Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zagrać na tym Elswordzie?


Dudusi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a pytanie co to za els? priv jakiś czy cuś??? a i nie widzę nigdzie rejestracji na stronie wie ktoś może jak się zarejestrować

Opublikowano

To jest jeden Chińskich serwerów Elsworda. Chiny maja swoje 3 serwery (pewnie wynik ogromnego przeludnienia)

Serwer Taiwański: http://tw.beanfun.com/elsword/ (blokada rejestracji dla ludzi z Hong Kongu i reszty Chin)

Serwer Hong Kongu: http://hk.beanfun.com/elsword/ (blokada rejestracji dla Taiwanu, reszta Chin ma odblokowane tylko w weekend)

i chyba ogółem serwer Chiński: http://els.ztgame.com/html/news/media.shtml (brak blokady)

 

tu all napisane na samym dole: http://elwiki.net/w/Updates/pl

1461820_551788328241435_517423891_n-272x

Opublikowano

powiedzcie jak sie zarejestrowac

pJXLbfz.png

Gamefail popsuł elsa. Pokonajmy go razem!!

Opublikowano

nie widze tego bo nie wiem jak to wlaczyc.

pJXLbfz.png

Gamefail popsuł elsa. Pokonajmy go razem!!

Opublikowano

Tutaj jest reje

 

els.ztgame.com/register.html

 

Tylko musisz znalezc sobie w necie ID jakiegos dowody chinczyka wiecej ci nie powiem bo nie mozna pisac o KSN ( jakos tak )

 

A ja zas nie wiem jak odpalic clienta bo nie moge kliknac start bo jest na szaro a nie na niebiesko :D

 

http://scr.hu/1e0i/kafox

1386175744-U112610.png
Opublikowano

ja kliknalem na ten guzik z tym kolorym i mozna bylo (to bedzie aktualizacja)

pJXLbfz.png

Gamefail popsuł elsa. Pokonajmy go razem!!

Opublikowano

Nie ma sensu grania tam, lepiej na TW, w chinach aby grać potrzeba ID (Pesel) a na TW nie musisz niczego podawać i nie ma blokady.

Opublikowano

Nie ma sensu grania tam, lepiej na TW, w chinach aby grać potrzeba ID (Pesel) a na TW nie musisz niczego podawać i nie ma blokady.

TW?

 

Co to za server ? Raty takie same jak global ? To priv czy global ?

1386175744-U112610.png
Opublikowano

TW?

 

Co to za server ? Raty takie same jak global ? To priv czy global ?

Tajwański, tak samo jak wszędzie, tylko do przodu z update (zazwyczaj o dwa patche dalej niż EU)

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Tajwański, tak samo jak wszędzie, tylko do przodu z update (zazwyczaj o dwa patche dalej niż EU)

 

ADD jest juz u nas dodany ?. To wydaje mi sie, ze nie ma co tam grac, chyba, ze polecacie

1386175744-U112610.png
Opublikowano

ADD jest juz u nas dodany ?. To wydaje mi sie, ze nie ma co tam grac, chyba, ze polecacie

Jest dopiero Pre-Event.

 

Grać zawsze można, jesteś wtedy z nowościami do przodu.

QtiV6xY.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...