Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Tickety do zgłaszania błędów i zmian dotyczących tematu


Andre13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Propozycja prosta, dodać przycisk "zgłoś błąd". Mógłby być obok licznika lajków. I od razu jeden zgłoszę. Otóż gdy gdy chcę wysłać post to jest "Zapisywanie posta..." i tak w jakiś czas (ostatnio czekałem 4 godziny i nic)

Druga propozycja.

Zgłaszanie własnego tematu. miejsce np. obok tematu.

Propozycje:

zły dział

błędny tytuł tematu

prośba o zamknięcie

Lub chociaż sama "prośba o zamknięcie"

Jakoś tu pusto...

Opublikowano

Co do drugiego to nie bo opcję zgłoś już mamy i możemy jej użyć w każdej chwili.

To pierwsze by się przydało bo na forum jest mnóstwo błędów i bugów, ale jeśli

miałoby to być dodane to jakiś button na głównej stronie czy jakiś support dla użytkowników.

Opublikowano

1. Nie. Wystarczy, że napiszesz pw do jednego z techników, nie potrzeba kolejnego zbędnego buttona.

2. Nie. Od tego masz "własny powód" i tam możesz wpisać prośbę o zamknięcie, albo coś innego.

Opublikowano

Wszystko możesz załatwić poprzez "Zgłoś" pod avatarem, nie.

Opublikowano

1. Nie. Wystarczy, że napiszesz pw do jednego z techników, nie potrzeba kolejnego zbędnego buttona.

2. Nie. Od tego masz "własny powód" i tam możesz wpisać prośbę o zamknięcie, albo coś innego.

giphy.gif

Opublikowano

 

 

 

 

Wszystko możesz załatwić poprzez "Zgłoś" pod avatarem, nie.

 

 

 

 

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Był kiedyś support na forum, ale niezbyt wiele tam się działo. Jeśli pojawi się jakiś błąd to należy napisać do jednego z techników i tyle.

Co do drugiej propozycji to wystarczy wybrać opcję "Własny powód". Nie ma co na siłę dodawać tam powodów, bo ta lista może być nieskończenie długa.

674071459604241683421.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...