Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 14 Tournament II Edycja - Dyskusja.


Ravoner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

chwalicie się składami, a za chwilę każdy to wykorzysta i zrobi taką obronę na pewnych zawodników ;)

ja nie zdradzam swojego składu.

 

@Ravoner - kiedy podasz drabinkę ?

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Jak jeszcze 1 osoba zaakceptuje zaproszenie to tak.

 

 

Będzie jakiś oficjalny werdykt ? 

 

Jak zostaniemy poinformowani ? 

Opublikowano

już następne mecze można grać, czy mamy czekać na jakieś oficjalne rozpoczęcie drugiej rundy ?

 

Już można.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

ja się zapisałem, btw. z tym pytaniem niektórych o kick off glitcha to bez sensu bo to jest normalna rzecz :/ może się jeszcze zapytajcie czy gole z głowki mogą być :/ . btw. skoro nie można używać kart treningu, to jak ktoś bedzie wpuszczał z ławki grajków to skąd będzie wiadomo ,że nie ma zboostowanych ? :/

Tylko że Kick off glitch i gra na główki jest dla leszczy, ja np robie go tylko jak przeciwnik tak robi ;] 

A karty +10 lub +15 są dozwolone przecież...do atrybutów

Opublikowano

podobno zostało zmienione i już nie są dozwolone ;) a co do kick of glitcha i gry na główki...no cóż każdy sposób jest dobry żeby wygrać niema co płakać tylko sie nauczyć trzeba bronić przed dośrodkowaniami i kickiem. ja już posiadam te umiejętności, wczoraj mój rywal nic mi z główki ani z kicka nie strzelił chociaz próbował

s-08-13-564289.png
Opublikowano

Tak,karty atrybutów są niedozwolone

 

Nie są nie dozwolone.

Pisałem wcześniej, że mogę zmienić to w regulaminie, ale nie wprowadziłem żadnych zmian.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Mecze 1/8 można już rozgrywać.

Trzeba wpierw do meczu  mieć przeciwnika ...

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

Trzeba wpierw do meczu  mieć przeciwnika ...

 

Będzie z czasem.

Mieli problem z połączeniem się, to musiałem im zmienić przeciwników.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Będzie z czasem.

Mieli problem z połączeniem się, to musiałem im zmienić przeciwników.

Jak to zmienić ?

Losowanie to losowanie,ja psychicznie nastawiłem się na któregoś z tamtej 2 :D

Nic tu nie będzie !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...