Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy coś się zmieniło?


ReLoUPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ARAM (nie wiem czy było to przed tym jak skończyłeś grę czy już po)

 

Tryb był i przed nim w customach. Teraz jest jako normalna kolejka.

Został dodany Kreator Drużyn ,długo się czeka ,ale 1% na trolla. 

47990292595971448862.png

Opublikowano

Tryb był i przed nim w customach. Teraz jest jako normalna kolejka.

Został dodany Kreator Drużyn ,długo się czeka ,ale 1% na trolla. 

Kreator druzyn? Cos slyszalem ale nie wiem czy o to chodzi. Przed wejsciem do lobby wybierasz jaka pozycje chcesz brac? 

4zzt3n.png

Opublikowano

Kreator druzyn? Cos slyszalem ale nie wiem czy o to chodzi. Przed wejsciem do lobby wybierasz jaka pozycje chcesz brac? 

Tak. ( dzięki za nabijanie postów )

47990292595971448862.png

Opublikowano

Tak. ( dzięki za nabijanie postów )

Spoko, jeszcze jutro lajki dam, bo juz dzis nie moge ;x.

To jeszcze jedno :D

Czy poziom poszedl w gore czy w dol? Wiecej teraz trolli czy jak? 

4zzt3n.png

Opublikowano

Spoko, jeszcze jutro lajki dam, bo juz dzis nie moge ;x.

To jeszcze jedno :D

Czy poziom poszedl w gore czy w dol? Wiecej teraz trolli czy jak? 

Trolli raczej tyle samo /minimalnie więcej.

Poziom oczywiście skoczył trochę w górę według mnie ,lecz wiesz brąz/silver  inny wymiar.

 

 

 

47990292595971448862.png

Opublikowano

Spoko, jeszcze jutro lajki dam, bo juz dzis nie moge ;x.

To jeszcze jedno :D

Czy poziom poszedl w gore czy w dol? Wiecej teraz trolli czy jak? 

 

Brąz/Silver - totalne dno jeśli chodzi o flame, rage, itp. Poziom w górę co do dywizji i rankedów. 

ezgif-com-effects.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Z gory sorry za odkop, ale mowilem zeby nie zamykac, w dodatku napisalem ze w jakims czasie moge zadac jeszcze kilka pytan.

A wiec tak, nazbieralem 6300, i teraz.. Co kupic? Pamietam gralem dobrze ziggsem, ale czy nie dostal jakiegos znacznego nerfa? 

4zzt3n.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...