Pajacować to możesz w łóżku . Gdybym nawet wziął się do roboty to i tak gówno ci powiem bo zatrzymam to tylko dla siebie ^^ 

Opublikowano

Pajacować to możesz w łóżku . Gdybym nawet wziął się do roboty to i tak gówno ci powiem bo zatrzymam to tylko dla siebie ^^ 

Widzę że słabo umiesz czytać...

 

Rozpłaczcie się wszyscy bo nie będziecie mieli grzybków, oj jak przykro. Powinni wam konta zablokować za wykorzystywanie błędów w grze więc się zamknijcie i cieszcie że nadal możecie grać.

darius__league_of_legend__signature_by_deinyght-d5sd11x.jpg

Opublikowano

Widzę że słabo umiesz czytać...

 

Rozpłaczcie się wszyscy bo nie będziecie mieli grzybków, oj jak przykro. Powinni wam konta zablokować za wykorzystywanie błędów w grze więc się zamknijcie i cieszcie że nadal możecie grać.

Ta ciebie zablokują . Błędem to ty jesteś ci*lu bo gdybyś był miał chociaż trochę ilorazu inteligencji W DZIEDZINIE komputerowej to wiedziałbyś że jeżeli się posiada komputer zza granicy typu Niemcy,Dania to ma się inne IP i video działa . Robi tak większość graczy na s29 więc nie wmawiaj mi tu głupot .

Opublikowano

Widzę że słabo umiesz czytać...

 

Rozpłaczcie się wszyscy bo nie będziecie mieli grzybków, oj jak przykro. Powinni wam konta zablokować za wykorzystywanie błędów w grze więc się zamknijcie i cieszcie że nadal możecie grać.

Hahahahah oglądanie video w zamian za grzyby to błąd gry? Pozdrowienia

6jnc40.gif

Opublikowano

PRawda jest taka ze video zniknelo przez biedakow... ktorzy nie maja kasy na grzyby a pakuja sie w gre gdzie kasa jest wyznacznikiem poziomu postaci.

Nie masz kasy to w to nie graj znajdz sobie inna gre bo przez takich biedakow tylko reszta cierpi.. nie dla psa kielbasa. Kto biedak do roboty bo wstyd nie miec na te 1250grzyba miesiecznie.. 

Opublikowano

PRawda jest taka ze video zniknelo przez biedakow... ktorzy nie maja kasy na grzyby a pakuja sie w gre gdzie kasa jest wyznacznikiem poziomu postaci.

Nie masz kasy to w to nie graj znajdz sobie inna gre bo przez takich biedakow tylko reszta cierpi.. nie dla psa kielbasa. Kto biedak do roboty bo wstyd nie miec na te 1250grzyba miesiecznie.. 

Skoro ty taki bogaty a, sam się srasz bo " przez biedaków video zniknelo ". Jak taki bogaty pokaż swoją postać... Gra jest tylko zabawą, a nie tylko wydawanie pieniędzy za które można by sobie sprawić większą frajdę niż te 3000 grzyba. Jeżeli uważasz, że gra jest tylko dla bogaczy. Musisz mieć zryty łeb ... Gra jest po to żeby się nią pobawić nie ważne czy z pieniędzmi czy bez ... Byle by ze znajomymi pograć. Tyle w temacie. [ Zakładam również, że dziecko które założyło temat nie ma więcej niż 13 lat. Zalecam " MAŚĆ NA BÓL DUPY ". Przydało by się też zamknięcie tematu, dyskusja idzie w złą stronę ...

3649914647.png

Opublikowano

PRawda jest taka ze video zniknelo przez biedakow... ktorzy nie maja kasy na grzyby a pakuja sie w gre gdzie kasa jest wyznacznikiem poziomu postaci.

Nie masz kasy to w to nie graj znajdz sobie inna gre bo przez takich biedakow tylko reszta cierpi.. nie dla psa kielbasa. Kto biedak do roboty bo wstyd nie miec na te 1250grzyba miesiecznie.. 

Jak taki bogaty i wgl ze lubisz na grzyby wydawać to po co piszesz w tym temacie a po 2 nie każdy wydaje na takie gry jak codziennie jest nowy server

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...