Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]raporty na sprzęcie mobilnym


Morness

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dużym ułatwieniem byłoby wprowadzenie raportów rozwijanych ( takie same jak na mpc ) . Domyślnie gdy chcemy kogoś zreportować jest napis: "TO JEST SPAM!!" - chodzi mi o przeglądanie forumka w aplikacji "Tapatalk"

 

Co wy o tym sądzicie?

 

Jeśli jest oczywiście to do zrobienia.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Tak, przydało by się to bo duża część ludzi siedzi na wersji mobilnej

i mogłaby raportować posty czyli pomagać moderatorom.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Jakoś nie widzę takiej samej opcji na wersji mobilnej. Może dodanie okna, w którym będą do wyboru powody i trzeba zaznaczyć checkboxem obok.

Opublikowano

Jakoś nie widzę takiej samej opcji na wersji mobilnej. Może dodanie okna, w którym będą do wyboru powody i trzeba zaznaczyć checkboxem obok.

 

no o to mi właśnie chodzi :D

 

 

W tapatalk domyślnie ustawione jest "SPAM!!!" xD

 

Tak

 

no tak problem jest w tapatalku ;d

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Tak, przydało by się to bo duża część ludzi siedzi na wersji mobilnej

i mogłaby raportować posty czyli pomagać moderatorom.

giphy.gif

Opublikowano

 

Tak, przydało by się to bo duża część ludzi siedzi na wersji mobilnej

i mogłaby raportować posty czyli pomagać moderatorom.

 

Opublikowano

 

Tak, przydało by się to bo duża część ludzi siedzi na wersji mobilnej

i mogłaby raportować posty czyli pomagać moderatorom.

 

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Tak, sam korzystam z Taptalka i bardzo by mi ułtawiło jakby była taka rozwijana lista, bądź na stylu mobilnym była opcja raportowania. 


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Drugi temat juz związany z tapatalkiem. Jeśli raporty tamte zostana wprowadzone to można równiez dac opcje zobaczenia czy ten post nie był zraportowany - dano na nim ostrzeżenie. uniknie to zbędnych raportow

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...