Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pioneer Reloaded™ • Cap 100 • Nowy System • Brak GMów • Darmowe Silki • Chroniony • 24/7


_Miuosh_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gramy zwarta ekipa / Zapraszam chetnych na ts3 no i do gry :)
TS3: 80.72.41.100:8139 | Kanal : [silkroad] BrotherHood | PW : Hajty
Nick moj to : B33R


True love survives all

Opublikowano

może zawitam.. na ts3 jest was bardzo dużo :<

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Wbije wbije zaciekawily mnie te nowe bronie i oczywiscie rate joba.. Wkoncu moze cos sie zacznie dziać na jobie ;))! Nick Xen/ Xenek

Opublikowano

250 osób na serverze, wysokie raty, zbyt dużo itemków, c**j* muje dzikie wężę. Jedyny plus to ten job system- bardzo spoko opcja :). Czas życia servera jakieś +/- 14 dni przewiduję, oprócz job'a to niczym innym nie różni się od innych cap100 serverów. Mimo to zajrzę na 5 minut ale myślę, że to stara czasu.

Opublikowano

Witam
Po zrobieniu konta nie przychodzi mi email a pocztę mam na o2 czekam juz parę godzin i nic. Oco kaman??

Opublikowano

Witam

Po zrobieniu konta nie przychodzi mi email a pocztę mam na o2 czekam juz parę godzin i nic. Oco kaman??

 

Wejdz w  Odebrane i zakładka Inne

post-902248-0-48985400-1404939189_thumb.png

 

 
Ja mam problem z clientem nie wyświetlają mi się cyfry i nie mogę wejść. Też tak macie

 

Jesli chodzi o kod podczas loginu to takiego niema, klikamy tylko enter.

Jesli to inny problem to proponuje ponowne pobranie clienta

Opublikowano

mam ~40 lvl raczej pusto ale bije dalej moze na wyzszym kogos spotkam :P nick IIIlll (3x i 3x L) :P

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mowa o tym -> https://mega.co.nz/#!0FNiwAyA!z6msQvM9--JuEjH1XlxD5sDKePT7z18KGkh5nrnT0hw ?

Żadnych problemów z nim nie ma. Zmień przeglądarkę lub sprawdź może dysk pełny ;)

IGN: WasKilled / Pizdusia

Server: Eh...róznie xD

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...